ייצוג חייבים בהליכים מול הנושים, לשכת ההוצאה לפועל וכו'
 
המציאות בה אנו חיים אינה תמיד קלה - השוק לחוץ, התחרות קשה, מקומות העבודה לא בהכרח יציבים, מזמיני העבודה לא תמיד משלמים ולקוחות עמם אנו עובדים, לא תמיד אמינים. התחרות גדולה, הדרישות גדולות לא פחות וכל אלה, מטבע הדברים, מקשים עלינו לשרוד.
מה שקבוע ולרוב נתון במגמת עליה, אלו הן ההוצאות דווקא, אם העסקיות ואם הפרטיות. אלה אינן תלויות בהכרח בהכנסות, אלה באות מאליהן והחובה לתשלומן היא זו שעומדת לנגד עינינו והיא זו שמכניסה אותנו למרדף יום יומי קשה של פרנסה ועבודה. מצב דברים זה מביא, לא אחת, עסקים ופרטים לקושי זרמי כזה המקשה על העסק או הפרטי לעמוד בהתחייבויות הכספיות ועקב זאת, לקריסה כלכלית ו/או לקשיים כלכליים אחרים.
יכול והקריסה תהא בהיקף של מיליוני שקלים ויכול שתהא בהיקף של עשרות אלפים - בשני המקרים, עלול האדם החב את הכסף להימצא במצוקה קשה ואמיתית, כזו המקשה עליו להתקיים ולקיים את משפחתו ובני ביתו בצורה מינימאלית ראויה, מה שמחייב התערבות משפטית.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
למשרדנו, ניסיון של עשרות שנים ומאות חייבים, אשר מצאו את עצמם מתמודדים עם קושי תזרימי המצריך מעורבות משפטית מהירה, בניסיון לאפשר ניהול עורך חיים נורמלי. במהלך שנים אלה טיפלנו ועודנו מטפלים במאות מקרים בהם בעל עסק או פרטי מצא את עצמו כמי שאינו מסוגל לקיים את התחייבויותיו כלפי ספקים, עובדים ונושים אחרים וכתוצאה מכך, מצא הוא את עצמו בעין הסערה, כשמטר של הליכי הוצאה לפועל, תביעות וכדומה מופעלים נגדו, ממגוון רחב של כיוונים, בניסיון לגבות ממנו את חובותיו הפתוחים.
משרדנו, בכל אותם מקרים, ידע לפעול בשמו של החייב בתבונה, תוך ניצול כלים משפטיים נהוגים ושיטות עבודה ייחודיות שפותחו על ידי צוות המשרד ובאמצעות אלה – אפשר לחייב לחזור לשגרת חיים תקינה ועד מהרה – אף לפתוח דף חדש בחייו. משרדנו מכיר היטב את החוקים, פסקי הדין והתקנות העומדים לזכות החייב ואת ההגנות המשפטיות המאפשרות לחייב לקבל ממערכת המשפט בשעתו הקשה.
משרדנו אף יודע לעשות שימוש משכיל בכל אלה לטובת המקרה הספציפי, לטובת מציאת פתרון שיצמצם עד למינימום את הנזק שנגרם לחייב ממילא. משרדנו, ידע לפעול בשם החייב ולהנחות אותו ברגעים הקריטיים ובמיוחד – ידע משרדנו לעזור לחייב שלא לבצע טעויות משפטיות קשות העלולות, שלא מדעת וכתוצאה מהלחץ שנוצר, לפגוע קשות ביכולת החייב לצאת מהמצב בצורה חוקית ותקינה.  
 
