עריכת צוואות חכמות לפי רצונך 

כל אדם, צעיר ומבוגר, אשר לו יותר מפרוטה בכיסו, חייב לערוך צוואה ולהפקידה במספר מקומות ובכלל זה אצל רשם הצוואות, זאת לטובת הבטחת המצאתה במועד המתחייב, לגורמים הרלוונטיים והוצאה לפועל של רצונו.

קבלת החלטה בדבר עריכת צוואה, אינה בהכרח פשוטה או נעימה. יש בה כדי להביא את המוריש, במידה רבה, למחשבה והתמקדות בימים שיבואו לאחר שנשמתנו תשוב לבורא ולאופן בו היה רוצה לחלק את הנכסים שחסך במהלך חייו. בעת עריכת צוואה על המוריש לשאול את עצמו – מה הוא היה רוצה שיקרה לו כשילך הוא לעולמו בעוד שעה קלה, חו"ח. אל לו לחשוב על כיצד היה הוא רוצה לחלק את הצוואה בעוד שנים, עליו להניח כי החלוקה תידרש במידי, שהרי אין האדם יודע מה יוליד יום. משנרתם האדם למלאכה זו ומשהתקבלה החלטה לערוך צוואה, עליו לעשות כל שניתן על מנת לגבש החלטה באשר לאופן חלוקת עזבונו ואח"כ להקים, במסגרת הצוואה, את המנגנון הנדרש על מנת שבאמצעותו אכן רצונו ייצא אל הפועל.

צוואה אשר תשקף במדויק את רצונך!

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, הידע והניסיון המתאים בתחום, מה שמאפשר לנו להציג בפני המוריש מגוון רחב של מנגנונים וכלים משפטים מורכבים יותר ומורכבים פחות, אשר יש בהם כדי לאפשר למוריש להוציא אל הפועל את שעל ליבו. ניסיוננו מלמד כי המוריש נדרש לעזרתנו המשפטית, על מנת שאנו נהיה אלה שנבהיר לו מה האמצעים ומה הכלים העומדים לזכותו ובהישען על כלים אלה, עורכים אנו עבור הלקוח צוואה המשקפת במדויק את רצונו, תוך שמירה על עקרונות משפטים אשר יבטיחו נטרול מחלוקות, והוצאתה אל הפועל של הצוואה, ללא קשיים וללא מעצורים. יתרה מזאת, בקיאותנו בתחום המס והעובדה כי חלקנו, מלבד היותנו עו"ד, גם רו"ח - מאפשר לנו לקחת בחשבון את שיקולי המס הנוגעים בעיזבון, תוך התמקדות, במעמד היורשים הפוטנציאלים, כך שבמועד חלוקת העיזבון, חבויות המס ינוטרלו או יצומצמו עד למינימום האפשרי ע"פ דין. כמו כן, עקב בקיאותנו וניסיוננו העשיר בניהול מאבקי ירושה ומאבקים אחרים בין יורשים, יודעים אנו לערוך את הצוואות תוך ראיית פני הנולד ותוך נטרול ליקויים העשויים לייצר מאבקים או מחלוקת עתידים.

חלוקת העזבון בצורה אידיאלית

אנו מודעים לכך כי המוריש מעוניין להביא לידי כך שעזבונו יחולק בין היורשים בצורה חלקה, מבלי שמי מהיורשים ו/או אשתו של מי מהיורשים ו/או מי מבני המשפחה האחרים יוכלו לפגוע ביורשים האחרים ו/או להביא לידי כך שרצונו של המוריש לא יצא אל הפועל. לטובת האמור, נדע לערוך צוואה הלוקחת בחשבון סכנות אורבות, כמו גם שיקולים אחרים, מה שבסופו של יום יאפשר לנו לערוך צוואה איכותית, אכיפה, כזו הלוקחת בחשבון את כל המרכיבים המוזכרים, לרבות מרכיבים הקשורים בסוג הנכסים המורשים, אופן המימוש שלהם, אופן החלוקה שלהם, חבויות המס הגלומות בכך ועוד. כמובן, שבמסגרת עריכת הצוואה נבקש לעמוד גם על טיב הקשר של המוריש עם יורשים פוטנציאלים, טיב הקשר בין הילדים או גורמים אחרים, האם אלה נישואים ראשונים או שניים, האם יש ילדים נוספים הקשורים יותר או פחות למערך המשפחתי ועוד ועוד - ובהישען על כל אלה, נדע להפיק עבור המוריש צוואת "ברזל", מקצועית ואכיפה.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

סכסוכי ירושה - ביטול צוואה מאוחרת

צוואה מאוחרת יכולה להיות תוצאה של שינוי אמיתי ולגיטימי במערך היחסים או במאזן הערכים של המוריש בשנותיו המאוחרות אך לעיתים היא גם יכולה להיות תוצאה של לחץ נפשי ו/או פגיעה נפשית או מנטלית קשה שמהם סובל המוריש בערוב ימיו...

ייפוי כוח מתמשך ואפוטרופסות

תוחלת החיים בעולם המערבי עולה משנה לשנה, אך עם העליה בתוחלת החיים הולכת וגוברת השכיחות של אנשים קשישים המתקשים לנהל את חייהם באופן עצמאי והזקוקים לסיוע של בני משפחה (או של גופים חיצוניים מקצועיים). החוק במדינת ישראל מעניק היום שני כלים עיקריים להתמודדות עם מצבים אלה:

עזבון, צוואה, ירושה ומה שביניהן

תכנון וניסוח מוקפד של הצוואה על ידי עורך דין המומחה לדיני ירושה ועריכת הסדרים נכונים מראש, יעזרו למנוע מצבים בלתי רצויים מסוג זה ויעזרו בשמירה על שלום המשפחה ואחדות המשפחה.

התנגדות לקיום צוואה בימי קורונה

משרדנו מתמחה בטיפול וסיוע משפטי במקרים של התנגדות לקיום צוואה על רקע משבר הקורונה - לנו הניסיון והכלים לפעול לטובת איתור עובדות מהותיות והוצאת הצדק לאור.

ייפוי כוח מתמשך ברקע מגפת הקורונה

משרדנו מבין את החשיבות של כלי משפטי זה, במיוחד בימים דוגמת מגפת הקורונה ו/או במצבים אחרים בהם אדם כזה או אחר יכול לאבד את יכולת קבלת ההחלטה ומשכך משרדנו מתמחה בתחום.

עריכת צוואה בתקופת הקורונה

משרדנו ידע לערוך עבורך צוואה חכמה, מקצועית ומדויקת בתקופת משבר הקורונה הרגישה הלוקחת בחשבון פרמטרים הנובעים מגילך, גיל הילדים, בני הזוג, יורשים קטינים ועוד.

ייפוי כוח מתמשך בימי קורונה

משרדנו המורכב מרו"ח ועורכי דין בקיאים ומנוסים, ידע לתת לכבודכם את מלוא השירות המתחייב בהליך עריכת ייפוי הכוח המתמשך והכל במטרה לסייע לכם להגן על רכושכם ובריאותכם ולצלוח את המשבר העולמי הנובע מהתפשטות נגיף הקורונה.

להימנע ממינוי אפוטרופוס במקום שהופקד כבר ייפוי כוח מתמשך

מה דינה של בקשה למינוי אפוטרופוס לאדם שקודם לכן הפקיד כדין ייפוי כוח מתמשך? זוהי הסוגיה שעמדה בפניו של בית המשפט המחוזי מרכז, בערעור על החלטת בית משפט לענייני משפחה בפתח תקוה (רמ"ש 21463-01-19 ע.א. ואח' נ' י.א. ואח').

סכסוכים בין יורשים

משרדנו מתמחה בטיפול משפטי בסכסוכים בין יורשים בתוך המשפחה שמקורם בכסף, עיזבונות, ירושות ותחושה של מי מהמעורבים כי החלוקה לא מתבצעת כשורה.

העברת כספי ירושה מחו"ל לישראל

ישראלים רבים מקבלים ירושות, אם פיקדונות המופקדים בחשבונות בנק בחו"ל, אם נכסים ואם באופנים אחרים ובשעה בה מבקשים הם להעביר את אותה ירושה מחו"ל ארצה, אם באמצעות המערכת הבנקאית, אם במשלוח ואם באופנים אחרים, מוצאים הם את עצמם מול חומה בצורה - הבנק הישראלי המסרב לקבל את הירושה לחשבון הבנק של היורש.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.