מאת:


ייצוג ישראלים המבקשים לחזור או לעלות לישראל מארצות הברית

המציאות מלמדת כי ישראלים רבים אשר ירדו מהארץ לפני שנים מבקשים עתה לחזור לישראל לצד יהודים אמריקאים רבים החיים ואף נולדו בארה"ב המבקשים לעשות שימוש בזכותם על פי חוק השבות לעלות עם בני משפחתם לישראל ו/או לבנות אלטרנטיבה על אדמת מדינת ישראל. הסיבות לכך הן מגוונות אולם הבולטות שבהן, כך אנו לפחות מתרשמים, זו מגפת הקורונה, המשבר הכלכלי ואולי אף התחושה של רבים כי האנטישמיות צוברת תאוצה ומשכך המקום הבטוח והנכון לגדל את הילדים ולראות את העתיד הוא מדינת ישראל.

 

מעבר שכזה רחוק מלהיות פשוט וככל שהשהות בארה"ב הייתה ארוכה יותר כך הקושי להשתקע בישראל מהותי ומורכב יותר - מטבע הדברים מעבר מיבשת אחת ליבשת שנייה מורכב בשל מנטאליות שונה, רגולציה אחרת, התנהלות עסקית ועוד ועוד פרמטרים אשר לא בהכרח הופכים את התהליך לנגיש וקל. לצד האמור, חשוב להדגיש כי מדינת ישראל מעודדת עלייה ארצה ומשכך החוזרים/העולים, בחלק גדול של המקרים, נהנים משורה ארוכה של הטבות ובפועל על סמך החוק הקיים, מדינת ישראל עבורם הופכת להיות סוג של מקלט מס במובן זה שלא חלה לרוב, על העולה או התושב החוזר הוותיק, החובה לדווח לרשויות המס בישראל על הכנסות ו/או נכסים מחוץ לארה"ב וזאת מבלי לפגוע במחויבות שלו כלפי הרשויות בארה"ב. למעשה העולה או התושב החוזר נהנה מהטבות מס אל מול הרשויות בישראל, אך יובהר כי חובותיו כלפי הרשויות בארה"ב עדין קיימות ובהקשר זה, של התנהלות מול רשויות המס בארה"ב ו/או כל רשות אחרת בארה"ב, יש להסתייע בעורך דין מומחה בארה"ב. משרדנו מתמחה במתן מענה על אדמת ישראל הנוגע לדין הישראלי ובכלל זה יודע גם להעניק לאמריקאי העולה או החוזר לישראל מעטפת משפטית אשר יש בה כדי להבטיח נחיתה קלה בארץ.

משרדנו מורכב מעורכי דין ישראלים ועורכי דין אמריקאים אשר חלקם בעברם חיו בארה"ב ובכלל זה על צוות משרדנו נמנה מי שהיה קונסול ארה"ב בישראל על פני תקופה של כ-30 שנה במהלכה ניהל את הקונסוליה האמריקאית אשר הייתה ממוקמת בחיפה. קונסוליה זו נסגרה בשנים האחרונות ונכון להיום הקונסול בדימוס נמנה על צוות משרדנו וזאת לצד שורה ארוכה של עו"ד מומחים, יוצאי משרד המשפטים, משרד האוצר, רשויות המס ועוד שורה של גופים, כך שיש לנו את הידע והיכולת לעזור לך החוזר או העולה בכל נושא משפטי ועסקי (באמצעות חברתנו הכלכלית) העומד על הפרק. אנו מודעים לכך כי היערכות נכונה מראש יכולה לחסוך עוגמת נפש ולהבטיח נחיתה רכה בישראל, אם להורים, אם לילדים ואם לבני משפחה אחרים המצטרפים, ברמה המשפחתית וברמה העסקית. צוות משרדנו יודע למנף את מלוא ניסיונו לטובת מתן מענה מקצועי מעולה, כאשר בפועל אנו סבורים כי נכון לתכנן את החזרה בזהירות ומשכך אין לחכות לרגע האחרון. הניסיון מלמד כי רצוי להתקשר עמנו בטרם תכנון המהלך ולאפשר לנו להכין עבורך החוזר או העולה את הקרקע לטובת "נחיתה" רכה ואידיאלית בישראל. לכך ניתן להוסיף כי לאור המצב הנתון בימים אלו, ישנם רבים אשר עדיין לא בשלים לעלות או לחזור לארץ, אולם מבקשים הם לבנות לעצמם חלופה על אדמת ישראל, כך שהיה ומסיבה כזו או אחרת יחליטו הם לחזור או לעלות בעתיד ארצה ,יוכלו הם לעשות כן בנקל כאשר בארץ יחכה להם כל הנדרש - בית, עסק וכל מרכיב מבוקש אחר .


כך יוצא שהיה והינך מבקש לעלות או לחזור לישראל ו/או להכין לעצמך חלופת חזרה, משרדנו הוא הכתובת עבורך. לטובת האמור משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח ישראלים ואמריקאים ולצידו מחלקה כלכלית היודעת ליתן מענה כלכלי ועסקי, היכולת לתת לך את כל שנדרש לטובת מימוש החלופה הישראלית באופן אופטימלי. במסגרת האמורה משרדנו יכול לייצג אותך בישראל בטרם תגיע, לפעול בשמך בכל אופן נדרש וזאת לטובת קידום מגוון שירותים דוגמת אלה –

1. תכנון מס ישראלי ובחינת הסטטוס שלך עם שובך ארצה.

2. התנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ו/או קופות החולים ו/או כל גוף אחר, לטובת קידום ביטוח רפואי ו/או כל מרכיב סוציאלי נדרש אחר.

3. פניה לרשויות בישראל לטובת מקסום ההטבות להם אתה זכאי לקבל אם כעולה חדש ואם כתושב חוזר.

4. העסקת מתווכים לטובת איתור בית מגורים ו/או משרד, אם להשכרה ואם לרכישה, ולבצע עבורך את העסקה, כך שדירה ו/או משרד יעמדו  לשימושך עם כניסתך לישראל.

5. איתור עסק ו/או רכישת עסקה ו/או רכישת חברה בישראל תחת שמך, כך שעם הגעתך ארצה תהא לך הפלטפורמה המסחרית ו/או המשפטית באמצעותה תוכל להתקדם.

6. איתור רו"ח ישראלי מתאים אשר יפעל לטובת הגשת דו"חות מס עבורך בארץ למקרה בו תחליט לייצר הכנסות על אדמת ישראל.

7. מציאת פתרון ו/או מסגרת חינוכית לילדים, במקרה שיש בנמצא כאלה, ובכלל זה רישום ילדייך לגני ילדים ו/או לבתי ספר המתאימים לפרופיל המבוקש על ידך.

8. איתור משקיעים ו/או שותפים למיזמים אותם אתה מבקש לקדם.

9. עריכת התקשרויות חוזיות עם גורמים בארץ או בחו"ל עמם מתעתד אתה לעבוד ולקדם מהלכים.

10. קידום הסכמי בלעדיות ו/או כל הסכם נדרש אחר לטבת ביסוס פעילות עסקית בארץ או מחוצה לה.

11. פעולה משפטית ו/או עסקית בכל מישור נדרש אחר אשר יבטיח השתלבות מהירה בארץ.


בנסיבות שכאלה נצמיד לטובת העניין עו"ד דובר השפה האנגלית, הבקיא בצרכים הייחודיים לך, וזה ייתן לך את המענה האישי והמקצועי ביותר לטובת הגעתך עם בני משפחתך ו/או פועלך העסקי לישראל. אנו נדע לבנות עבורך את חבילת השירותים הנדרשת ולהבטיח לך חזרה נוחה וכזו המתאימה בדיוק למבוקש. אנו נעשה כל שנדרש על מנת להבין את רצונותייך בטרם תגיע לישראל, לבנות תוכנית עבודה ולהוציא הנדרש אל הפועל בהצלחה, כך שבעת הגעתך הכל ימתין עבורך בצורה מושלמת. יתרה מזאת, היה ובשלב ראשון אתה מתכוון להגיע לישראל לסירוגין ולהשאיר את מרכז חייך בארה"ב, אנו נדע לתת מענה לפלטפורמה הנבנית עבורך בארץ, גם לפרקי הזמן בהם אתה נמצא מחוץ לישראל.

 

הצלחתך היא הצלחתנו, ומשכך בכוונתנו לעשות הכל 24/7 לטובת שמירה על שביעות רצונך ויישום ההצלחה. התקשר עתה לעו"ד אלי דורון ונפעל במיידי 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הטבות מס לתושב חוזר ותיק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

על מנת לעודד את אזרחי ישראל לחזור ולמדינתם בשנת 2008 אושרה רפורמת מס מקיפה, שעיקרה מתן הטבות מס לתושבים חוזרים ולתושבים חוזרים ותיקים...

תכנון השלכות מס לפני רילוקיישן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שוקלים לעשות רילוקיישן לחו"ל? - כך תתכננו את השלכות המס הנובעות מהמעבר

החשיבות בהכנת הצהרת הון יזומה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שחר נח, עו"ד ויועץ מס

מומלץ לכל תושב חוזר ותיק או עולה חדש, להכין "הצהרת הון יזומה" בצירוף כלל המסמכים המאמתים, כדי לקבע את ההון אשר נצבר בחו"ל, כאשר על הון זה לא חלו דיני המס בישראל בעת צבירתו בשל היותם "תושבי חוץ"...

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.