ניהול הליכי פשיטת רגל ובקשות לפש"ר

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורואי חשבון הבקיאות הייחודית בכל הקשור בניהול הליכי פשיטת רגל (להלן – פש"ר), הנפתחים על ידי חייב ו/או נושים.
הליכי פשיטת רגל הינם הליכים הנפתחים אם על ידי החייב עצמו ואם על ידי הנושים. ההליך יפתח על ידי החייב עצמו בנסיבות בהן החייב מגיע למצב בו מסיבות כאלה או אחרות אין באפשרותו לפרוע את חובו לכלל הנושים. במקרים מסוג זה, נכון יהיה מצדו לפתוח בהליך של פש"ר וזאת במטרה להגיע תוך פרק זמן קצר להפטר – משמע – להגיע למצב בו כלל חבותיו ימחקו והוא יוכל לפתוח דף חדש ונקי מחובות. כמובן שעל מנת להגיע למצב מסוג זה, יש בנמצא צורך להוכיח כי ההתנהלות של החייב היא תמת לב, כי הוא לא פעל להברחת נכסים ועוד. ידע ואסטרטגיה מתחייבים, עת מוגשת בקשה מסוג זה. ההליך כרוך במינוי נאמן אותו נאמן ירכז את הנכסים, ככל שיש, יתנהל מול הנושים ויקדם את ההליך עד להסדרה כוללת. ההליך, מאידך, יכול ויפתח על ידי הנושים עצמם - זאת נראה בנסיבות בהן חייב מסוים פעל להברחת נכסים לפני ו/או במהלך הקריסה הכלכלית ו/או ביצע פעולות של העדפת נושים. כלומר מצב בו החייב העדיף להחזיר את חובו לחלק מהנושים ולא לכולם בצורה פרופורציונאלית. הליך הפש"ר מאפשר לנושים לבטל העברות שבוצעו בניגוד לחוק, אם לבני משפחה ואם לאחרים ולהביא לידי גביה מרבית של חובם, אם מצדדים שלישים שקבלו את נכסי החייב ואם מהחייב עצמו.


משרדנו ישמח להעניק לך מענה מקצועי ויסודי - התקשר עתה ותן לנו לשמור עליך: 054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

כך פעלה "סלטי שמיר" לפני פירוק

חברת "סלטי שמיר", שחובותיה מוערכים בכ-40 מיליון שקלים, הגישה החודש בקשה להקפאת הליכים על פי תיקון מספר 4, הקבוע בסעיף 319ג לחוק. החברה השכילה לנקוט משנה זהירות ולפנות לבית המשפט בבקשה לערוך הסדר חוב, טרם הידרדרות כלכלית אשר תביא את החברה לחדלות פירעון.

טיפול בחובות (חייבים ונושים) בימי קורונה

משרדנו מתמחה במתן מענה לישראלים אשר מגפת הקורונה הכניסה אותם למערבולת משפטית כזו או אחרת, אם לטובת ניהול הליכים משפטיים אל מול צדדים שלישיים ואם לטובת ניהול הליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ו/או כל הליך משפטי נדרש אחר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.