מאת:


טיפול בענייני מיסוי מקרקעין, מס שבח ומס רכישה

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעברם שמשו כעו"ד של רשויות המס ושל רשויות מיסוי מקרקעין ומס שבח בפרט. במסגרת זו, נרכש על ידינו ניסיון רב בכל הקשור בטיפול בענייני מס שבח, מס רכישה, בטיפול בשומות מס שבח, בתכנוני מס הנוגעים במיזמי ועסקאות נדל"ן ועוד.

 

יוצא כי למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור בתכנון עסקאות נדל"ן ברמת המס, כך שנדע לתכנן את העסקה בצורה חוקית המתיישבת עם האינטרסים של הלקוח, תוך מקסום המתאפשר על פי דין. יתרה מזאת, הואיל ולמשרדנו מחלקת נדל"ן, נדע, מעבר לתכנון המס, לערוך את מערך ההסכמים, רכישה, קניה, קומבינציה ועוד, כך שאנו נקדם את העסקה עבורך ולמענה ונאפשר לך להביאה לידי השלמה. כמו כן, למשרד הידע והניסיון בכל הקשור בהתנהלות אל מול מס שבח ורשויות המס בכלל, דיווח על העסקה לרשויות מס שבח וטפול בעסקה מול הרשות לאחר הגשת הדיווח. משרדנו ידע לקדם עבורך כל פעולה נדרשת על מנת שהעסקה אכן תעבור בצורה חוקית וחלקה, ללא חבות מס העולה על זו שדווחה ותוכננה מראש על ידי המוכר, היזם או כל גורם אחר הקשור לעסקה.

 

ייצוג משפטי מקצועי וחכם מול רשויות המס

ניסיון משרדנו מלמד כי בכל מקרה בו רשות מס שבח דורשת מצד לעסקה מס נוסף, יש בנמצא אפשרות להתמודד עם המחלוקת בדרך של השגה ו/או בדרך דומה אחרת ולהביא לידי סיום המחלוקת מבלי להגיע להתדיינות משפטית. רק במקרים חריגים, הבעיה אינה נפתרת בכותלי רשות המס ובאותם מקרים ידע משרדנו לפעול את מול הערכאות בשמך. משרדנו, הבקיא בדיני מיסוי מקרקעין, בחקיקה ובפסיקה העדכנית בתחום המס, ידע לייצג אותך בצורה מקצועית וחכמה את מול רשויות המס ולהביא עבורך את הפתרון האופטימאלי למקרה. כאמור, במשרדנו, עו"ד, כלכלנים ורו"ח אשר להם ניסיון טיפול באלפי תיקים, כך שהידע המצטבר ממונף על ידנו לטובת המקרה הפרטי שלך ולסיומו בדרך הנכונה והראויה ביותר.

מיסוי מקרקעין, מס שבח ורכישה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.8 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים