עו"ד הונגרי לטובת עסקאות נדל"ן לרבות רכישת דירה בבודפשט, הונגריה

ישראלים רבים גילו את שוק הנדל"ן ההונגרי בכלל וזה שבבודפשט בפרט ומצאו בו יעד נכון וראוי לטובת ביצוע השקעות בתחום הנדל"ן. ישראלים אלה מזהים כי נכון לעתה המחירים בבודפשט נמוכים ביחס לשכר דירה שניתן לקבל ומשכך פועלים הם לטובת אתור עסקאות מקומיות שונות - רכישת נדל"ן מסחרי, רכישת דירה או כל עסקת נדל"ן אפשרית אחרת.

לטובת האמור, ברור וגלוי הוא כי נכון יהיה לפעול במקצועיות, בפרט משום שמדובר במדינה זרה בה הישראלי לא בהכרח שולט וזאת במגוון המישורים החל מתכנון המס ובהמשך בהתנהלות נכונה מול סוכן/מתווך נדל"ן הונגרי מקומי, בחינת הנכס ותקינות הזכויות באמצעות עו"ד הונגרי, ביצוע עסקת הנדל"ן באמצעות עו"ד הונגרי ועוד. כך גם, מתעורר הצורך בעו"ד הונגרי על מנת שזה יקדם הנדרש מול הבנקים המקומיים, מימון עסקה על אדמת הונגריה ועוד. הכול נדרש לטובת השלמת המהלך באופן המתיישב עם האינטרסים של הלקוח הישראלי.

דסק משרדנו בהונגריה לרשותכם...

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, נציג בבודפשט שבהונגריה, העומד בראש דסק בודפשט הונגריה של משרדנו - נציג שהינו ד"ר במשפטים, בעלי ניסיון עסקי רב בכל הקשרו בהתנהלות על אדמת הונגריה. למשרדנו ניסיון ספציפי בכל הקשור בדין ההונגרי, באמנה למניעת כפל מס בין ישראל והונגריה, בהתנהלות בהונגריה ובביצוע עסקאות נדל"ן בכלל, לרבות תכנון מס הונגרי והבטחת התנהלות חוקית ושקופה על פי דיני מדינת ישראל. משרדנו יודע לקלוט את הלקוח הישראלי המבקש לבצע מהלך נדל"ני בהונגריה, להבין את צרכיו המשפטיים והמקצועיים ולקדם עבורו את הנדרש, אם על פני אדמת ישראל ואם על פני מדינת הונגריה, בבודפשט עצמה.

כך יוצא, שהיה והנך מעוניין לבצע עסקת נדל"ן בבודפשט, הגעת למקום הנכון - אנו נדע לעזור לך לבצע את המהלך הנדל"ני בצורה מקצועית, נקיה וחוקית במינימום עלות ומינימום נזק. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח, כל שיש לנו את הידע והניסיון לסייע לך, אם על אדמת ישראל ואם על אדמת הוגריה. משרדנו ידע לבחון עבורך עסקאות, לחבר אותך לגורמים הרלוונטיים ולסייע לך ללוות מהלכים נדרשים לטובת קידום עסקאות נדל"ן בהונגריה באמצעות עו"ד הונגרים, עו"ד ישראלים, כלכלנים, רו"ח וגורמים נוספים הנדרשים לטובת הנבטחת קידום עניינך בצורה מושלמת ונקייה.

התקשר אלינו עתה ואנו נפעל ללא דיחוי!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054  

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

רכישה / מכירת נדל"ן בהונגריה

רוכש או מוכר שאינו מעוניין או אינו מסוגל להגיע להונגריה לשם חתימה על מסמכי העסקה, יכול לחתום על המסמכים בשגרירות הונגריה בישראל או לחתום בפני ..

שיטת המס בהונגריה

הונגריה הינה כר פורה להשקעות ולהקמת חברות, זאת במיוחד עקב שיטת המס הנוחה, אשר טומנת בחובה פוטנציאל לרווחים ולחיסכון בהוצאות.

אמנת המס ישראל-הונגריה והרפורמה ההונגרית

במסגרת מחויבותה של ממשלת הונגריה לייעול הליכים עסקיים והגברת התחרותיות במשק, חברות אשר מקימות את עסקיהם או מתרחבות בהונגריה נהנות מתמריצים, סובסידיות והטבות מסוגים שונים, כגון:

נדל"ן בהונגריה - יחידים והיבטי מיסוי

אפשר לחלק את המשקיעים בשוק הנדל"ן בהונגריה לשתי קבוצות. הרי יש נפקות לאבחון בין אלה שיש להם אזרחות לבין אלה המהווים אזרחי מדינה אחרת ובעיניהם הונגריה יעד אטרקטיבי להשחלת כספיהם לתוך קרקעיה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.