דסק הונגריה במשרדנו, מתווסף לפעילותם של דסקים נוספים המיועדים לסייע ליחידים, עסקים וחברות בעלי פעילות בינלאומית (דסק דוברי רוסית, דסק דוברי צרפתית, דסק דוברי ערבית, דסק סין ודסק ניגריה) ונועד לתת מענה כולל לצרכי הלקוחות: אנשי עסקים, חברות ופרטיים, המבקשים לפעול בהונגריה.

הדסק מנוהל מהצד הישראלי על ידי גברת רווית ברקוביץ, ומהצד ההונגרי על ידי עו"ד ד"ר אורלי פארן, החי ופועל בהונגריה שנים רבות ובעל נסיון ניהולי ועסקי בתחומים שונים, בהונגריה ומדינות מרכז אירופה. הדסק משמש כגשר לטובת קידום עסקים של ישראלים בהונגריה, של הונגרים בישראל ועוד - והכל בהישען על תשתית משפטית שקופה ונכונה המתיישבת עם דין המדינות. באמצעות מנהל הדסק, נוכל במשרדנו לסייע ללקוח הישראלי, להבין את צרכיו ולהביאו למצב בו יוכל לממש מהלכים עסקיים בהונגריה, יזמויות, שיתופי פעולה ועוד. נוכחות קבע בהונגריה בשילוב היכרות נרחבת ומעמיקה עם גורמי השוק, מעניקה ללקוחות המשרד חשיפה להזדמנויות עסקיות שונות. השליטה בשפה המקומית תוך שילוב עברית, אנגלית או גרמנית, כפי הצורך, יוכלו ליצור עבור לקוחותינו את החיבורים הישירים לגורמים המקומיים וילווה את לקוחותינו בנוחיות במהלכים העסקיים.

הונגריה - רקע כללי, פוטנציאל והזדמנויות עסקיות

הונגריה, רפובליקה הממוקמת במרכז אירופה שאוכלוסייתה מונה 9.9 מיליון תושבים ומשתרעת על שטח של כ-93,000 ק"מ, השפה הרשמית: הונגרית. המדינה גובלת עם אוסטריה, סלובקיה, אוקראינה, רומניה, סרביה, קרואטיה וסלובניה. מדינות שכנות אלה עם אוכלוסיה כוללת של כ-100 מיליון תושבים ובקרבה ישירה, מהוות שוק פוטנציאלי משמעותי ליזמים, יצרנים וזה כמובן בנוסף לשוק האיחוד האירופי על מאות מיליוני צרכניו. הונגריה הצטרפה לאיחוד האירופי בשנת 2004 והינה החברה בנאט"ו מאז 1999, חברה בארגון האו"ם ומשתתפת בארגונים בינ"ל שונים, ביניהם OECD, ICC, EBRD. המדינה נהנית ממערכות תשתית תחבורה מתקדמות ומודרניות ודרכה עוברים עורקי תחבורה ראשיים המקשרים את צפון אירופה ודרומה וכן את מזרח היבשת והבלקן אל מערב אירופה.
 
הונגריה משמשת בסיס ומרכז ייצור, לוגיסטיקה והפצה לחברות רב-לאומיות רבות ביניהן "טבע", "אאודי", "מרצדס" שלהן פעילות ייצור נרחבת במדינה. הונגריה פועלת ומציגה יוזמות שונות לפיתוח עסקים ויצירת מקומות עבודה ותוך מתן עדיפות לאיזורי ספר. היוזמות כוללות תמיכות כספיות תוך שימוש גם במענקי האיחוד האירופי ומשלבות הקלות במסים והלוואות בתנאים מועדפים. המענקים והתמיכות מבוססים על עיקרון של החזר למשקיע ולאחר ביצוע ההשקעה בפועל ולא במימון מוקדם.
 

תמ"ג, יצוא ויבוא

סה"כ התמ"ג של הונגריה לשנת 2015 הסתכם בכ-101 מיליארד דולר ארה"ב. 
יצוא סה"כ-97.57 מיליארד דולר ארה"ב לפי החלוקה הבאה: סחורות מכונות וציוד 53.5%, אחרות 31.2%, מוצרי מזון 8.7%, חומרי גלם 3.4% דלקים וחשמל 3.9%.
יבוא סה"כ-92.92 מיליארד דולר ארה"ב לפי החלוקה הבאה: סחורות מכונות וציוד 45.4%, אחרות מייצרים 34.3%, מוצרי מזון 5.3%, חומרי גלם 2.5% דלקים וחשמל 12.6%.

שירותי הדסק המוצעים:

דסק הונגריה של המשרד מספק ללקוחותינו שירותים שונים וביניהם:

התחום עסקי

1. לישראלים המעוניינים לפעול בתחומי סחר, תעשייה, לוגיסטיקה, בפעילות עצמאית במדינה או מיזמים משותפים והשקעות בכלל.
2. לישראלים המעוניינים בהשקעות נדל"ן, פרטיים או עסקיים.
3. סיוע וליווי לסוגים אחרים של ייזום עסקי ושיתופי פעולה עסקיים לפי איפיוני היזם ב"התאמה אישית".
4. חיבור בין אנשי עסקים ישראליים ומקומיים לשיתופי פעולה חד פעמיים לפרויקט מסויים או מתמשכים.

התחום משפטי

ליווי משפטי לצרכים שונים, החל מתכנון המס של המשקיע הישראלי עוד טרם "יציאה" לחו"ל, דרך הסכמים מסחריים ועבור ל"שטח" בהונגריה באמצעות טיפול משפטי מקומי בהונגריה, כולל הקמת חברה ורישומה על מנת לאפשר לאיש העסקים פעילות עסקית מסודרת בזמן הקצר ביותר; בדיקת נאותות לעסקאות, נדל"ן ואחרות ובשיתופי פעולה עם משרדי עו"ד מקומיים ויועצים מקצועיים אחרים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

רכישה / מכירת נדל"ן בהונגריה

רוכש או מוכר שאינו מעוניין או אינו מסוגל להגיע להונגריה לשם חתימה על מסמכי העסקה, יכול לחתום על המסמכים בשגרירות הונגריה בישראל או לחתום בפני ..

שיטת המס בהונגריה

הונגריה הינה כר פורה להשקעות ולהקמת חברות, זאת במיוחד עקב שיטת המס הנוחה, אשר טומנת בחובה פוטנציאל לרווחים ולחיסכון בהוצאות.

אמנת המס ישראל-הונגריה והרפורמה ההונגרית

במסגרת מחויבותה של ממשלת הונגריה לייעול הליכים עסקיים והגברת התחרותיות במשק, חברות אשר מקימות את עסקיהם או מתרחבות בהונגריה נהנות מתמריצים, סובסידיות והטבות מסוגים שונים, כגון:

נדל"ן בהונגריה - יחידים והיבטי מיסוי

אפשר לחלק את המשקיעים בשוק הנדל"ן בהונגריה לשתי קבוצות. הרי יש נפקות לאבחון בין אלה שיש להם אזרחות לבין אלה המהווים אזרחי מדינה אחרת ובעיניהם הונגריה יעד אטרקטיבי להשחלת כספיהם לתוך קרקעיה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים