תביעות גירושין מבעלים, אנשי עסקים קשוחים ו/או סרבנים

לא אחת קורה שאישה המבקשת להתגרש מבעלה, מוצאת את עצמה אל מול ה-"מאצ'ו הישראלי", שוביניסט, כזה המשוכנע כי כל שנבנה ונעשה במהלך החיים המשותפים, הוקם ונצבר בזכותו; כי העסק המפרנס את המשפחה נבנה על ידו בלבד ומשכך שייך הוא לו וכי לאישה אין זכויות באותו נכס ו/או בנכסים אחרים שנצברו וכי לכל היותר יסכים הוא להתגרש בתנאים, בקצב ובאופן שיקבע על ידו וכי הוא זה שיחליט מה האישה תקבל, אם בכלל.
 
כך יוצא שבעלים רבים, עת מבינים הם כי רעייתם השקטה והנאיבית מבקשת ברוב "חוצפה" להתגרש, מגלים את פרצופם השוביניסטי, עוברים לעמדה כוחנית ואגרסיבית ומבהירים לאם ילדיהם, זו שהשקיעה את חייה לטובת הבית, המשפחה והילדים וזו שאפשרה לבעלה להקים עסק לתפארת, כי ילחמו ככל שיידרש באמצעות ובסיוע סוללת עו"ד לוחמניים, לטובת הוצאת האישה מקשר הנישואים עם מינימום הון, בטחון כלכלי והערכה על התרומה והשותפות שאותה קיימה במהלך השנים בהם קיימו בני הזוג משק בית משותף, הקימו משפחה והביאו ילדים לעולם.
 
כיצד נוכל לסייע לך היטב בנושא?
למשרדנו המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים, הידע והניסיון בייצוג נשים העומדות בפני מצב שכזה. משרדנו מכיר היטב את גישתם השוביניסטית של אותם גברים, התעלמותם מהוראות החוק ואת תפיסתם כאילו הם, גם בשלב הגירושין, יכתיבו את הכללים ויקבעו את התנאים לטובת השלמת הליך הגירושין. בנסיבות שכאלה משרדנו יידע להנחות אותך הרעיה, לתת לך את הביטחון והגב הנדרשים, לקבל ממך את הסמכות לפעול בקור רוח ובתבונה לטובת הוצאת הצדק אל האור, מימוש זכויותיך על פי דין והעמדת הגבר במקומו. משרדנו ידע בנחרצות ובמקצועיות להבהיר לבעלך בקור רוח כי איומיו, גישתו הכוחנית וגם סוללת עורכי הדין שלצידו לא תמנע מאיתנו לפעול בשמך ובשם ילדייך, לטובת ביצוע חלוקה צודקת וזאת באופן המתיישב עם הוראות החוק. משרדנו גם ידע להבהיר לבעל במהירות כי נכון וראוי יהיה מצדו לרדת מהעץ עליו הוא טיפס, להתחבר לקרקע הדין בארצנו, להפנים כי אנו לא חיים ברפובליקת בננות ומשכך טוב יעשה באם יקבל את עמדתנו, בטרם תידרש הכרעה שיפוטית מחייבת ו/או פעולה משפטית העלולה לפגוע בעסק, במוניטין ובהון שנצבר. משרדנו מכיר ומודע לבעיות הפסיכולוגיות הגלומות בהליך שכזה, משרדנו גם מודע לרגישות שבילדים ובניסיונות לעשות בהם שימוש לטובת מינוף תוצאות טובות יותר. גם באלה ידע משרדנו לטפל וגם את אלה ידע משרדנו לנטרל, כך שאת ההליך נשלים עבורך, תוך פגיעה מינימלית בילדים. התקשרי אלינו עתה, אל תחכי ואל תפחדי - משרדנו ידע לעשות הנדרש עבורך לאלתר.
 
 
התקשרי עתה וניכנס במיידי לפעולה! התקשרי לעו"ד אלי דורון, בנייד: 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

סכסוך משפטי בתוך המשפחה

משרדנו יידע לקבל שליטה על הסכסוך המשפחתי, להוציא מהמשוואה פרמטרים אמוציונליים לא רלוונטיים העלולים לפגוע בלקוח המשרד ולפעול לטובת המתחייב בתבונה ובזהירות מרבית.

העברת כספים בתוך המשפחה בימי הקורונה

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים דוגמת הסכמי הלוואה או הסכמי מתנה תוך שמירה על האינטרסים של כל בני המשפחה בתקופה רגישה זו - לחצו כאן לפרטים נוספים.

סכסוך בין זוגות חד-מיניים

משרדנו מתמחה בכל הנוגע בעולם המשפט החל על זוגות חד-מיניים, בקיא בכל הקשור בהתקשרות חוזית בין בני זוג מאותו מין ובאותה נשימה בקיא בטיפול בבעיות, סכסוכים, פירוק שיתוף, הליכים משפטיים, משמורת ילדים, טיפול בנכסים משותפים ועוד.

נישואים חד מיניים בווינה

אחת המדינות הרומנטיות בהן החוק מאפשר לזוגות חד מיניים להינשא באופן אזרחי היא אוסטריה, בה משרדנו פעיל, כתף אל כתף עם עו"ד אוסטרי המתמחה בתחום לטובת השלמת הליך של נישואים אזרחיים.

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

סכסוך בין אחים

משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון.

טיפול משפטי בירושה ועיזבון ברומניה

בשל הסתירה בין הדין הישראלי לזה הרומני וייחודה של כל מדינה ומדינה, מומלץ מאוד שלא לפעול בתחום זה אלא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים בדין שתי המדינות. חריגה מעקרון זה עלולה לפגוע קשות בזכויות של היורשים ולהביא לידי כך שחלקם בעיזבון יפגע מהותית, עד לכדי אבדן מלא הזכויות בעיזבון.

חיים משותפים

משרדנו מתמחה בליווי בני זוג בהם אזרח זר ואזרח או בעל רישיון לישיבת קבע בישראל, המקיימים חיים משותפים ללא נישואין (ידועים בציבור), לרבות בני זוג מאותו מין שנישאו או שמקיימים חיים משותפים ללא נישואין.

דרישה לשינוי הסכם משמורת

אף פעם לא מאוחר לדרוש משמורת משותפת ולגברים גרושים יש אפשרות לזכות במשמורת משותפת על ילדם, גם במצבים בהם הסכימו מלכתחילה אחרת במסגרת הסכם הגירושין.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.