מאת:


הכשרת הכנסות של ישראלים החיים ומרוויחים בחו"ל, בסיוע עו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס

יותר ויותר ישראלים מעתיקים את מרכז חייהם לחו"ל לטובת עבודות מגוונות ומכניסות במיוחד, כאלה שבדרך כלל מיוחסות לעולם האינטרנט, השיווק, מכירות, סחר במט"ח ועוד. אלה בדרך כלל עובדים עבור אתרי אינטרנט ו/או פלטפורמות אינטרנטיות מגוונות, מבוססות שיווק ומכירות ובאמצעות השתלבות נכונה, מרוויחים סכומים גדולים מאוד הנגזרים מהתוצאות העסקיות של פעילותם. אלו הפועלים לטובת העתקת מרכז החיים שלהם לחו"ל, מפסיקים לשלם ביטוח לאומי בישראל ועד מהרה מניבים הכנסות בחו"ל בהיקפים של מאות אלפי דולרים ולפעמים אף מיליוני דולרים בשנה.
 
אין זה סוד כי נכון להיום יש בנמצא יזמים אינטרנטיים רבים, ישראלים ולא ישראלים, המתפעלים פלטפורמות אינטרנט ברחבי העולם המוכרות שירותים ו/או מוצרים שונים כאשר קהל היעד להם מוכרים את השירות או המוצר מתגוררים במדינות רבות על פני הגלובוס. חלק גדול מפעילות השיווק והמכירות עבור אותן פלטפורמות מתבצע באמצעות ישראלים, רובם צעירים, העוברים לגור במדינה כזו או אחרת, לפחות למספר שנים ושם פועלים הם לטובת שיווק ו/או לטובת נקיטת פעולות אחרות המניבות רווחים בהיקפים יוצאי דופן המסתכמים, לא אחת, במיליונים של דולרים. המציאות מראה כי אותם ישראלים, בחלק גדול של המקרים, לא משלמים בחו"ל מס בגין אותן הכנסות, כך שהלכה למעשה יש בנמצא סבירות גבוהה לפיה, לשיטת מס הכנסה בישראל, עליהם לשלם מס על אותם כספים בישראל, במיוחד אם חלפה תקופה קצרה מארבע שנים מאז ירידתם מהארץ.
 
כך יוצא כי מחד אותם ישראלים מרוויחים סכומים גדולים בחו"ל ומאידך מס בגין הכנסות אלו לא משולם, לא בישראל ולא במדינה אחרת. אותם ישראלים העתיקו את מרכז החיים שלהם לחו"ל ושם הם מפיקים את ההכנסות. יתרה מזאת, לא אחת, בתוך שנה-שנתיים אלה מרוויחים סכומים גדולים. אותם ישראלים מודעים לכך כי רשות המס בישראל, דווקא משום שמדובר בתקופת ניתוק קצרה, לא תכיר בהם כמי שהספיקו לנתק את התושבות הישראלית ומשכך הם נמצאים בחשיפה פלילית ואזרחית אל מול רשויות המס בישראל. המציאות מלמדת כי יש בנמצא ישראלים רבים שיורדים מהארץ, מעתיקים את מרכז החיים שלהם מישראל לחו"ל ותוך תקופה קצרה מצליחים הם לצבור מיליוני דולרים. אותם ישראלים לא משלמים מס בחו"ל ומבחינת רשות המס בישראלית, ככל שזו תדע על הכספים, אלה יחשבו כמי שאמורים לשלם מס בישראל. אותם ישראלים הצוברים רווחים תוך פרק זמן של שנה-שנתיים, מבלי לשלם מס בישראל או בכל מקום אחר בעולם, מודעים לכך כי לא יוכלו להעביר את הכסף לחשבון הבנק שלהם בישראל וכי החשיפה הפלילית והאזרחית מרחפת מעל לראשם. יוצא כי ישראלים רבים הרוצים לחזור לישראל, או להעביר  כספים לישראל, כספים אותם הרוויחו בעוד מרכז החיים שלהם בחו"ל, חוששים לעשות כן - חוששים להעביר כסף לישראל ו/או חוששים לחזור לישראל.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע במקרים שכאלו? 
משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס המתמחה בייצוג ישראלים אשר העתיקו את מרכז החיים שלהם לחו"ל, הרוויחו כספים בחו"ל, נמנעו מלדווח על הרווחים או לשלם מס בגינם בחו"ל או בישראל ועתה מבקשים הם להכשיר את הונם. משרדנו יודע לפעול בשם אותם ישראלים אל מול רשויות המס ולהגיע עם המדינה ומס הכנסה להבנות ולהסכמים אשר מאפשרים תשלום מס אופטימלי, הכשרת המצב והסדרת ההון. מצב זה, בסופו של יום, יאפשר לישראלי להעביר את כספו מחו"ל לישראל ואם יבקש, אף לחזור לישראל ולהתנהל מישראל ללא כל חשש.
 
אני מזמין אותך לפגישה דיסקרטית, לא מחייבת ונעימה לטובת ליבון המצב והסדרת הנדרש, ניפגש באופן לא פורמאלי ונקדם הנדרש עבורך:
התקשר כעת לעו"ד אלי דורון 0544251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הטבות מס לתושב חוזר ותיק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

על מנת לעודד את אזרחי ישראל לחזור ולמדינתם בשנת 2008 אושרה רפורמת מס מקיפה, שעיקרה מתן הטבות מס לתושבים חוזרים ולתושבים חוזרים ותיקים...

תכנון השלכות מס לפני רילוקיישן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שוקלים לעשות רילוקיישן לחו"ל? - כך תתכננו את השלכות המס הנובעות מהמעבר

החשיבות בהכנת הצהרת הון יזומה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שחר נח, עו"ד ויועץ מס

מומלץ לכל תושב חוזר ותיק או עולה חדש, להכין "הצהרת הון יזומה" בצירוף כלל המסמכים המאמתים, כדי לקבע את ההון אשר נצבר בחו"ל, כאשר על הון זה לא חלו דיני המס בישראל בעת צבירתו בשל היותם "תושבי חוץ"...

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.