מאת:


ייצוג ישראלים המבקשים לחזור או לעלות לישראל מארצות הברית

המציאות מלמדת כי ישראלים רבים אשר ירדו מהארץ לפני שנים מבקשים עתה לחזור לישראל לצד יהודים אמריקאים רבים החיים ואף נולדו בארה"ב המבקשים לעשות שימוש בזכותם על פי חוק השבות לעלות עם בני משפחתם לישראל ו/או לבנות אלטרנטיבה על אדמת מדינת ישראל. הסיבות לכך הן מגוונות אולם הבולטות שבהן, כך אנו לפחות מתרשמים, זו מגפת הקורונה, המשבר הכלכלי ואולי אף התחושה של רבים כי האנטישמיות צוברת תאוצה ומשכך המקום הבטוח והנכון לגדל את הילדים ולראות את העתיד הוא מדינת ישראל.

 

מעבר שכזה רחוק מלהיות פשוט וככל שהשהות בארה"ב הייתה ארוכה יותר כך הקושי להשתקע בישראל מהותי ומורכב יותר - מטבע הדברים מעבר מיבשת אחת ליבשת שנייה מורכב בשל מנטאליות שונה, רגולציה אחרת, התנהלות עסקית ועוד ועוד פרמטרים אשר לא בהכרח הופכים את התהליך לנגיש וקל. לצד האמור, חשוב להדגיש כי מדינת ישראל מעודדת עלייה ארצה ומשכך החוזרים/העולים, בחלק גדול של המקרים, נהנים משורה ארוכה של הטבות ובפועל על סמך החוק הקיים, מדינת ישראל עבורם הופכת להיות סוג של מקלט מס במובן זה שלא חלה לרוב, על העולה או התושב החוזר הוותיק, החובה לדווח לרשויות המס בישראל על הכנסות ו/או נכסים מחוץ לארה"ב וזאת מבלי לפגוע במחויבות שלו כלפי הרשויות בארה"ב. למעשה העולה או התושב החוזר נהנה מהטבות מס אל מול הרשויות בישראל, אך יובהר כי חובותיו כלפי הרשויות בארה"ב עדין קיימות ובהקשר זה, של התנהלות מול רשויות המס בארה"ב ו/או כל רשות אחרת בארה"ב, יש להסתייע בעורך דין מומחה בארה"ב. משרדנו מתמחה במתן מענה על אדמת ישראל הנוגע לדין הישראלי ובכלל זה יודע גם להעניק לאמריקאי העולה או החוזר לישראל מעטפת משפטית אשר יש בה כדי להבטיח נחיתה קלה בארץ.

משרדנו מורכב מעורכי דין ישראלים ועורכי דין אמריקאים אשר חלקם בעברם חיו בארה"ב ובכלל זה על צוות משרדנו נמנה מי שהיה קונסול ארה"ב בישראל על פני תקופה של כ-30 שנה במהלכה ניהל את הקונסוליה האמריקאית אשר הייתה ממוקמת בחיפה. קונסוליה זו נסגרה בשנים האחרונות ונכון להיום הקונסול בדימוס נמנה על צוות משרדנו וזאת לצד שורה ארוכה של עו"ד מומחים, יוצאי משרד המשפטים, משרד האוצר, רשויות המס ועוד שורה של גופים, כך שיש לנו את הידע והיכולת לעזור לך החוזר או העולה בכל נושא משפטי ועסקי (באמצעות חברתנו הכלכלית) העומד על הפרק. אנו מודעים לכך כי היערכות נכונה מראש יכולה לחסוך עוגמת נפש ולהבטיח נחיתה רכה בישראל, אם להורים, אם לילדים ואם לבני משפחה אחרים המצטרפים, ברמה המשפחתית וברמה העסקית. צוות משרדנו יודע למנף את מלוא ניסיונו לטובת מתן מענה מקצועי מעולה, כאשר בפועל אנו סבורים כי נכון לתכנן את החזרה בזהירות ומשכך אין לחכות לרגע האחרון. הניסיון מלמד כי רצוי להתקשר עמנו בטרם תכנון המהלך ולאפשר לנו להכין עבורך החוזר או העולה את הקרקע לטובת "נחיתה" רכה ואידיאלית בישראל. לכך ניתן להוסיף כי לאור המצב הנתון בימים אלו, ישנם רבים אשר עדיין לא בשלים לעלות או לחזור לארץ, אולם מבקשים הם לבנות לעצמם חלופה על אדמת ישראל, כך שהיה ומסיבה כזו או אחרת יחליטו הם לחזור או לעלות בעתיד ארצה ,יוכלו הם לעשות כן בנקל כאשר בארץ יחכה להם כל הנדרש - בית, עסק וכל מרכיב מבוקש אחר .


