משרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות מס שבח ומשרד המשפטים,
מתמחה בייצוג יזמים בכל הארץ, ותיקים וחדשים, המבקשים ליזום מהלך של התחדשות עירונית, אם בדרך של תמ"א 38 ואם בדרכים אחרות.
 
למשרדנו מחלקת נדל"ן מקצועית ואיכותית אשר לה בקיאות הן בדיני נדל"ן, הן בדיני מסחר והן בדיני מיסוי מקרקעין. משרדנו מתמחה במתן מעטפת כוללת ליזמים אשר כוללת את כל שלבי הליווי עד להשלמת המיזם ובכלל זה התקשרויות חוזיות עם הדיירים, תכנון מס, עריכת הסכמים עם שותפים למיזם, ליווי בנקאי ו/או נותני אשראי אחרים, ליווי מול גורמים מתחייבים לטובת מימון המיזם, התנהלות מול הועדות השונות, התקשרויות עם קבלני ביצוע, מפקחים ויועצים, התנהלות מוניציפאלית מול העיריות, מכירת הדירות, רישום הבית המשותף ועוד.
 
למשרדנו ניסיון של למעלה מ–100 פרויקטיים בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38, בכל שטח המדינה. משרדנו מודע לבעיות המתעוררות בעסקאות תמ"א, לרגישות הפסיכולוגית ולמהלכים הנדרשים לטובת הבטחת גיוס כלל הדירים לטובת המיזם המשותף, גיבושם, החתמתם והוצאת המיזם אל הפועל. משרדנו מודע לכך שעתיד הבנייה בישראל והרחבת הדיור, במיוחד באזורי ביקוש, גלום בעסקאות ובמהלכים הנוגעים בהתחדשות עירונית ומשכך משקיעים אנו לילות כימים לטובת השבחת היכולות, צבירת ניסיון וקידום עסקאות רווחיות. למשרדנו הידע, המוניטין והניסיון המוכח, מה שיבטיח הוצאת המיזם אל הפועל בצורה מקצועית, נטרול התנגדויות לתמ"א ומתן בטחון לוועד הבית, בדבר ייצוג היזם על ידי משרד עו"ד אמין ואיכותי, מה שעשוי לסייע לך היזם לקדם את המיזם ולשווק את הדירות במינימום זמן. למשרדנו מערך של הכרויות וקשרים עם מגוון רחב של גורמים היכולים לסייע לך היזם להוציא את המיזם אל הפועל ומשכך נשמח לקדם חיבורים ומהלכים עסקיים ומשפטיים עבורך, הכול לטובת הצלחת המיזם. משרדנו בקיא בהתנהלות יזמית, למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בתחום - אנו מבינים את היזם, את מגבלותיו ומצוקותיו, מה שיאפשר לנו לתת לו מענה איכותי ביותר.
 
פנה אלינו ואנו נפעל במיידי לטובת קידום מיזמך בתחום תמ"א 38!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון:
054-4251054  
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

עריית ירושלים ניסתה לחייב יזמים בהיטל השבחה בגין תמ"א 38

ביה"מ חסם ניסיון של עיריית ירושלים לחייב יזמים בהיטל השבחה בגין תמ"א 38

זכויות בניה בבית משותף

כפי שנקבע בפסק דין פריד, גם אם אתם גרים בבית משותף שבו כל זכויות הבניה הוצמדו ליחידה אחת (או למספר מוגבל של יחידות) - אין הדבר מונע מדיירי הבניין לממש...

פינוי בינוי: המדריך המעודכן לשנת 2020

המדריך המעודכן לשנת 2020 בכל הנוגע להליכי פינוי-בינוי בישראל, מסלולים עיקריים ותנאים מקדמיים, כולל עדכון לגבי הפחתת הרוב הנדרש לביצוע פרויקט פינוי בינוי, לחצו כאן.

מדריך לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי

מדריך מיוחד לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי - על שלבי ההתארגנות, חתימה על מסמכי טרום הסכם, בחירת היזם וכל מה שחשוב לדעת בנושא, קראו כאן.

שינוי מדיניות בפרויקטים של פינוי ובינוי

לאחרונה החלה מגמה לפיה הרשויות המקומיות מסדירות וקובעות מדיניות תכנונית בתחום בה יש להקטין את תוספת השטח של הדירות החדשות אותה מקבלים הדיירים בפרויקטים של פינוי בינוי בתמורה לדירותיהם הישנות.

בחירת יזם לתכנית התחדשות עירונית

ענף ההתחדשות העירונית הוא הענף המוביל כיום בישראל כאשר אחת הבחירות החשובות שישפיעו על הצלחת כל פרויקט בתחום, היא ללא ספק בחירת היזם - קראו כאן בנושא.

דמי ניהול - פרויקט פינוי בינוי

קיים שינוי דרמטי בתנאי המגורים בפרויקטים מסוג "התחדשות עירונית", הן במעבר מבניינים ישנים למגדלים חדשים, והן בעלויות האחזקה שלהם. בעלי דירות קטנות וישנות מוצאים עצמם מתגוררים במגדלים מפוארים שמוחזקים על ידי חברות ניהול. כאמור, המעבר ממגדל ישן ומעופש למגדל יוקרה מגלם בתוכו שינוי ושיפור של ממש באיכות החיים. אולם, שינוי זה כרוך בתשלום ששכרו ניכר לחברות הניהול, ומצב דברים זה כשלעצמו יוצר עיכוב בהתקדמות הפרויקט.

עריכת הסכם מימון / הלוואה לטובת עסקת תמ"א

למשרדנו ניסיון רב בתחום המאפשר לנו לסייע לך היזם ו/או המלווה לקדם עסקת הלוואה בטוחה וראויה, כזו המתיישבת עם האינטרסים של כל הגורמים המעורבים ו/או כזו שתיתן לך את מקסימום ההגנה הנדרשת לטובת הוצאת המיזם אל הפועל.

פרויקט תמ"א תקוע

אחד הנושאים לגביהם עולות שאלות ומובעים חששות רבים נוגע לאפשרויות העומדות בפני דיירים במקרים בהם היזם קורס בעיצומו של פרויקט תמ"א 38 ונוטש את הפרויקט.

חברת תמ"א 38 אינה מהווה איגוד מקרקעין

בית המשפט המחוזי בשבתו כוועדת ערר נתן דעתו לבעיה שכיחה המתעוררת בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית וקבע כי חברה שהחתימה דיירים במסגרת עסקה לביצוע פרויקט תמ"א 38 שטרם נתקיימו תנאיו המתלים, אינה מהווה איגוד מקרקעין ועל כן רכישתה אינה חייבת במס רכישה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.