ייצוג עובדים שנפגעו בגופם במסגרת עבודתם  על ידי עו"ד המתמחה בדיני נזיקין, תאונות ופגיעות
 
משרדנו מורכב משורה של עו"ד, כלכלנים ורו"ח המתמחים בייצוג עובדים אשר נפגעו כתוצאה מעבודתם, אם מפגיעה בעבודה ואם כתוצאה מהתנהלות ממושכת, אשר בסופו של יום הביאה לידי התדרדרות ופגיעה בריאותית אצל העובד.
 
הפגיעה יכולה שתהא במסגרת יחסי עובד-מעביד ויכול שתהא במסגרת אחרת בה עבדת כנותן שירותים אצל מזמין עבודה ו/או קבלן ו/או כל גורם אחר. פגיעות מסוג זה, מטבע הדברים, פוגעות באיכות החיים של הנפגע, בבריאותו וביכולתו לפרנס עצמו ואת בני ביתו.
יתרה מזאת, פגיעה שכזו לא אחת מצריכה טיפול רפואי, אם נקודתי ואם מתמשך, כירורגי או אחר, הכרוך בעלויות כספיות בלתי מבוטלות. חלק מהפגיעות הן קלות יחסית ועוברות עם הזמן וחלק אחר מהפגיעות מותירות מגבלה ונכות צמיתה של ממש, אשר יכולה לזכות אותך הנפגע בפיצוי המסתכם במאות אלפים ולפעמים גם מיליוני שקלים.

 
כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
משרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח מתמחה בייצוג אנשים אשר נפגעו כאמור ויידע לנתח את המקרה, לזהות את הזכאות שלך, את הגורמים האחראיים לנזק ואת הגורמים אותם נכון יהיה לתבוע בגין אותה פגיעה.
למשרדנו מערך של רופאים מומחים עמם אנו מורגלים לעבוד ואלה, ככל ויתבקש, יידעו לערוך עבורנו את הבדיקות הנכונות ולהמציא את חוות הדעת הנדרשות לטובת קידום התביעות האמורות. יתרה מזאת, כלכלני ורו"ח משרדנו יידעו לנתח עבורך את הנזק, להבין את הפגיעה ואת מידת הפגיעה בכושר ההשתכרות ו/או את העלויות הנדרשות לטובת טיפול בעיניינך ולערוך תחשיב מפורט אשר יקבע מה הסכום אותו נכון יהיה לתבוע.
על סמך כל אלה, ניסיון של עשרות שנים ואין ספור לקוחות מרוצים, ידע משרדנו לפעול בשמך מול חברות הביטוח ו/או גורמים אחרים ולהביא לידי כך שאתה תפוצה בגין הפגיעה ו/או הנזק, אם בדרך של הבנה ופשרה מהירה ואם בדרך של תביעה אותה ננהל עבורך בפני בית המשפט כשבמסגרתה נציג את מלא הנתונים התומכים בטענות שלך באשר לנזק שנגרם.

משרדנו פועל כיחידה לוחמת - במסגרת העבודה מול משרדנו תקבל יחס אישי וחם המתחייב לטובת קידום האינטרסים שלך. משרדנו מבין את המצוקה ואת הצורך לקדם המתחייב במיידי ויפעל בכל המרץ ובכל המהירות לטובת מימוש זכויותייך.


 
התקשר אליי עתה ונקדם את הנושא לאלתר!  התקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 
 
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

תביעות ביטוח - נזקי הצפה

נזקי הצפה ורטיבות - פיצוי נמוך ובלתי הולם מחברת הביטוח אינו בהכרח סוף דבר

תביעת רשלנות רפואית

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה

משרדנו מתמחה בהגשת תביעת נזיקין בגין אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה בסיוע צוות עורכי דין ורואי חשבון, יוצאי מס רכוש, מומחים בהגשת תביעות בגין אובדן רווחים, לחצו כאן לפרטים.

תביעת אבדן רווחים בגין נזקי קורונה

אנו מזמינים אותך הנפגע לפנות למשרדנו במיידי ויחדיו לאפשר לנו להעריך עבורך את הנזק ולקדם מהלכים משפטיים בניסיון להשיב לך את הרווח ו/או להביא לידי בלימה של ההפסדים!

עו"ד תאונות עבודה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון מומחים בתביעות שעניינן בתאונות עבודה, אנו נדע לקבל פיקוד מהיר על התיק, להבין את מצוקתך ובהתאם לפעול בכל המרץ על מנת להביא לך מקסימום תוצאה והכנסה במינימום סיכון.

החלפת פוליסת ביטוח - השפעות והשלכות

קושי מרכזי לממש את פוליסת אובדן כושר נובע מהחלפת פוליסת הביטוח בין חברות ביטוח שונות, בהמלצת סוכן ביטוח, עליו המבוטח, לעתים קרובות, סומך ומסתמך - קראו כאן בהרבה בנושא.

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.