מאת:

משרדנו הינו משרד עורכי דין מסחרי מוביל בעל נוכחות גלובלית. במסגרת זו אנו מלווים לקוחות עסקיים ופרטיים המבקשים לפעול בצרפת ובמדינות דוברות צרפתית או לחילופין חברות ואנשי עסקים צרפתיים המבקשים לפעול בישראל. אנו מעניקים מגוון של שירותים משפטיים, הכוללים הכנות חוות דעת משפטיות על הדין הצרפתי והדין הישראלי, סיוע משפטי ברכישת נדל"ן, ניהול ירושות וצוואות, תכנוני מס, אזרחות צרפתית ועוד.
 

עו"ד צרפת

לקוחותינו נהנים משירותיו של צוות עורכי דין דובר צרפתית שוטפת ומקצועית, היושב בישראל ומלווה אותם בכל הקשור לדין הצרפתי והמשפט הצרפתי כמו גם לדין בישראל. את הצוות מובילה עורכת הדין סנדרין דרעי, נוטריונית ומגשרת בעלת ותק של מעל 20 שנה המתמחה במשפט אזרחי, מסחרי ובינלאומי פרטי (צרפת- ישראל). סנדרין מוסמכת ע"י הקונסוליה הכללית של צרפת בתל אביב ויועצת המשפטית של קונסוליה הכללית של צרפת בחיפה ואף מוסמכת ע"י משרד המשפטים לעריכת ייפוי כח מתמשך.
 
בנוסף, למשרדנו סניף בצרפת, הממוקם בפריז, מעניק ייעוץ משפטי מקומי ואשר יכול לסייע בהליכים השונים מול הגופים הממשלתיים ובתי המשפט המקומיים. סניף המשרד עם עורך דין בצרפת משלים את המעטפת המשפטית אותה אנו מעניקים ללקוחותינו.
 

שירותי עורך דין צרפת

אם הינכם עושים עסקים בצרפת כדאי לדעת שמערכות המס והמשפט השונות בישראל ובצרפת, דורשות לבצע תכנון מס ותיאום מס עם הרשויות הצרפתיות. בין אם יש לכם נכסים בצרפת או פעילות עסקית בצרפת או בישראל, יש לקחת בחשבון את מרכיב המיסוי הבינלאומי ולהסתייע בעורך דין לענייני מס בצרפת ובישראל שיסייע לנו לדעת כמה מס אנחנו צריכים לשלם על רכישת מניות, מבני נדלן או כל רכוש אחר בצרפת, וכמו כן יוכל לסייע לנו גם לתאם בין תשלומי המס שלנו בצרפת ותשלומי המס שלנו בארץ לפי החוקים וההסכמים הבינלאומיים בתחום המס.
 
בנוסף, אם אתם נזקקים לייעוץ משפטי וליווי מקצועי מסיבות עסקיות או פרטיות, כבעלי היכרות מעמיקה עם מערכת המשפט הצרפתית והישראלית נוכל להעניק לכם שירותי עורך דין צרפת גם בנושאים הבאים:
  • התאגדות ורישום חברה בצרפת ובישראל
  • הכנת הסכמים וחוזים בצרפתית ובעברית
  • סכסוכים עסקיים ומסחריים
  • התנהלות מול הבנקים בצרפת ובישראל
  • ירושות, חלוקת עיזבון ועריכת צוואות בצרפתית ובעברית
  • אישורים נוטריונים בצרפתית ובעברית
  • חוות דעת על הדין הצרפתי ועל הדין הישראלי לבתי המשפט
  • רישום נישואין וגירושין במרשם האוכלוסין בצרפת ובישראל
  • אכיפת פסקי דין בצרפת ובישראל
 

עורך דין צרפתי – סיוע משפטי ברכישת נדל"ן

עו"ד צרפתי/ישראלי אשר מתמצא בתחום הנדל"ן בצרפת יוכל להעניק לכם ליווי אישי ברכישת נכסים, מכירה או ניהולם. במסגרת זו אנו מעניקים מעטפת משפטית ומקצועית מלאה בכל ההיבטים המשפטיים של עסקת הנדל"ן, בם אם היא מתנהלת בצרפת או בישראל וילווה אתכם בכל שלבי העסקה.

ליצירת קשר:
סניף מרכז 03-6109100 | סניף חיפה 04-8147500 | 054-5469315
דוא"ל: sandrined@dtkgg.com​

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.57 ע"י 14 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הכנסה ממקרקעין בצרפת לא חייבת במס בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד

אפשרויות ההשקעה של ישראלים בחו"ל בנדל"ן הינן מגוונות אך בעת ביצוע השקעה שכזו, יש לקחת בחשבון לא רק שיקולים מסחריים כגון מחירי הנדלן, התשואה שניתן להניב, אלא גם את היבטי המיסוי.

Au sujet des Banques en Israël qui congèlent les comptes des Français

מאת: Maître Eli Doron, expert en fiscalité et associé au cabinet d’avocats Doron, Tikotsky, Kantour, Gutman, Ness, Amit gross et associés

C’est un état de fait, il existe en Israël un grand nombre de comptes en banque répandus parmi les plusieurs banques Israéliennes appartenant à des clients qui sont à ce jour résidents de France

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.