החוק, המערכת ודיני המדינה
נוסיף כי החוק במדינה מכיר בכך שאדם יכול להיכנס לקושי תזרימי עקב טעות בשיקול דעת, חוסר מזל או כתוצאה מסיבות תמות לב אחרות ולכן מאפשר הוא לאותו אדם לפנות לבית המשפט, בהליך נכון, בבקשה לעזרה. המערכת מודעת לכך שאנשים טועים, שאנשים נופלים, שאנשים נותרים ללא כל, תוך הותרת חייבים רבים המחכים לכספם ובכל זאת, מאפשרת היא לאותם חייבים להתמודד עם המצב ולקיים אורך חיים תקין, על אף החובות והמחדל.
המערכת המשפטית מודעת לכך שאדם החייב כספים יכול להפסיד את נכסיו, אך לא מעבר לכך, כך שלאחר שנכסיו נלקחו ממנו לטובת הנושים, אין כל הצדקה להתעלל בו. יש לאפשר לחייב לקיים את משפחתו ולאפשר לו באופן הדרגתי להשתקם ולחזור למעגל המועסקים, היצרנים והמתקיימים. המערכת גם מודעת לכך שיש בנמצא הרבה ישראלים שקרסו כלכלית וכדומה, אבל בזכות ייעוץ משפטי נכון וטיפול משפטי בכל נושא החובות, הצליחו אלה לחזור למעגל העבודה, להפסיק להיות נטל על החברה ואף לפרוץ עסקית בצורה חכמה ומשכילה, המבוססת על ניסיון העבר. המערכת יודעת כי יש לאפשר לחייב תם הלב, להבדיל מהרמאי, "לנקות שולחן" ולפתוח דף חדש, הכול בכפוף לכך שאין מקור הקריסה הכלכלית ברמייה וכי החייב לא ביצע, בסמוך לקריסה, מהלכים פליליים ו/או בלתי תקינים הכרוכים בהברחת נכסים וכדומה.
החוק מכיר בכך שיתכנו מצבים בהם אדם חייב כספים בסכומים העולים על יכולת הפירעון שלו ומשכך הגדיר הוא דרכים ומהלכים המאפשרים לאותו אדם להתנהל במסגרת התקציבית המוגבלת ואף להגיע למצב בו הוא מוחק את חובות העבר ופותח דף חדש. על פי דיני המדינה, אדם החייב כסף כתוצאה מהתנהלות כושלת או מהתנהלות תמת לב אחרת – אינו בגדר עבריין ומשכך – יש לעזור לו. יש לאפשר לו לעשות את הנדרש על מנת להמשיך ולנהל את חייו, להיות מסוגל לשלם את המתחייב לטובת בריאות, מדור, מזון וכדומה ורק את היתרה להפריש לטובת תשלום לגורמים להם הוא חייב כספים. החוק אף מאפשר, במסגרת הליכים של פשיטת רגל, לדוגמא, להביא לידי מחיקת החוב ולהסרת המחדל לטובת פתיחת פרק חדש ונקי מחובות.
 
ייעוץ משפטי איכותי, חכם ומתוחכם
משרדנו, המורכב ממבחר עו"ד הוצאה לפועל וכן רו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים ורשויות אחרות, מודע היטב לקשיים בהם נמצא החייב. משרדנו טיפל ומטפל בלקוחות רבים אשר התנהלו ברווחה עד למועד מסוים בו אירע משבר, ומאותו מועד מצאו את עצמם בפני מציאות קשה, אשר אילצה אותם לשנות את דפוס התנהגותם. ניסיונו זה של משרדנו, מאפשר לנו לתת לחייב ייעוץ משפטי איכותי, חכם ומתוחכם, הלוקח בחשבון את מכלול השיקולים, הבוחן את כלל הנכסים של החייב ואופי עסקיו, ככול ויש בנמצא כאלה ויודע הוא, תוך חשיבה יצירתית, למצוא לחייב את הפתרון המתאים ביותר, זה שיאפשר לו, לבלום את הנושים, למנוע כניסת מעקלים לביתו ובסופו של יום – להגיע למצב בו יכול הוא לפתוח דף חדש בחייו.
משרדנו מודע למצוקה ולכן סיגל הוא שיטות המאפשרות לו לקדם פתרון במהירות וביעילות - למשרדנו מערך מחשבים מתקדם, המחובר בצורה ישירה למחשבי ההוצאה לפועל, כמו גם צוות מיומן, אשר לו עשרות שנות ניסיון בתחום ההוצאה לפועל, כך שיש לנו את הכלים והידע לעזור לחייב לפעול במהירות.
 
למשרדנו ההכשרה, המוטיבציה והרצון לחלץ אותך ואת בני ביתך מהמצב בו הנך נמצא, בהצלחה. נעשה זאת ביעילות, באמינות ובמסירות חסרת פשרות. הבעיה שלך הופכת להיות הבעיה שלנו ואנו נעשה כל שניתן על מנת להשלים את הטיפול במהירות ולהפוך אותך לעוד שגריר מרוצה פועלנו, כזה שיצא מהמשרד עם תחושת סיפוק ויהיה זה שישלח לטיפולנו את הלקוחות הבאים - אנו מבחינתנו נעשה כל שהדין מאפשר על מנת להוציאך מהמצב בבטחה!
 
התקשר עתה ותן לנו את הזכות לקדם עניינך באופן אינטימי, אינטנסיבי ומקצועי:
מחכה לך, התקשר לנייד 
054-4251054 (אלי דורון)  
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

כך פעלה "סלטי שמיר" לפני פירוק

חברת "סלטי שמיר", שחובותיה מוערכים בכ-40 מיליון שקלים, הגישה החודש בקשה להקפאת הליכים על פי תיקון מספר 4, הקבוע בסעיף 319ג לחוק. החברה השכילה לנקוט משנה זהירות ולפנות לבית המשפט בבקשה לערוך הסדר חוב, טרם הידרדרות כלכלית אשר תביא את החברה לחדלות פירעון.

טיפול בחובות (חייבים ונושים) בימי קורונה

משרדנו מתמחה במתן מענה לישראלים אשר מגפת הקורונה הכניסה אותם למערבולת משפטית כזו או אחרת, אם לטובת ניהול הליכים משפטיים אל מול צדדים שלישיים ואם לטובת ניהול הליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ו/או כל הליך משפטי נדרש אחר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.