כך יוצא שהיה והינך מבקש לעלות או לחזור לישראל ו/או להכין לעצמך חלופת חזרה, משרדנו הוא הכתובת עבורך. לטובת האמור משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח ישראלים ואמריקאים ולצידו מחלקה כלכלית היודעת ליתן מענה כלכלי ועסקי, היכולת לתת לך את כל שנדרש לטובת מימוש החלופה הישראלית באופן אופטימלי. במסגרת האמורה משרדנו יכול לייצג אותך בישראל בטרם תגיע, לפעול בשמך בכל אופן נדרש וזאת לטובת קידום מגוון שירותים דוגמת אלה –

1. תכנון מס ישראלי ובחינת הסטטוס שלך עם שובך ארצה.

2. התנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ו/או קופות החולים ו/או כל גוף אחר, לטובת קידום ביטוח רפואי ו/או כל מרכיב סוציאלי נדרש אחר.

3. פניה לרשויות בישראל לטובת מקסום ההטבות להם אתה זכאי לקבל אם כעולה חדש ואם כתושב חוזר.

4. העסקת מתווכים לטובת איתור בית מגורים ו/או משרד, אם להשכרה ואם לרכישה, ולבצע עבורך את העסקה, כך שדירה ו/או משרד יעמדו  לשימושך עם כניסתך לישראל.

5. איתור עסק ו/או רכישת עסקה ו/או רכישת חברה בישראל תחת שמך, כך שעם הגעתך ארצה תהא לך הפלטפורמה המסחרית ו/או המשפטית באמצעותה תוכל להתקדם.

6. איתור רו"ח ישראלי מתאים אשר יפעל לטובת הגשת דו"חות מס עבורך בארץ למקרה בו תחליט לייצר הכנסות על אדמת ישראל.

7. מציאת פתרון ו/או מסגרת חינוכית לילדים, במקרה שיש בנמצא כאלה, ובכלל זה רישום ילדייך לגני ילדים ו/או לבתי ספר המתאימים לפרופיל המבוקש על ידך.

8. איתור משקיעים ו/או שותפים למיזמים אותם אתה מבקש לקדם.

9. עריכת התקשרויות חוזיות עם גורמים בארץ או בחו"ל עמם מתעתד אתה לעבוד ולקדם מהלכים.

10. קידום הסכמי בלעדיות ו/או כל הסכם נדרש אחר לטבת ביסוס פעילות עסקית בארץ או מחוצה לה.

11. פעולה משפטית ו/או עסקית בכל מישור נדרש אחר אשר יבטיח השתלבות מהירה בארץ.


בנסיבות שכאלה נצמיד לטובת העניין עו"ד דובר השפה האנגלית, הבקיא בצרכים הייחודיים לך, וזה ייתן לך את המענה האישי והמקצועי ביותר לטובת הגעתך עם בני משפחתך ו/או פועלך העסקי לישראל. אנו נדע לבנות עבורך את חבילת השירותים הנדרשת ולהבטיח לך חזרה נוחה וכזו המתאימה בדיוק למבוקש. אנו נעשה כל שנדרש על מנת להבין את רצונותייך בטרם תגיע לישראל, לבנות תוכנית עבודה ולהוציא הנדרש אל הפועל בהצלחה, כך שבעת הגעתך הכל ימתין עבורך בצורה מושלמת. יתרה מזאת, היה ובשלב ראשון אתה מתכוון להגיע לישראל לסירוגין ולהשאיר את מרכז חייך בארה"ב, אנו נדע לתת מענה לפלטפורמה הנבנית עבורך בארץ, גם לפרקי הזמן בהם אתה נמצא מחוץ לישראל.

 

הצלחתך היא הצלחתנו, ומשכך בכוונתנו לעשות הכל 24/7 לטובת שמירה על שביעות רצונך ויישום ההצלחה. התקשר עתה לעו"ד אלי דורון ונפעל במיידי 054-4251054

ייצוג ישראלים המבקשים לעלות/לחזור לישראל מארה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

דוח ניתוק תושבות לצרכי מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שחר נח, עו"ד, יועץ מס

דין הפיצוי כדין הפרצה אותה נועד לכסות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

ברצוננו לעדכנכם, כי לאחרונה ניתן פסק דין אשר עסק בערעורו של שחקן כדורגל זר ששיחק בקבוצת הכדורגל מכבי חיפה, אשר במסגרת סיום חוזה העסקתו בקבוצה בטרם עת קיבל פיצוי על סך 150,000 יורו

הצטרפות ישראל למתווה מיסוי הכלכלה הדיגיטלית של ה-OECD

מאת: צביה שיף, עו"ד; עמית כהן,עו"ד

לקראת אישור המתווה בוועדה הייעודית ב-OECD בתאריך 30 ביוני 2021, ממשרד האוצר נמסר על הכוונה לאשר מתווה מיסוי הכלכלה הדיגיטלית מצד ישראל, קראו כאן בהרחבה בנושא.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים