מאת:


ייעוץ משפטי וטיפול בבעיות משפטיות "מרחוק" עקב מגפת הקורונה

עקב מגפת הקורונה, ישנם רבים המעדיפים "לשמור מרחק", גם מעורכי דין, ולהימנע מיציאה מהבית ו/או מלקיים פגישות עם גורמים כאלה או אחרים וזאת למרות שיש להם עניינים חשובים לטיפול משפטי - האמור נכון לאנשי עסקים או שכירים, מבוגרים וצעירים כאחד, המבקשים לצמצם פגישות עם עו"ד ו/או עם כל אדם אחר, להפחית סיכונים וזאת בדרך של ביטול מפגשים לא מחויבים. 
 
עם זאת, הרצון שלא להיפגש פרונטאלית עם עורך דין ו/או כל גורם אחר, לא בהכרח מפחיתה את הצורך בשירות ו/או בייעוץ משפטי ולפעמים אי התייחסות תביא לנזק משפטי או עסקי של ממש בהמשך. המציאות מלמדת כי אולי דווקא בשל הריחוק ו/או הבידוד ו/או הסגר שנכפה עלינו עקב נגיף הקורונה ו/או בשל הזמן הפנוי שאזרחים רבים מגלים בימי המגפה, המירוץ שנעצר, ההסתכלות פנימה - כל אלה דווקא מציפים רעיונות חדשים, מפנים זמן לטפל בנושאים שממזמן נכון היה לטפל ועקב זאת מעוררים את הצורך בטיפול משפטי, בסיוע עו"ד מנוסה ומקצוען, במגוון רחב של נושאים.
 
כאן בדיוק משרדנו ישמח לסייע...
משרדנו מורכב מעשר מחלקות ייעודיות וייחודיות כאשר כל מחלקה מתמחה בתחומה ומורכבת מעורכי דין ותיקים, מומחים בתחומם, בעלי כלים מקצועיים והידע המתאים לתת מענה יסודי ללקוח וזאת גם מבלי לקיים פגישה פרונטאלית ומבלי שהלקוח יצטרך לצאת מהבית. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס וחלקם יוצאי מסגרות איכותיות אחרות, וביחד יודעים אנו, כפירמה מלוכדת אחת, לתת ללקוח מענה משפטי מעולה, מרחוק באמצעות שיחת טלפון ו/או האינטרנט, ברמת שירות גבוהה ביותר ונטולת כל פשרות וזאת עד למועד בו הלקוח ירצה ו/או יוכל לקיים פגישה פרונטאלית. כמובן שבחלוף זעם, בחלוף מגפת הקורונה, יוכל הלקוח, במועד שנוח לו, לקיים עמנו גם פגישה פרונטאלית, אם במשרדנו שבמרכז הארץ ואם זה שבחיפה. עד אז, מחלקות המשרד ידעו לבחון לעומק את העניין שבגינו פנה הלקוח, לבחון את מצבו המשפטי, לגבש אסטרטגיה ולקדם המתחייב משפטית לעבר היעד אשר יוגדר ביחד עם הלקוח. הייחוד שלנו הוא ביכולת לשלב ידע ומסקנות בין עשרת המחלקות, כך שהלקוח יקבל בזכות פנייה משפטית אחת מענה מקצועי מלא תחת קורת גג אחת אשר יש בה כדי לתת ללקוח מענה מושלם, אינטימי ומיידי, מבלי שזה יצטרך לצאת מביתו ומבלי להתפשר על איכות השירות ועל טיב העורך דין הבכיר שיטפל בעניינו מטעם ממשרדנו. אנו בפירמה בהחלט מבינים כי המדינה נתונה בתקופה חדשה וכי יש בהחלט לכבד ולהבין את רצון הלקוחות המבקשים לקיים את ההתקשרות וקבלת השירות מרחוק וזאת מבלי שהדבר ייפגע בקשר האישי אותו יקבל הלקוח ו/או במחיר ההוגן שיתבקש בגין השירות המשפטי. נדגיש כי משרדנו פועל מזה עשרות שנים בנאמנות ומסירות נטולת פשרות כלפי כלל לקוחותינו, כך שמה שחשוב לנו מכל הוא שמנו הטוב והרצון הכן להפוך כל לקוח הפונה לקבלת שירות, לשגריר של המשרד. משכך נעשה הכל טובת שמירה על הלקוח וצרכיו בהגינות נטולת פשרות, לא ננום ולא נשקוט עד למציאת מענה מושלם עבור כל לקוח ולקוח, זו שליחותנו וכך ננהג!
 
עשרת המחלקות של משרדנו מורכבות, כל אחת, מכ-10 מומחים בתחומם, עו"ד, כלכלנים ורו"ח.  אלה הן עשרת המחלקות:
 1. מחלקת דיני מסים - מחלקה המורכבת מעורכי דין בכירים, חלקם יוצאי רשויות מס, חלקם גם כלכלנים ורואי חשבון מנוסים. המחלקה תדע לתת לך מענה בכל סוגיית מס, אזרחית או פלילית, ישראלית או בין-לאומית. בכלל זה נדע לטפל בשומות, במחלוקות עם רשות המס, בייעוץ  ותכנון מס, בסוגיות בולטות של תושבות כמו תושב חוזר, תושב חוזר ותיק ועוד. כמו כן, המחלקה מתמחה בהכשרה של הון שחור, בטיפול בהעברות כספים בין בנקים, מחו"ל לישראל ומישראל לחו"ל, בהקמת חברות בחו"ל, תכנוני מס בינלאומיים ועוד.
   
 2. מחלקת מאבקים משפטיים / ליטיגציה אזרחית - מחלקה המורכבת מעורכי דין בכירים בעלי ניסיון עשיר בניהול מאבקים משפטיים ולזכותם נזקפים שורה ארוכה של פסקי דין מנצחים. התמחות המחלקה היא בטיפול בסוגיות אזרחיות, סכסוכים מסחריים ו/או אזרחיים ו/או משפחתיים ו/או כל סכסוך אחר, מחלוקות מסחריות, מחלוקות בין שותפים, מחלוקות בדיני חברות, מחלוקות בין בעלי נכסים, בין שוכר למשכיר, בין מבוטח לחבר ביטוח ועוד. מחלקה זו, בנוסף, עוסקת רבות בתביעות שעניינן בתאונות דרכים ו/או בנזקי גוף ו/או ברשלנות וכן בסוגיות הקשורות בדיני חברות, דיני שותפויות, דיני מכרזים, דיני חוזים, דיני עיזבונות, ירושות, צווי קיום צוואה ו/או ירושה, סכסוכים בין יורשים, אפוטרופסות ועוד.
   
 3. מחלקת חדלות פירעון ושיקום עסקים - מחלקה המנוהלת ע"י השותף עו"ד ורו"ח ד"ר שלמה נס. המחלקה מתמחה בסיוע לעסקים הנתונים בקושי תזרימי וכן לעסקים החוששים מקריסה כלכלית עקב המגפה ו/או מכל טעם אחר. אנו נדע כיצד ללמוד במהירות על העסק במישור הכלכלי ו/או המשפטי, נדע להבין מה נכון לעשות ובפועל אנו אלה שבהסכמה שלך ו/או בשיתוף עמך, נקבל פיקוד על העסק ו/או המשבר, הכל לטובת נטרול בעיות, שמירה ו/או הצלה של העסק ו/או בעליו וזאת באמצעות אין ספור שיטות שפיתחנו על פני עשרות שנות פעילות בתחום.
   
 4. מחלקת דיני נדל"ן - מחלקה המתמחה בכל הקשור בעסקאות נדל"ן, קטנות וגדולות, לרבות קנייה ו/או מכירה של דירה, יזמויות נדל"ן למגורים או שימוש מסחרי, רכישת/מכירת מגרשים, תמ"א 38, יזמויות נדל"ן, מיסוי נדל"ן, פינוי-בינוי ועוד.
   
 5. מחלקת דיני עבודה - מחלקה זו יודעת לתת מענה מושלם לכל מעסיק ו/או עובד, כל אחד על פי צרכיו.
   
 6. מחלקת חברות, מיזוגים ורכישות - המחלקה מתמחה בביצוע עסקאות מסחריות, קניה של עסקים, הכנסת שותפים, מכירת פעילות, הכנסת משקיע, הקצאות של מניות, מיזוגים בין חברות ועוד מהלכים והסכמים מורכבים יותר ומורכבים פחות.
   
 7. מחלקת היי-טק וחברות הזנקמחלקה המתמחה בליווי חברות בכל עולם ההיי-טק, אם ברמת ההתאגדות ואם בכל הקשור להסכמים עם מפתחים, הסכמים למסחור קניין רוחני, רישיונות לשימוש בתוכנה, ליווי חברות הזנק ועוד.
   
 8. מחלקת בנקים והוצאה לפועל מחלקה זו עוסקת הן בייצוג בנקים, הן בייצוג עסקים שלקוחותיהם חייבים להם כספים והן בייצוג אזרחים מול בנקים (אותם אנו לא מייצגים), אם בטיפול בגביה, בסוגיות מול ההוצאה לפועל, פתיחת תיקי הוצאה לפועל, גביית חובות, עיכובי יציאה מהארץ, ביטול עיכוב יציאה מהארץ או הטלת עיכוב יציאה מהארץ ועוד ועוד סוגיות, לרבות איחוד תיקים, חקירת יכולות, עיקולים, מימוש צ'קים שחזרו, מימוש שטרי חוב ועוד.
   
 9. מחלקת הוצאות אשרות כניסה לארץ, ויזות ואישורי עבודה בישראל מחלקה המתמחה בייצוג של מעסיקים ישראלים המבקשים להביא עובדים / מומחים זרים לעבודה בישראל ו/או להביא לארץ את בת הזוג שהכרת בחו"ל ועוד.
   
 10. מחלקת שוק ההון - המחלקה מתמחה בכל עולם שוק ההון, החל בהנפקות וחלה בליווי חברות בורסאיות.
נדגיש כי מעבר לכך שמשרדנו מתמחה במתן מענה מקצועי על ידי כל אחד ממומחיו, מעל הכל יודע הוא לשמור על הקשר החם, האינטימי, האישי והדיסקרטי עם הלקוח. עבורנו כל מקרה, גם אם לכאורה הוא קטן, ההתייחסות אליו תהא כאל מקרה חשוב ביותר, לו יש לתת את כל תשומת הלב והחשיבות. אנו יודעים כי כאשר לקוח פונה אלינו עם עניינו, קטן ביותר או גדול, עבור הלקוח זהו עולם ומלואו, זהו מרכז חייו, אולי זהו העניין המשפטי היחיד של אותו לקוח ולכן אנו נעשה הכל על מנת שהלקוח ירגיש את החיבוק המקצועי שלנו, גם בשעת מגפה, גם אם לא נפגשים פיזית או נפגשים מרחוק. אנו מאמינים כי ברגע בו לקוח בחר בנו לטפל עבורו בעניין משפטי, הבעיה שלו הפכה להיות גם שלנו ולכן אנו נעבוד מול הלקוח סביב השעון, ככל שיידרש, מדם ליבנו, עם כל הלב והנשמה, עד שנגיע למטרה אותה הלקוח הציב או גיבש עמנו.
 
אני מזמין אותך להתקשר אליי באופן אישי לנייד, נקיים שיחה לא מחייבת ובהתאם נחליט כיצד להתקדם. התקשר עתה, לעו"ד אלי דורון, ממייסדי המשרד: 054-4251054  
ייעוץ משפטי מרחוק בתקופת הקורונה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם