מקדמים עסקת תמ"א 38 בניגוד לרצונך? משרדנו יבלום זאת עבורך!

למשרדנו, המורכב ממבחר רו"ח, כלכלנים ועו"ד נדלן בעלי ניסיון רב בכל הקשור בייצוג בעלי דירות המבקשים להתנגד לביצוע עסקת תמ"א 38 בבניין בו בבעלותם דירת מגורים. 
למשרדנו בקיאות רבה הן בניהול מאבקים אזרחיים בבתי משפט והן בדיני קניין, בתים משותפים וסכסוכי שכנים, כך שביחד עם הבנתנו את הרגישות הגלומה בניסיון שכנים להרעיד את הבניין ולהביא לידי כפיה של עסקה הנוגדת את עמדתך – נדע להביא את התוצאה. שילוב בקיאותנו במגוון תחומים משפטיים וכלכליים הקשורים בעסקאות תמ"א 38, מאפשר לנו לבלום בהצלחה, בהתאם לצורך, קידומן של תכניות תמ"א 38 או לכל הפחות, היה והלקוח מבקש, לנהל מו"מ עם היזם/הדיירים ולהביא לידי שינוי מהותי בתנאי העסקה, באופן המתיישב עם האינטרסים של לקוחות המשרד.

למשרדנו ניסיון רב בניהול התנגדויות מסוג זה, כשבבסיסן עומדות  מגוון רחב של עוולות או מחדלים מצד חלק מבעלי הדירות ו/או יזמי תמ"א 38. משרדנו יודע להבחן עוולות  אלה, להגדיר אותן ולהביאן לידי הגורמים המוסמכים, לטובת תיקון המעוות ללא רחם. משרדנו יודע להתנגד לכל ניסיון לפגוע בלקוחות המשרד ולהעלות, לטובת העניין, טענות הנדסיות, טכניות, קנייניות, כלכליות ומשפטיות התומכות בצורך לעצור את העסקה המתבשלת, אם באופן מלא ועם באופן חלקי. משרדנו, מייצג הן דירים והן יזמים, כך שיש בידיו את הבקיאות הנדרשת להעלאת מלא הטענות, בצורה עניינית ומשכנעת, כך שוועדות התכנון ו/או העירייה ו/או בתי הדין יתקשו להתעלם מהן. מהלכי המשרד, בסופו של יום, מביאים את לקוחות המשרד לעבר היעד הנקבע על ידם, ביחד עם המשרד, כחלק מהאסטרטגיה המגובשת מראש.
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות להגן על המגיע לך: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

פינוי בינוי: המדריך המעודכן לשנת 2020

המדריך המעודכן לשנת 2020 בכל הנוגע להליכי פינוי-בינוי בישראל, מסלולים עיקריים ותנאים מקדמיים, כולל עדכון לגבי הפחתת הרוב הנדרש לביצוע פרויקט פינוי בינוי, לחצו כאן.

מדריך לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי

מדריך מיוחד לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי - על שלבי ההתארגנות, חתימה על מסמכי טרום הסכם, בחירת היזם וכל מה שחשוב לדעת בנושא, קראו כאן.

שינוי מדיניות בפרויקטים של פינוי ובינוי

לאחרונה החלה מגמה לפיה הרשויות המקומיות מסדירות וקובעות מדיניות תכנונית בתחום בה יש להקטין את תוספת השטח של הדירות החדשות אותה מקבלים הדיירים בפרויקטים של פינוי בינוי בתמורה לדירותיהם הישנות.

בחירת יזם לתכנית התחדשות עירונית

ענף ההתחדשות העירונית הוא הענף המוביל כיום בישראל כאשר אחת הבחירות החשובות שישפיעו על הצלחת כל פרויקט בתחום, היא ללא ספק בחירת היזם - קראו כאן בנושא.

דמי ניהול - פרויקט פינוי בינוי

קיים שינוי דרמטי בתנאי המגורים בפרויקטים מסוג "התחדשות עירונית", הן במעבר מבניינים ישנים למגדלים חדשים, והן בעלויות האחזקה שלהם. בעלי דירות קטנות וישנות מוצאים עצמם מתגוררים במגדלים מפוארים שמוחזקים על ידי חברות ניהול. כאמור, המעבר ממגדל ישן ומעופש למגדל יוקרה מגלם בתוכו שינוי ושיפור של ממש באיכות החיים. אולם, שינוי זה כרוך בתשלום ששכרו ניכר לחברות הניהול, ומצב דברים זה כשלעצמו יוצר עיכוב בהתקדמות הפרויקט.

עריכת הסכם מימון / הלוואה לטובת עסקת תמ"א

למשרדנו ניסיון רב בתחום המאפשר לנו לסייע לך היזם ו/או המלווה לקדם עסקת הלוואה בטוחה וראויה, כזו המתיישבת עם האינטרסים של כל הגורמים המעורבים ו/או כזו שתיתן לך את מקסימום ההגנה הנדרשת לטובת הוצאת המיזם אל הפועל.

פרויקט תמ"א תקוע

אחד הנושאים לגביהם עולות שאלות ומובעים חששות רבים נוגע לאפשרויות העומדות בפני דיירים במקרים בהם היזם קורס בעיצומו של פרויקט תמ"א 38 ונוטש את הפרויקט.

חברת תמ"א 38 אינה מהווה איגוד מקרקעין

בית המשפט המחוזי בשבתו כוועדת ערר נתן דעתו לבעיה שכיחה המתעוררת בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית וקבע כי חברה שהחתימה דיירים במסגרת עסקה לביצוע פרויקט תמ"א 38 שטרם נתקיימו תנאיו המתלים, אינה מהווה איגוד מקרקעין ועל כן רכישתה אינה חייבת במס רכישה.

ייצוג משפטי של ועדי בתים בהסתבכות משפטית בעסקאות תמ"א

ייצוג משפטי של ועדי בתים בהסתבכות משפטית בעסקאות תמ"א מול היזם או אחרים, ע"י עו"ד ורו"ח מומחים בנדל"ן ובניהול סכסוכים משפטים -

טיפול בהתנגדויות לתמ"א 38

הניסיון מלמד כי שעה בה חלק מהדיירים מבקשים לקדם הליך של תמ"א 38, יש אחרים באותו בניין המסרבים לקדם מהלך שכזה, כשלכל מתנגד העילות משלו - בחלק ניכר מהמקרים העילות הינן מוצדקות ביותר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים