מאת:

איך לעשות עסקים בסין?

דסק סין במשרדנו מתמחה במתן פתרונות משפטיים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום, אם לטובת ייצור והפצה, אם לטובת מכירה לשוק הסיני ואם לטובת מטרות אחרות.
 
סין הפכה זה מכבר לכלכלה השנייה בגודלה בעולם - השוק הסיני מושך אליו מספר רב של חברות המעוניינות לנצל את יתרונותיה היחסים של הכלכלה הסינית ותעשייתה. הפוטנציאל השיווקי אל תוך סין ממקד אף הוא תשומת לב רבה של חברות בינלאומיות, לרבות ישראליות, בשל הגידול העצום בביקוש לשירותים ומוצרים בתוך סין. למרות האטרקטיביות הברורה לכניסה לפעילות עסקית בסין, ניהול עסקים בסין מחייב הערכות נכונה והכנה טרם הכניסה לסין, אשר בין היתר כוללת הליך מקדים של לימוד הסביבה העסקית והתרבותית והמסגרת המשפטית והרגולטורית בסין. אי נקיטה בהליכים הנדרשים בצורה שקולה ונכונה עלולה להביא לידי נפילת המיזם שלא לצורך. דסק סין של משרדנו הכולל עו"ד, רו"ח וכלכלנים, מספק ללקוחות רבים, לרבות ישראלים, שירותים מסחריים ומשפטיים לאלה המבקשים לעסוק עסקים בסין, כולל מתן מענה רלוונטי בתחומים דוגמת דיני חברות, דיני מיסים, טלקום והייטק, מיזוגים ורכישות. הדסק פועל בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין סיניים ידועים ומהמובילים בסין, ומייצג לקוחות זרים בסין בהשקעות זרות, במתן חוות דעת משפטיות בנושאי מס ובנושאים אחרים הקשורים לדין הסיני, בהתקשרויות חוזיות, בניסוח הסכמי העברת טכנולוגיה, בהקמת מיזמים משותפים, בשיתופי פעולה, במיזוגים ורכישות, ובהקמת חברות בבעלות זרה. הדסק מייעץ ומסייע ללקוחות המשרד גם בניהול משא ומתן עסקי, על אדמת סין ובנושאים שוטפים אחרים הקשורים בפעילותן של חברות מסחריות בסין. נשמח מאוד להיפגש לטובת מתן סיוע מסחרי ומשפטי הקשורים באדמת סין, אם משטח מדינת ישראל ואם בדרך של ליווי היזם לסין לטובת ניהול מו"מ עבורו ונקיטת הליכים נדרשים לטובת סגירת מעגל ומתן מענה מסחרי ומשפטי המתיישב עם האינטרסים של הלקוח.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מדוע כדאי להוציא דרכון אירופאי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

להוצאת דרכון אירופאי יתרונות רבים. דרכון אירופאי מספק לבעליו גישה מורחבת להזדמנויות בינלאומיות במגוון תחומים.

שירותיי הפירמה באמצעות עו"ד אוסטרי, עו"ד רומניה, עו"ד קפריסין, עו"ד ישראל ועוד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו פעילות בישראל, רומניה, אוסטריה, קפריסין ועוד, כך שלטובת מתן מענה מושלם נדע להפעיל עו"ד אשר לו הרישיון, הניסיון והבקיאות המתאימים לטיפול ע"פ דיני המדינות הרלוונטיות ושעה בה יש בנמצא סוגיות המצריכות התייחסות לדין ביותר ממדינה אחת, ידע משרדנו לשלב בצוות המטפל עו"ד ממספר מדינות, אשר ביחד יספקו ללקוח את המענה האופטימלי.

ליווי משפטי באוסטריה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.