לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

שיטת המס בפולין ואמנת כפל מס עם ישראל

אמנות מס הן הסכמים בינלאומיים בין שתי מדינות או יותר בהם נקבעים כללי מיסוי שמטרתם מניעת כפל מס. כללים אלו רלוונטיים, דרך כלל, לגבי הכנסות להן זיקה ליותר ממדינה אחת, כך שנוצרת סכנה לכפל מס.

מיסוי חברות בפולין

סיקור מקצועי במיוחד בנושא מיסוי החברות הנהוג במדינת פולין - שיעור מס החברות, ריבית, תמלוגים, תשלומים, מיסוי עקיף וכל מה שצריך לדעת בנושא כאן לפניכם.

פולין כיעד לעסקים לישראלים

פולין הצטרפה בשנת 2004 לאיחוד האירופי והחלה בצמיחה כלכלית ותרבותית. אין ספק כי קצב התפתחות והתרחבות כלכלת המדינה מעורר כבוד - פולין נהנית זה שנים מאחוזי צמיחה גבוהים ומיקומה הגאוגרפי וההסכמים הקיימים עם מדינות מהאיחוד האירופי מייצרים פוטנציאל גדול לשיווק מוצרים ופיתוח עולמה העסקי.

פולין כיעד השקעות אטרקטיבי במזרח אירופה

פולין חברה באיחוד האירופאי משנת 2004 וכלכלתה נחשבת ליציבה יחסית למדינות אחרות שנפגעו מההאטה הכלכלית הגלובלית. למרות היותה בעלת תמ''ג (תוצר מקומי גולמי) נמוך משמעותית מהממוצע האירופאי, היא היחידה מבין מדינות האיחוד שעברה את המשבר הכלכלי עם צמיחת תמ''ג חיובית. משנת 2006 צמחה כלכלת פולין בשיעורים של בין 4% ל-4.7% לשנה, זאת יחד עם תחזיות אופטימיות לפיהן כי עד שנת 2015 המשק הפולני יצמח בשיעור שנתי של 3.8%. תחזיות אלה נטועות בקרקע ומתבססות על מיקומה האטרקטיבי של פולין, בין גרמניה לרוסיה, על שלטונה היציב, המערכת הפיננסית החזקה שלה וכן על הביקוש המקומי

שיטת המס בפולין - על קצה המזלג...

ברשימה זו נבקש לסקור בקצרה מספר נתונים מיסויים, שיש בהם כדי לבסס את מדינת פולין כיעד אטרקטיבי ומושכל לביצוען של פעילויות עסקיות והשקעות מגוונות בהיבט המיסוי.

אמנה למניעת כפל מס בין ישראל לפולין

נוסח ההסכם הרשמי המלא בין ממשלת מדינת ישראל ובין ממשלת הרפובליקה של פולין בדבר מניעת מסי כפל ומניעת התחמקות ממס לגבי מסים על הכנסה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם