ניהול משפטי של מאבקים וסכסוכים כספיים פנים משפחתיים

הניסיון מלמד כי סכסוכים כספיים לא פוסחים על משפחות, גם לא על "משפחות טובות".
בפועל, חלק נכבד מהסכסוכים הכספיים מתעוררים דווקא בתוך משפחות, בין קרובי משפחה, אחים, גיסים, דודים לאחיינים, יורשים ועוד ועוד.
 
יתרה מזאת, ניסיוננו הרב מלמד כי דווקא משום שמדובר בסכסוך פנים משפחה, הסכסוך מלווה באמוציות, אכזבה קשה, משקעים, מניפולציות ובאין ספור מרכיבים מלוכלכים נוספים אשר הופכים את הסכסוך ליותר כואב, מלוכלך, עקרוני ולפעמים גם ליותר מסוכן. סכסוכים שכאלה מתעוררים ממגוון רחב מאוד של סיבות ונסיבות - כאשר בחלק מהמקרים מקורו באמון שהאחד נתן באחר אמון שהופר; לפעמים מקורו בקנאה ומשקעים מהעבר; לפעמים מקורו בהשפעה של צדדים שלישיים; לפעמים מקורו בכניסת דור הילדים לתמונה; לפעמים מקורו בירושות ועיזבונות; לפעמים מקורו בעסק משפחתי אשר ההנאה ממנו אינה מתחלקת בצורה שוויונית; לפעמים מקורו בהשתלטות של אחד על נכס משפחתי ולפעמים מקורות מסיבות אחרות. לסכסוך שכזה יש פנים משלו, בסכסוך שכזה ניתן למצוא הן את העוולה הכלכלית הגלומה בו כלומר את הפגיעה הכלכלית בצד אחד והן את המישור המשפחתי, הפסיכולוגי והשלכותיו על הצדדים, על בני משפחה אחרים ועוד.
 
הוצאת הצדק אל האור
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות המס ומשרד המשפטים, מתמחה מזה עשרות בשנים בניהול מאבקים שכאלה. למשרדנו הכלים והניסיון בניתוח המשבר ברמה העסקית, כלכלית וחשבונאית ובאותה מידה למשרדנו הכלים והידע הנדרשים לטובת טיפול במשבר במישור של דיני המשפחה, על כל המורכבות הגלומה בכך. יש בנמצא מצבים בהם דווקא היות המשבר בתוך המשפחה, נכון ורצוי לפתור את המשבר בשקט ומבלי לערב את מערכת בתי המשפט ויש בנמצא מצבים בהם הרוע, השנאה והאכזבה הם כאלה, שאין כל בסיס או מקום להידברות והדרך היחידה למיצוי הדין וחשיפת הצדק, למרות אי הנעימות שבכך, היא בדרך של נקיטת הליך משפטי חכם ואגרסיבי, בפני בית המשפט לענייני משפחה ו/או במסגרות משפטיות רגילות, הכל לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח והוצאת הצדק אל האור.
 
כיצד משרדנו יכול לסייע במקרים שכאלו?
לטובת האמור, משרדנו מבין את רגישות המקרה והלקוח ויעניק לו יחס אישי מיוחד - משרדנו יודע לקחת פיקוד מלא ושליטה על המשבר והסכסוך, להגן על הלקוח מפני לחצים משפחתיים ואחרים אשר ינסו להפעיל עליו ולפעול, בתבונה, בהתאם לאסטרטגיה שתגובש מראש עם הלקוח, לטובת קבלת הנדרש. משרדנו מודע לכך שחלק מהמאבקים המשפחתיים מצריכים התנהלות ייחודית, התנהלות מול אנשים החושבים כי מגיע להם יותר מאחרים. משרדנו מודע לכך כי בחלק מאותם מאבקים, מי מהצדדים מנסה לערב בני משפחה נוספים ו/או לנסות ולסחוט מי מהמעורבים, הכל מתוך ניסיון לקדם את האינטרסים שלו. משרדנו מודע לכך כי בחלק מאותם מאבקים, כבוד המשפחה עומד על הפרק וצד אחד מנסה למנף כבוד זה בניסיון לקדם את האינטרסים הכלכליים שלו. בכל אלה יודע משרדנו לטפל, במסירות ובמקצועיות.
 
התקשר אליי עתה ונקדם עניינך במיידי, במקצועיות ובדיסקרטיות!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון, בנייד:
054-4251054  

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

סכסוך משפטי בתוך המשפחה

משרדנו יידע לקבל שליטה על הסכסוך המשפחתי, להוציא מהמשוואה פרמטרים אמוציונליים לא רלוונטיים העלולים לפגוע בלקוח המשרד ולפעול לטובת המתחייב בתבונה ובזהירות מרבית.

העברת כספים בתוך המשפחה בימי הקורונה

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים דוגמת הסכמי הלוואה או הסכמי מתנה תוך שמירה על האינטרסים של כל בני המשפחה בתקופה רגישה זו - לחצו כאן לפרטים נוספים.

סכסוך בין זוגות חד-מיניים

משרדנו מתמחה בכל הנוגע בעולם המשפט החל על זוגות חד-מיניים, בקיא בכל הקשור בהתקשרות חוזית בין בני זוג מאותו מין ובאותה נשימה בקיא בטיפול בבעיות, סכסוכים, פירוק שיתוף, הליכים משפטיים, משמורת ילדים, טיפול בנכסים משותפים ועוד.

נישואים חד מיניים בווינה

אחת המדינות הרומנטיות בהן החוק מאפשר לזוגות חד מיניים להינשא באופן אזרחי היא אוסטריה, בה משרדנו פעיל, כתף אל כתף עם עו"ד אוסטרי המתמחה בתחום לטובת השלמת הליך של נישואים אזרחיים.

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

סכסוך בין אחים

משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון.

טיפול משפטי בירושה ועיזבון ברומניה

בשל הסתירה בין הדין הישראלי לזה הרומני וייחודה של כל מדינה ומדינה, מומלץ מאוד שלא לפעול בתחום זה אלא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים בדין שתי המדינות. חריגה מעקרון זה עלולה לפגוע קשות בזכויות של היורשים ולהביא לידי כך שחלקם בעיזבון יפגע מהותית, עד לכדי אבדן מלא הזכויות בעיזבון.

חיים משותפים

משרדנו מתמחה בליווי בני זוג בהם אזרח זר ואזרח או בעל רישיון לישיבת קבע בישראל, המקיימים חיים משותפים ללא נישואין (ידועים בציבור), לרבות בני זוג מאותו מין שנישאו או שמקיימים חיים משותפים ללא נישואין.

דרישה לשינוי הסכם משמורת

אף פעם לא מאוחר לדרוש משמורת משותפת ולגברים גרושים יש אפשרות לזכות במשמורת משותפת על ילדם, גם במצבים בהם הסכימו מלכתחילה אחרת במסגרת הסכם הגירושין.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.