מאת:


משרד עורכי דין דורון טיקוצקי צדרבוים מרחיב את פעילותו הבינלאומית ופתח שלוחה חדשה בלוקסמבורג אותה תנהל, עו"ד שירן שלו.
 
השלוחה החדשה של משרד דורון טיקוצקי, לו מספר סניפים בחו"ל ביניהם בקפריסין, אתיופיה ורומניה, תייצג חברות ואנשי עסקים בתחום הנדל"ן, מיסוי בינלאומי ומשפט מסחרי ופעילותה מתיישבת עם התמחות המשרד בתחום המס הישראלי, מיסוי בינלאומי והכשרת הון שחור בדרך של גילוי מרצון. השלוחה, באמצעות המשרד בישראל, תיתן מענה לישראלים רבים המנהלים חשבונות בנק (אשר בחלקם אינם מדווחים) בלוקסמבורג וזאת בעיקר על דרך של סיוע בהכשרה אנונימית בישראל של ההון לא מדווח.
 
עו"ד אלי דורון שותף מייסד בדורון טיקוצקי צדרבוים מציין כי "המשרד החדש בלוקסמבורג הוא חלק מהרחבת הפעילות הבינלאומית של המשרד, ואנו עדים בתקופה אחרונה לעלייה של פעילות ישראלים במדינה זו". עוד מציין עו"ד דורון כי התשואה השנתית כיום בנדל"ן מניב מסחרי בלוקסמבורג עוברת בהרבה את ה-10% וכפולה מזו של ישראל וזו אחת הסיבות לכך שאנו רואים עליה משמעותית של השקעות ישראלים שם .
 
לוקסמבורג היא מדינת נסיכות הממוקמת בלב אירופה, חתומה על שורה של אמנות למניעת כפל מס, מהווה מרכז בנקאות בין לאומי המקנה פטור ממס על ריביות ונהנית ממעמד בינלאומי איתן מה שעשוי לעודד פעילות של ישראלים לחדירה לשווקים בינלאומיים בכלל ואירופאיים בפרט. בלוקסמבורג פועלות כיום מספר חברות ישראליות וכן מוסדות רבים השייכים לאיחוד האירופי. המדובר במדינה בת חצי מיליון תושבים שנהנית מאיתנות פיננסית ומעניקה תמריצים לעסקים חדשים ביניהם, כמובן, גם לישראלים.

שגרירתנו בלוקסמבורג

בראש השלוחה עומדת עו"ד שירן שלו הפעילה בלוקסמבורג ואשר מתמחה בייצוג אנשי עסקים במדינה זו ובבלגיה השכנה. בעקבות הקמת השלוחה החדשה משרד דורון טיקוצקי צדרבוים מונה כעת 60 עורכי דין מהם 10 שותפים. בראש המשרד עומדים עורכי דין אלי דורון וירון טיקוצקי (רו"ח).

המשרד החדש בלוקסמבורג בראשותה של עו"ד שלו יטפל בליווי ישראלים המבקשים לעשות עסקים בלוקסמבורג ובבלגיה השכנה, לה קהילת עסקים יהודית וישראלית גדולה, לרבות מסחר, השקעות, שותפויות, ליווי ישראלים המבקשים להשקיע בלוקסמבורג ובלגיה – לרבות נדל"ן, עסקים, חברות, וסיוע לישראלים המבקשים לסחור עם מדינות האיחוד האירופי .המשרד החדש נותן ללקוח מענה כולל: חיבור עסקי, תכנון מס, מערך הסכמים, הקמת חברות בחול, הקמת חשבונות בנק בחול, חוות דעת המבטיחות שקיפות ועוד. 
 
פיגוע הטרור שאירע בבריסל לפני כחודש רק הגביר את תחושת האנטישמיות כלפי הקהילות היהודיות בבלגיה ובלוקסמבורג והביא לכך כי רבים מבני הקהילה מבקשים עתה לבחון כניסה לפעילות עסקית בישראל, החל מביצוע השקעות שונות ורכישת נדל"ן בישראל וכלה בעלייה לישראל, על כל הכרוך והמשתמע מכך. שלוחת דורון טיקוצקי שכעת היא עו"ד בלוקסמבורג, תעניק לאלה גם אלה ליווי משפטי מלא.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הטבות מס לתושב חוזר ותיק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

על מנת לעודד את אזרחי ישראל לחזור ולמדינתם בשנת 2008 אושרה רפורמת מס מקיפה, שעיקרה מתן הטבות מס לתושבים חוזרים ולתושבים חוזרים ותיקים...

תכנון השלכות מס לפני רילוקיישן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שוקלים לעשות רילוקיישן לחו"ל? - כך תתכננו את השלכות המס הנובעות מהמעבר

החשיבות בהכנת הצהרת הון יזומה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שחר נח, עו"ד ויועץ מס

מומלץ לכל תושב חוזר ותיק או עולה חדש, להכין "הצהרת הון יזומה" בצירוף כלל המסמכים המאמתים, כדי לקבע את ההון אשר נצבר בחו"ל, כאשר על הון זה לא חלו דיני המס בישראל בעת צבירתו בשל היותם "תושבי חוץ"...

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.