מאת:


לוקסמבורג או בשמה המלאה "הדוכסות הגדולה של לוקסמבורג" הינה מדינה בעלת שטח דמוגרפי קטן שנמצאת במערב אירופה ומונה כ-600,000 תושבים.
 
לוקסמבורג מציעה שירותים פיננסיים מהאיכותיים בעולם ונחשבת יעד יוקרתי לניהול כספים וקרנות השקעה. לוקסמבורג מציעה קרקע פוריה לתעשיות היי-טק וכרגע מוגדרת כעמק הסיליקון של אירופה, כפועל יוצא מכך הינה יעד אטקרטיבי למשקיעים ומשרד עורכי הדין שלנו מונה מחלקת עורכי דין בלוקסמבורג אשר מתמחים ברזי החוקים המשפטיים במדינה.
 

הקמת חברה בלוקסמבורג

ממשלת לוקסמבורג הציבה לעצמה ייעד להגדיל את מספר המשקיעים במדינה על ידי הקמת חברות היי-טק חדשות, לצורך כך היא מציעה תמריציים כספיים ליזמים אשר יהיו מעוניינים להעביר את מרכזי הפיתוח של החברות שלהם למדינה. בכנס החדשנות שנערך אשתקד הציגו 7 יזמים ישראליים את הפיתוחים שלהם והשאירו חותם משמעותי על בכירי המשק ועוררו עיניין רב אשר מקבלי ההחלטות להעדיף לקבל לחיק המדינה חברות ישראליות אשר בתחילת דרכן ומציעות פיתוח טכנולוגיים חדשניים. עורך דין מטעם משרדנו יוכל לסייע לך להקים חברה לרבות הגשת כל המסמכים הנחוצים, קבלת היתרים, איתור נכסי נדל"ן מתאימים וניהול חשבונות מקצועי תואם לחוקי המס של לוקסמבורג.
 

לוקסמבורג כמקלט מס

בשנת 1867 השיגה לוקסמבורג עצמאות ממדינת גרמניה וארגנה עצמה כמונרכיה חוקתית עם כח חקיקה שהוענק לפרלמנט הנבחר באופן דמוקרטי. לוקסמבורג חברה בארגון המדינות המתועשותOECD , באיחוד האירופאי ואיחוד הכלכלי בלגיה/לוקסמבורג. על פי חוק חברות מסחריות שחוקק בשנת 1915, לוקסמבורג מהווה מקלט מס לחברות בינלאומיות רבות אשר בשילוב עם מערכת בנקאית מהטובות בעולם הפכה המדינה ליעד מועדף למשקיעים וחברות ענק מכול העולם. על פי חוקי לוקסמבורג, ניכוי המס במקור על רווחי הון של חברות זרות במדינה עומד על 20%, בעוד שברפורמה שהתקבלה בישראל בשנת 2003, המס על רווחיהן של חברות נשלטות זרות עומד על 25% בשל האמנות למניעת כפל מס, החברות הישראליות שילמו עד כה רק את ההפרש שהוא 5% בלבד. בשנת 2006 מדינת ישראל חתמה על אמנה למניעת כפל מס עם מדינת לוקסמבורג ובכך חברות ישראליות בין לאומיות יהיו מחוייבות לשלם את 5% מס רווחי הון למדינת לוקסמבורג ו-20% מס למדינת ישראל.

משרד עורכי הדין דורון טיקוצקי ישמח להעניק לכם שירותים משפטיים הנוגעים לדיני המשפטים בלוקסמבורג ולהעמיד לרשותך עו"ד בלוקסמבורג לכל מטרה עיסקית או פרטית כך שתקבל ייעוץ אישי ומותאם אישית לדרישות שלך.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הטבות מס לתושב חוזר ותיק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

על מנת לעודד את אזרחי ישראל לחזור ולמדינתם בשנת 2008 אושרה רפורמת מס מקיפה, שעיקרה מתן הטבות מס לתושבים חוזרים ולתושבים חוזרים ותיקים...

תכנון השלכות מס לפני רילוקיישן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שוקלים לעשות רילוקיישן לחו"ל? - כך תתכננו את השלכות המס הנובעות מהמעבר

החשיבות בהכנת הצהרת הון יזומה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שחר נח, עו"ד ויועץ מס

מומלץ לכל תושב חוזר ותיק או עולה חדש, להכין "הצהרת הון יזומה" בצירוף כלל המסמכים המאמתים, כדי לקבע את ההון אשר נצבר בחו"ל, כאשר על הון זה לא חלו דיני המס בישראל בעת צבירתו בשל היותם "תושבי חוץ"...

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.