ייצוג עובדים שנפגעו בגופם במסגרת עבודתם  על ידי עו"ד המתמחה בדיני נזיקין, תאונות ופגיעות
 
משרדנו מורכב משורה של עו"ד, כלכלנים ורו"ח המתמחים בייצוג עובדים אשר נפגעו כתוצאה מעבודתם, אם מפגיעה בעבודה ואם כתוצאה מהתנהלות ממושכת, אשר בסופו של יום הביאה לידי התדרדרות ופגיעה בריאותית אצל העובד.
 
הפגיעה יכולה שתהא במסגרת יחסי עובד-מעביד ויכול שתהא במסגרת אחרת בה עבדת כנותן שירותים אצל מזמין עבודה ו/או קבלן ו/או כל גורם אחר. פגיעות מסוג זה, מטבע הדברים, פוגעות באיכות החיים של הנפגע, בבריאותו וביכולתו לפרנס עצמו ואת בני ביתו.
יתרה מזאת, פגיעה שכזו לא אחת מצריכה טיפול רפואי, אם נקודתי ואם מתמשך, כירורגי או אחר, הכרוך בעלויות כספיות בלתי מבוטלות. חלק מהפגיעות הן קלות יחסית ועוברות עם הזמן וחלק אחר מהפגיעות מותירות מגבלה ונכות צמיתה של ממש, אשר יכולה לזכות אותך הנפגע בפיצוי המסתכם במאות אלפים ולפעמים גם מיליוני שקלים.

 
כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
משרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח מתמחה בייצוג אנשים אשר נפגעו כאמור ויידע לנתח את המקרה, לזהות את הזכאות שלך, את הגורמים האחראיים לנזק ואת הגורמים אותם נכון יהיה לתבוע בגין אותה פגיעה.
למשרדנו מערך של רופאים מומחים עמם אנו מורגלים לעבוד ואלה, ככל ויתבקש, יידעו לערוך עבורנו את הבדיקות הנכונות ולהמציא את חוות הדעת הנדרשות לטובת קידום התביעות האמורות. יתרה מזאת, כלכלני ורו"ח משרדנו יידעו לנתח עבורך את הנזק, להבין את הפגיעה ואת מידת הפגיעה בכושר ההשתכרות ו/או את העלויות הנדרשות לטובת טיפול בעיניינך ולערוך תחשיב מפורט אשר יקבע מה הסכום אותו נכון יהיה לתבוע.
על סמך כל אלה, ניסיון של עשרות שנים ואין ספור לקוחות מרוצים, ידע משרדנו לפעול בשמך מול חברות הביטוח ו/או גורמים אחרים ולהביא לידי כך שאתה תפוצה בגין הפגיעה ו/או הנזק, אם בדרך של הבנה ופשרה מהירה ואם בדרך של תביעה אותה ננהל עבורך בפני בית המשפט כשבמסגרתה נציג את מלא הנתונים התומכים בטענות שלך באשר לנזק שנגרם.

משרדנו פועל כיחידה לוחמת - במסגרת העבודה מול משרדנו תקבל יחס אישי וחם המתחייב לטובת קידום האינטרסים שלך. משרדנו מבין את המצוקה ואת הצורך לקדם המתחייב במיידי ויפעל בכל המרץ ובכל המהירות לטובת מימוש זכויותייך.


 
התקשר אליי עתה ונקדם את הנושא לאלתר!  התקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 
 
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

משאית זבל דרסה אישה, האישה תפוצה בסכום תקדימי

ההבדל בין תביעה נזיקית רגילה לבין תביעה לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא בכך כי במקרה של תאונת דרכים קיימת הגבלה על הסכום אותו ניתן לפסוק בגין ראש נזק של כאב וסבל. כל הפרטים במאמר>>

תאונת דרכים כפעולת איבה

מה דינה של תאונת דרכים שנגרמה כתוצאה או במהלך פעולת איבה. מי יכסה את הנזק לנפגע? כל הפרטים המאמר

הכרה בפגיעה נפשית בפעולות איבה

כל אזרח או תושב ישראל אשר נפגע פיזית או נפשית מפעולה של מדינה או ארגון עוין לישראל וודאי שנפגעי מלחמת חרבות ברזל נחשבים ככאלה, זכאי לפיצויים לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה תש"ל 1970. כאמור גם פגועי נפש נפגעי חרדה ופוסט טראומה וכדומה נכנסים לקטגוריה זו.

שיעור תגמולים לפי חוק נפגעי פעולות איבה

מי שהוכר כנפגע פעולות איבה זכאי לתגמולים ע"פ החוק. נפגע בפעולת איבה שהגיש תביעה לתגמול נכות, יוזמן להופיע לפני ועדה רפואית, שבסמכותה לקבוע את דרגת נכותו לתקופה זמנית או קבועה, לפי חומרת הפגיעה.

פיצויים לנפגעי הלם וחרדה מפעולות איבה

כל אזרח או תושב ישראל אשר נפגע פיזית או נפשית בפעולת איבה, זכאי לפיצויים לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה. כך גם פגועי נפש, נפגעי חרדה ופוסט טראומה.

דרכי פיצויי לנפגעי גוף ונפש מפעולות טרור ומלחמה

בימים אלו, כאשר מדינת ישראל נלחמת להשגת ביטחון אזרחיה אל מול זוועות הטרור יש לזכור כי פגועי גוף ונפש יכולים לתבוע על פי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה.

פיצויים בגין נזקים עקיפים שנגרמו לעסקים במבצע "מגן וחץ"

בעלי עסקים אשר ניזוקו מפעולות מלחמה ואיבה במבצע "מגן וחץ" והמצויים "באיזור המיוחד" זכאים להגיש תביעה לפיצויים בגין נזקים עקיפים שנגרמו להם בין ה- 9.5.2023 ל- 15.5.2023 לפי אחד מהמסלולים הרלוונטיים בעניינם.

פיצויים לבעלי עסקים ביישובי ספר

בעלי עסקים ביישובי ספר, הפועלים בתחום אולמות השמחה, גני אירועים ומוסדות תרבות ופנאי, זכאים לפיצויים בגין פגיעה בהכנסות ונזקים עקיפים במסגרת קרן הפיצויים של רשות המיסים. התיקונים שהוכנסו לתקנות מאפשרים לעסקים אלו להגיש תביעת פיצויים בשל היותם חשופים לביטולים של אירועים ולהפחתה משמעותית בפעילותם בעת ההסלמה הביטחונית וכן בשל הקושי להתאושש כלכלית נוכח ויתור על שירותיהם.

תאונות אופנוע - נזקי גוף

מה חשוב לדעת כאשר מגישים תביעה בגין נזקי גוף בעקבות תאונת אופנוע? מאחר ומדובר בתאונות דרכים שכיחות, חברות הביטוח אוהבות להקשות.

העליון ביטל הטלת אשם תורם על עובד שנפצע בתאונת עבודה

בית משפט העליון הפך את החלטתו של בימ"ש המחוזי וקבע כי עפ"י המקרה לא ניתן להטיל אשם תורם על עובד בניין אשר נפל מגובה ונותר נכה, וכי צריך להחמיר דווקא עם מעסיקיו.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.