מאת:

משרדנו הוא משרד עו"ד בינלאומי מוביל עם שני סניפים פעילים במדינות האיחוד האירופאי, בעל אוריינטציה עסקית, המציע פתרונות הקשורים לביצוע עסקאות עם ישראל ומחוצה לה, התומך בחברות מכל המדינות המבקשות להשתלב בשווקים בצמיחה. לאחרונה הגדיל משרדנו את אחיזתו הבינלאומית ומרחיב את פעילותו גם לכיוון צרפת ולכל המדינות הדוברות צרפתית.
 
המשרד, לו סניפים קיימים בחו"ל (רומניה וקפריסין) החולשים על מרבית פעילות באירופה, ופעילות נרחבת גם באתיופיה וסין, מיזג בימים אלה ממש את משרד הבוטיק של עו"ד ונוטריון סנדרין דרעי מחיפה המתמחה בייצוג אנשי עסקים צרפתים ובמדינות דוברות צרפתית. בהתבסס על הניסיון הרב שצברו במגזר הציבורי, מעסיק משרדנו צוות דינמי, רב לשוני ורב תחומי של עורכי דין ורואי חשבון, אשר רבים מהם היו בעמדות וביחידות מובחרות בצה"ל ועבדו במוסדות ממשלתיים ופיננסיים של המדינה, לרבות מחלקות המס השונות. בנוסף לכישורים משפטיים ותארים בכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים, חלק מצוות המשרד מורכב מעו"ד המוסמכים לעסוק בעריכת דין בתחומי שיפוט זרים כמו ארה"ב, אנגליה-וויילס, רומניה, אתיופיה וקפריסין ובכך מביאים את השילוב בין נקודת המבט המקומית לבין פרספקטיבה בינלאומית מקצועית רחבה. עם השנים, בעקבות מיזוגים ומדיניות גיוס חכמה של משפטנים מנוסים, אשר עזרו להפוך את המשרד לתחנת כוח אשר מציעה מגוון של שירותים משפטיים ופיננסיים כולם "תחת קורת גג אחת".
 
עתה, פונה המשרד לפלח שוק נוסף, והפעם אזרחים ישראלים-צרפתים ומדינות דוברות צרפתית וזאת באמצעות הקמת דסק צרפת בראשותה של עו"ד ונוטריון סנדרין דרעי, בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת Aix en Provence שבצרפת, דוברת צרפתית, אשר התמחתה בלשכה המשפטית של משרד הבריאות, מוסמכת ע"י הקונסוליה הצרפתית, חברה בוועדת המקרקעין של לשכת עו"ד, בעלת ניסיון רב בתחום המקרקעין ובטיפול בעסקאות נדל"ן גדולות, ייצוג יזמים צרפתים הפועלים בישראל בתחום הנדל"ן ובתחום המסחרי. עו"ד ונוטריון דרעי מתמחה בייצוג, ליווי והקמת פרויקטים עבור יזמים ישראלים בעסקאות גדולות במדינות הדוברות צרפתית וכן פעילה בלובי הצרפתי בכנסת ישראל ומלווה עולים דוברי צרפתית בהקמת פרויקטים בישראל, הקמת חברות ועמותות.
 
הדסק הצרפתי הינו נדבך נוסף במענה הבינלאומי שהמשרד נותן ללקוחותיו ברחבי העולם. השירותים שהדסק מעניק ללקוחות המשרד כוללים בין היתר:
1. ליווי ישראלים המבקשים לעשות עסקים במדינות דוברות צרפתית לרבות מסחר, השקעות, שותפויות.
2. ליווי ישראלים המבקשים לבצע רכישות על אדמת צרפת – לרבות נדל"ן, עסקים, חברות ועוד.
3. סיוע לישראלים המבקשים לסחור עם צרפת – אם לטובת ייבוא מצרפת ואם לטובת ייצוא לצרפת. הדסק נותן ללקוח מענה כולל: חיבור עסקי, תכנון מס, מערך הסכמים, הקמת חברות בחו"ל, הקמת חשבונות בנק בחו"ל, חוות דעת המבטיחות שקיפות ועוד.  
4. ייצוג תושבי צרפת להם אינטרסים בישראל, תוך הסתייעות בכל אחת מהמחלקות הייעודיות של המשרד:
 
מחלקת מס: ייעוץ מס בין-לאומי, והקמת מבנים בין לאומיים לצרפתים המבקשים לעלות לארץ, או לחזור לארץ ונקיטת מהלכים לטובת קבלת זכויות של עולה חדש, תושב חוזר ותיק ותושב חוזר.
מחלקת עסקאות: שתפעל לטובת רכישת חברות, ייסוד חברות, הקמת מיזמים מסחריים ועוד.
מחלקת נדל"ן: שתפעל בשמו של הלקוח לטובת רכישת נדל"ן בישראל, פרטי ומסחרי, לרבות ייזום של מהלכים נדל"ניים מורכבים.
מחלקת אכיפת חיובים: סיוע בגביית חובות בישראל ו/או בלקוחות להם חובות על אדמת ישראל, לרבות התנהלות מול נושים על מנת לאפשר חזרה נקייה לארץ.
מחלקת משפחה: ייצוג תיקי גירושין, חטיפת ילדים, עיזבונות, נאמנויות ועוד.
ליטיגציה בישראל: ניהול מאבקים משפטיים בישראל באמצעות מחלקה המורכבת מעו"ד ורו"ח/כלכלנים.
הכשרת הון שחור באמצעות הליכי גילוי מרצון: טיפול בחשבונות לא מדווחים הנמצאים בבעלות של תושבי ישראל והכשרתם, תוך נטרול החשיפה הפלילית הכרוכה באחזקת חשבונות "שחורים" בצרפת, שוויץ ועוד.
 
כל הטיפול ניתן באמצעות צוות של עו"ד / רו"ח / כלכלנים מהשורה הראשונה, בניהול ראש הדסק – עו"ד סנדרין, בשפות הצרפתית והעברית.
 
לייצירת קשר עם עו"ד סנדרין דרעי בעניינים הקשורים לדסק צרפת:
סניף מרכז 03-6109100 | סניף חיפה 04-8147500 | 054-5469315
דוא"ל: sandrined@dtkgg.com​
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הכנסה ממקרקעין בצרפת לא חייבת במס בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד

אפשרויות ההשקעה של ישראלים בחו"ל בנדל"ן הינן מגוונות אך בעת ביצוע השקעה שכזו, יש לקחת בחשבון לא רק שיקולים מסחריים כגון מחירי הנדלן, התשואה שניתן להניב, אלא גם את היבטי המיסוי.

עורך דין צרפת

מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)

משרדנו הינו משרד עורכי דין מסחרי מוביל בעל נוכחות גלובלית. במסגרת זו אנו מלווים לקוחות עסקיים ופרטיים המבקשים לפעול בצרפת ובמדינות דוברות צרפתית או לחילופין חברות ואנשי עסקים צרפתיים המבקשים לפעול בישראל. אנו מעניקים מגוון של שירותים משפטיים, הכוללים הכנות חוות דעת משפטיות על הדין הצרפתי והדין הישראלי, סיוע משפטי ברכישת נדל"ן, ניהול ירושות וצוואות, תכנוני מס, אזרחות צרפתית ועוד.

Au sujet des Banques en Israël qui congèlent les comptes des Français

מאת: Maître Eli Doron, expert en fiscalité et associé au cabinet d’avocats Doron, Tikotsky, Kantour, Gutman, Ness, Amit gross et associés

C’est un état de fait, il existe en Israël un grand nombre de comptes en banque répandus parmi les plusieurs banques Israéliennes appartenant à des clients qui sont à ce jour résidents de France

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.