מאת:

חייבים לך כסף? משרדנו מתמחה בגביית חובות מחייבים, פנה אלינו בהקדם!

ישראלים רבים נקלעים למצבים לא נוחים בהם גורם עסקי או פרטי חייב להם כספים - חוב כספי שכזה עלול להיווצר ממגוון סיבות ובכלל זה עקב אחד התרחישים הנפוצים הבאים:
  1. הפרה של הסכם עסקי ו/או הסכם עם בני משפחה ו/או בין חברים, אם בע"פ ואם בכתב.
  2. הסכמי הלוואה שלא כובדו.
  3. שיקים שחוללו ולא כובדו.
  4. פסקי דין שלא כובדו.
  5. הבטחה בעל פה שלא יצאה אל הפועל.
  6. הפרות של הסכמים כספיים.
  7. שכירויות שלא שולמו.
  8. עיזבונות שלא חולקו ועוד...
לרשימה זו ניתן להוסיף עוד אין ספור סיבות למצבים בהם חייבים לאדם כספים וזאת בשעה בה הנושה, זה שחייבים לו את הכסף, זקוק לו. משכך בכל מקרה בו חייבים לך כסף, אנו מזמינים אותך להגיע למשרדנו ואנו נדאג לעשות כל שנדרש על מנת לגבות עבורך את הכספים במהירות. משרדנו הינו "מכונת מלחמה" המתמחה בגביית חובות וזאת הן במצבים בהם החובות מקורם במי מהעילות מעלה והן במצבים בהם החובות מקורם במצבים אחרים. אנו יודעים להתאים את עצמנו לצורך של הלקוח, אם ברמה המסחרית/עסקית ואם ברמה הפרטית, אישית או משפחתית.

למשרדנו נבחרת של עו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים וגופים אחרים להם ניסיון של עשרות שנים בגביית חובות - אנו מייצגים בכל הקשור בגביית חובות מלקוחות עסקיים, אנשים פרטיים וכן מבנקים ומבחינתנו דין פרוטה כדין מאה. לטובת האמור למשרדנו מחלקה המתמחה בגבייה של חובות ובפועל אנו פועלים עבור שורה ארוכה של לקוחות בהצלחה כבירה מזה עשרות בשנים. לשם קידומה היעיל של גבייה מהירה וחכמה, למשרדנו חיבור ישיר למחשבי ההוצאה לפועל ולמאגרי מידע שונים, קשרים רציפים עם חוקרים פרטיים היודעים להביא לנו מידע חשוב על החייב, מערך של נושאי משרה היודעים לתפוס רכבים, לפנות נכסים ולבצע כל פעולה נדרשת לטובת ביצוע גביה. אנו יודעים לפעול מחד באגרסיביות מתבקשת לטובת שמירה על אינטרס הלקוח המבקש לקבל את כספו במהירות והכל באופן המתיישב עם הוראות החוק והמגבלות הקבועות בו. מפאת בקיאותנו, אנו יודעים לעשות שימוש בכל הכלים הקבועים בחוק לטובת גביית חובות, גם מחייבים "חמקנים" יותר ובכלל זה יודעים אנו להקים קו התקפה מתוחכם, כזה שייתן לחייב להבין כי נכון לו להסדיר את החוב, אחרת אנו נמשיך לרדוף אותו משפטית בכל ערוץ ובכל אופן לטובת גביה. כך אנו יודעים, במקרים המתאימים, לבצע הליכים של הרמת מסך ולא לתת לחייב להסתתר מאחורי חברה שהוא הקים, לפעול כנגד ערבים או צדדים שלישיים, לפעול לטובת עיכוב יציאה מהארץ ו/או לטובת שלילת רישיון נהיגה או דרכון, לנקוט בהליכי פשיטת רגל וטיפול בהברחת נכסים ולבצע עוד שורה של פעולות גביה חכמות. בכל מקרה אנו יודעים לאתר את "הבטן הרכה" לטובת גביה מהירה ויעילה ובהתאם אנו פועלים. אנו מבינים את מצוקת הנושה ולכן אנו יודעים לפעול בכל המהירות, התחכום והאמצעים הקיימים בחוק וזאת על מנת להביא לך הנושה תוצאות. לפעמים הגבייה אפשרית בדרך של פניה מיידית למחלקת ההוצאה לפועל ולפעמים יש בנמצא צורך לתבוע ולקבל פסק דין כגד החייב - בשני הערוצים אנו יודעים לפעול בנמרצות ובמקצועיות נטולת פשרות!


כאמור משרדנו מייצג גם שורה של בנקים עבורם אנו תובעים חייבים, פותחים תיקי הוצאה לפועל וגובים עבורם ביעילות. הנהלים המוכתבים על ידי הבנקים לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה מול הלקוח, כך שהלקוח יידע על כל פעולה שאנו עושים עבורו ויבין בדיוק מה ומתי גבינו - הדבר מיושם על ידינו גם במצבים בהם הלקוח הוא לא בנק אלא גורם עסקי או פרטי. אנו נעשה הכל על מנת שתדע שאנו פועלים עבורך במקצועיות נטולת פשרות, בנאמנות ובשקיפות מלאה.
 
התקשר אלינו עתה לטובת קידום הגביה, אנו משוכנעים כי לא תתאכזב - חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פסק דין חשוב של ביהמ"ש העליון בתביעת רשלנות מקצועית של רואה חשבון

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט העליון פסק דין חשוב בנוגע לתביעת רשלנות מקצועית כנגד רואה חשבון, הקובע מהו סטנדרט התנהגות ראוי ומצופה מרואה חשבון ומתי התנהגות זו מהווה הפרה של חובות רואה החשבון כלפי לקוחו.

תביעה נגד מפעל הפיס - חוק ההתיישנות

מאת: אלי דורון, עו"ד

האם בקשה לסעד זמני המוגשת ללא תביעה עיקרית, עוצרת את מרוץ ההתיישנות? בית המשפט העליון קבע לאחרונה, כי בקשה לסעד זמני שהוגשה ללא תביעה עיקרית, ואף לא הוגשה תביעה תוך 7 ימים מיום הבקשה, אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ואין לייחס לה משמעות כלשהי במישור זה.

מי רשאי לעסוק בגידול קנאביס מסחרי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

הרפורמה בתחום הקנאביס הרפואי נכנסה לתוקף ב- 2019 וסללה את הדרך ליזמים, המעוניינים לגדל קנאביס בהיקף מסחרי, ברמה גבוהה ובכפוף לדרישות תקן מחמירות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.