מאת:


חייבים לך כסף? משרדנו מתמחה בגביית חובות מחייבים, פנה אלינו בהקדם!

ישראלים רבים נקלעים למצבים לא נוחים בהם גורם עסקי או פרטי חייב להם כספים - חוב כספי שכזה עלול להיווצר ממגוון סיבות ובכלל זה עקב אחד התרחישים הנפוצים הבאים:
  1. הפרה של הסכם עסקי ו/או הסכם עם בני משפחה ו/או בין חברים, אם בע"פ ואם בכתב.
  2. הסכמי הלוואה שלא כובדו.
  3. שיקים שחוללו ולא כובדו.
  4. פסקי דין שלא כובדו.
  5. הבטחה בעל פה שלא יצאה אל הפועל.
  6. הפרות של הסכמים כספיים.
  7. שכירויות שלא שולמו.
  8. עיזבונות שלא חולקו ועוד...
לרשימה זו ניתן להוסיף עוד אין ספור סיבות למצבים בהם חייבים לאדם כספים וזאת בשעה בה הנושה, זה שחייבים לו את הכסף, זקוק לו. משכך בכל מקרה בו חייבים לך כסף, אנו מזמינים אותך להגיע למשרדנו ואנו נדאג לעשות כל שנדרש על מנת לגבות עבורך את הכספים במהירות. משרדנו הינו "מכונת מלחמה" המתמחה בגביית חובות וזאת הן במצבים בהם החובות מקורם במי מהעילות מעלה והן במצבים בהם החובות מקורם במצבים אחרים. אנו יודעים להתאים את עצמנו לצורך של הלקוח, אם ברמה המסחרית/עסקית ואם ברמה הפרטית, אישית או משפחתית.

למשרדנו נבחרת של עו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים וגופים אחרים להם ניסיון של עשרות שנים בגביית חובות - אנו מייצגים בכל הקשור בגביית חובות מלקוחות עסקיים, אנשים פרטיים וכן מבנקים ומבחינתנו דין פרוטה כדין מאה. לטובת האמור למשרדנו מחלקה המתמחה בגבייה של חובות ובפועל אנו פועלים עבור שורה ארוכה של לקוחות בהצלחה כבירה מזה עשרות בשנים. לשם קידומה היעיל של גבייה מהירה וחכמה, למשרדנו חיבור ישיר למחשבי ההוצאה לפועל ולמאגרי מידע שונים, קשרים רציפים עם חוקרים פרטיים היודעים להביא לנו מידע חשוב על החייב, מערך של נושאי משרה היודעים לתפוס רכבים, לפנות נכסים ולבצע כל פעולה נדרשת לטובת ביצוע גביה. אנו יודעים לפעול מחד באגרסיביות מתבקשת לטובת שמירה על אינטרס הלקוח המבקש לקבל את כספו במהירות והכל באופן המתיישב עם הוראות החוק והמגבלות הקבועות בו. מפאת בקיאותנו, אנו יודעים לעשות שימוש בכל הכלים הקבועים בחוק לטובת גביית חובות, גם מחייבים "חמקנים" יותר ובכלל זה יודעים אנו להקים קו התקפה מתוחכם, כזה שייתן לחייב להבין כי נכון לו להסדיר את החוב, אחרת אנו נמשיך לרדוף אותו משפטית בכל ערוץ ובכל אופן לטובת גביה. כך אנו יודעים, במקרים המתאימים, לבצע הליכים של הרמת מסך ולא לתת לחייב להסתתר מאחורי חברה שהוא הקים, לפעול כנגד ערבים או צדדים שלישיים, לפעול לטובת עיכוב יציאה מהארץ ו/או לטובת שלילת רישיון נהיגה או דרכון, לנקוט בהליכי פשיטת רגל וטיפול בהברחת נכסים ולבצע עוד שורה של פעולות גביה חכמות. בכל מקרה אנו יודעים לאתר את "הבטן הרכה" לטובת גביה מהירה ויעילה ובהתאם אנו פועלים. אנו מבינים את מצוקת הנושה ולכן אנו יודעים לפעול בכל המהירות, התחכום והאמצעים הקיימים בחוק וזאת על מנת להביא לך הנושה תוצאות. לפעמים הגבייה אפשרית בדרך של פניה מיידית למחלקת ההוצאה לפועל ולפעמים יש בנמצא צורך לתבוע ולקבל פסק דין כגד החייב - בשני הערוצים אנו יודעים לפעול בנמרצות ובמקצועיות נטולת פשרות!


כאמור משרדנו מייצג גם שורה של בנקים עבורם אנו תובעים חייבים, פותחים תיקי הוצאה לפועל וגובים עבורם ביעילות. הנהלים המוכתבים על ידי הבנקים לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה מול הלקוח, כך שהלקוח יידע על כל פעולה שאנו עושים עבורו ויבין בדיוק מה ומתי גבינו - הדבר מיושם על ידינו גם במצבים בהם הלקוח הוא לא בנק אלא גורם עסקי או פרטי. אנו נעשה הכל על מנת שתדע שאנו פועלים עבורך במקצועיות נטולת פשרות, בנאמנות ובשקיפות מלאה.
 
התקשר אלינו עתה לטובת קידום הגביה, אנו משוכנעים כי לא תתאכזב - חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054
גביית חובות מחייבים

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תקנת שוק - ערכאת הערעור התערבה הממצאים העובדתיים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

ברצוננו לעדכנכם אודות פסק דין של בית המשפט המחוזי בנצרת בשבתו כבית משפט לערעורים אזרחיים , אשר עסק בתנאי תקנת שוק במטלטלין, עסקת מכר של מכונית יוקרה דרך מגרש מכוניות.

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים