מאת:


לרשות משרדנו מחלקה ייעודית עם מגוון שירותים משפטיים לענייני צרפת בסיוע צוות עו"ד בצרפת מנוסה ומומחה לענייני מס ונדל"ן, אזרחות צרפתית ועוד.
הקשר של העם היהודי לצרפת הוא קשר היסטורי - יהודים וישראלים רבים מצויים בקשרים עסקיים עם צרפת וכאשר אנו עושים עסקים בצרפת, רצוי שנהיה מודעים היטב לחוק הצרפתי.  אם אנחנו רוצים שהעסקים שלנו בצרפת יהיו מוצלחים ויניבו תוצאות חיוביות כדאי שנפנה לשירותיו של עו"ד בצרפת. עורך דין בצרפת הוא עורך דין אשר צבר ניסיון ולמד את החוק הצרפתי על בוריו והוא יוכל להדריך לסייע לנו בכל מה שקשור לחתימת חוזים בצרפת וביצוע עסקאות רכישה.
 
עו"ד לדיני מיסים בצרפת
אם אנחנו עושים עסקים בצרפת כדאי לנו גם לפנות לאיש מקצוע כמו עו"ד לענייני מס בצרפת. עו"ד מסים צרפתי יוכל לסייע לנו לבצע תכנון מס ותיאום מס עם הרשויות הצרפתיות. העורך דין יסייע לנו לדעת כמה מס אנחנו צריכים לשלם על רכישת מניות, מבני נדלן או כל רכוש אחר בצרפת, וכמו כן יוכל לסייע לנו גם לתאם בין תשלומי המס שלנו בצרפת ותשלומי המס שלנו בארץ לפי החוקים וההסכמים הבינלאומיים בתחום המס. עו"ד מסוג זה הוא מומחה בכל מה שקשור לדין הצרפתי. דיני צרפת הם חוקים עתיקים מאוד ויש להם סעיפים רבים - בשביל שלא נעשה טעות שתעלה לנו ביוקר אנחנו חייבים להתייעץ עם עו"ד מומחה.
 
מדוע כדאי לנו לרכוש נדל"ן בצרפת?
עו"ד צרפתי/ישראלי אשר מתמצא בדיני המקרקעין של צרפת יוכל לסייע לנו גם בקנייה של נדלן בצרפת. בעלות על דירה או על בית בצרפת יכולה להיות השקעה משתלמת מאוד אשר תניב לנו אחוזי רווח רבים בכל שנה. עורך הדין שלנו יסייע לנו בקנייה של הנכס ולאחר מכן בהשכרה שלו (או במכירה שלו) ברווח נאה. חשוב לזכור כי מדובר במדינה עשירה מאוד מכל הבחינות וגם מבחינת החוקים שיש בה - אם אנחנו רוצים להתקדם מבחינה עסקית כדאי לנו לעשות עסקים בצרפת. העסקים שנעשה יכולים להיות בתחום הרכישה או בתחום של נתינת שירותים, אנחנו יכולים גם להשקיע בנכסים במדינה זו. לא משנה איזה עסקים אנחנו עושים בצרפת אנחנו חייבים להתייעץ ולקבל ליווי צמוד מעו"ד אשר מכיר את החוק הצרפתי ומתמחה בו.
 
שגרירות צרפת בישראל
הקונסוליה הצרפתית ברחוב הירקון בתל אביב מופקדת על הנפקת ויזות וכן על הנפקת דרכונים וחידוש דרכונים לאזרחים צרפתיים. כמו כן מטפלת ברישום נישואין של צרפתים שנערכו באיזור שיפוטה, רישום לידה לילדים של צרפתים אשר נולדו בצרפת, פיצויי מלחמה מהגרמנים לצרפתים המתגוררים בישראל וכל הליך מנהלי לאזרחי צרפת/בעלי אזרחות צרפתית.
 
פנו אלינו עתה ותנו לנו לקדם את עניינכם ללא דיחוי!
 
לייצירת קשר עם עו"ד סנדרין דרעי בעניינים הקשורים לדסק צרפת:
סניף מרכז 03-6109100 | סניף חיפה 04-8147500 | 054-5469315
דוא"ל: sandrined@dtkgg.com​
 

 

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.57 ע"י 14 גולשים

עשוי לעניין אתכם

Au sujet des Banques en Israël qui congèlent les comptes des Français

מאת: Maître Eli Doron, expert en fiscalité et associé au cabinet d’avocats Doron, Tikotsky, Kantour, Gutman, Ness, Amit gross et associés

C’est un état de fait, il existe en Israël un grand nombre de comptes en banque répandus parmi les plusieurs banques Israéliennes appartenant à des clients qui sont à ce jour résidents de France

VOUS DÉTENEZ UN BIEN, UNE AFFAIRE OU UN COMPTE BANCAIRE DANS UN PAYS ÉTRANGER ?

מאת: Maître Eli Doron, expert en fiscalité et associé au cabinet d’avocats Doron, Tikotsky, Kantour, Gutman, Ness, Amit gross et associés

PRENEZ NOTE ET ÉVITEZ LES INFRACTIONS PÉNALES: VOUS DÉTENEZ UN BIEN, UNE AFFAIRE OU UN COMPTE BANCAIRE DANS UN PAYS ÉTRANGER ? VOUS ÊTES DANS LA LIGNE DE MIRE DES AUTORITÉS FISCALES ET DES BANQUES EN ISRAËL

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.