ייצוג רוכש/ת או מוכר/ת דירת מגורים, בסיוע עו"ד מומחה בנדל"ן ובדיני מקרקעין
 
רכישה או מכירה של דירה הינה אחת העסקאות הגדולות ביותר הנעשות על ידי מרבית האזרחים במדינה. עסקאות מסוג זה נעשות כדבר שבשגרה וזאת עם או בלי מימון בנקאי. חלק מהרכישות מתבצעות לטובת מגורי הרוכשים ובחלק אחר מהמקרים הרכישות מתבצעות לטובת השקעה.
עסקאות מסוג זה חייבות להתבצע בצורה מושלמת ומדויקת כאשר אין מקום לטעויות - טעות בעסקה מסוג זה עלולה להביא לקריסה כלכלית של משפחה ולכן טיפול אישי ומקצועי ביותר מתחייבים. הטיפול מתחיל בבדיקת הנכס, בדיקת הזכויות הנרכשות וזאת על מנת להבטיח כי אכן הרוכש יוכל לקבל בעלות נקיה, ללא דופי. רק אחר כך נכון להיכנס למו"מ ומגעים, במסגרתם יש להביא לסיכום מסחרי אשר יבטיח את הצדדים, כך שלא יווצר מצב בו צד א' משלם מבלי לקבל את הנכס או להפך. יתרה מזאת, בעסקאות מסוג זה יש לקחת בחשבון את חבויות המס ולוודא כי העסקה מתבצעת באופן המבטיח את שיקולי המס של הנוגעים בדבר לטובת הבטחת התנהלות חוקית, שקופה ומסודרת.
משרדנו מתמחה בתחום - משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעבר ייצגו את רשויות מס שבח ואת משרד המשפטים. למשרדנו ניסיון טיפול באלפי עסקאות נדל"ן, כך שברור לנו כי נוכל לבצע את העסקה הנתונה עבורך בצורה מושלמת, אישית ומקצועית.
 
 
התקשר אלי עתה ונקדם הנדרש ללא דיחוי! התקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

ייצוג בסכסוך שעניינו דמי שכירות בימי קורונה

הקורונה והשלכותיה נחתו על העולם כרעם ביום בהיר. ללא כל התראה , ללא כל הודעה מוקדמת וללא כל אפשרות להיערך קודם לכן. למעשה חלפו להן שנים רבות מאז המגיפה האחרונה שפקדה את העולם ומשכך הלכה למעשה גם עורכי הסכמיי השכירות לא העלו על דעתם מצב שכזה ולכן גם לא הזכירו אותו בהסכמים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.