מישהו משמיץ אותך? אנו נסייע לך משפטית כנדרש!

המציאות בה אנו חיים כרוכה בלא מעט השמצות, הוצאת לשרון הרע, פרסומים שקריים ו"הדלפות" של נתונים שגויים ולא נכונים, כאלה שיש בהם כדי לפגוע באחרים, אם ברמה האישית ואם ברמה העסקית, אם בדרך מפורשת ואם בדרך עקיפה. התחרות במדינתנו גדלה במגוון תחומים ובפועל יש בנמצא כאלה העושים רבות, לפעמים ברמה היום-יומית לטובת הכפשות של חבריהם למקצוע ו/או של גורמים אחרים, לרבות יריבים עסקיים ו/או יריבים במישורים חברתיים אחרים, מה שבסופו של יום מסב לגורמים המושמצים נזק תדמיתי וממוני.

פגיעה תדמיתית
הפגיעה התדמיתית יכול ותהא מיוחסת לפעילות עסקית כזו או אחרת, אם ברמת טיב השירות, אם ברמת טיב המוצר ואם ברמות רבות ומגוונות אחרות ויכול ותהא זו - מופנית כלפי אדם ספציפי, סגולותיו, תכונותיו, אופיו, יושרו, שמו הטוב ועוד. כנגד אותם גורמים המפיצים כזבים, יש לפעול משפטית, באמצעות עו"ד המתמחה בתביעות הוצאת לשון הרע. כנגד אלה יש למצות את הדין באמצעות עו"ד אזרחי מומחה בתחום הוצאת לשון הרע ולגרום למזיק, על סמך הליכים משפטים מוצקים, להצטער משפטית על שהפיצו כזב ו/או על מעשיהם ולגרום להם לשלם על אותה התנהלות. הליך מסוג זה חשוב משום שיש בו כדי להרתיע את אותו גורם מפיץ ואחרים מלחזור בעתיד על עוולתו זו. בנוסף, יש בהליך זה, כדי לפצות את הנפגע בגין העוול שנגרם לו. בנוסף, יש בהליך המשפטי כדי לתקן את העוול שנגזרם לניזוק, בדרך של פרסום פסיקת בית משפט לפיה, לדוגמא, אותו גורם מפיץ, פעל ממניעים זרים ומשכך, עליו לפצות את הגורם הנפגע.
 

כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו, מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות המס, אשר להם התמחות ובקיאות ייחודית בניהול משפטים בתחום של הוצאת לשון הרע. עו"ד ממשרדנו המתמחים בתביעות הוצאת לשון הרע, בקיאים בפסיקה העדכנית, בתחשיבים האפשריים, בהערכת הנזק, בראיות הנדרשות ובאופן איסופן, כמו גם בהוראות החוק הרלוונטיות, הכול לטובת חשיבה מקורית ומתן מענה מנצח. לשון אחר, למשרדנו הכלים הראיתיים, החוקרים והמשפטנים הראויים, המתמחים בדיני קניין רוחני, לטובת תקיפת אותם גורמים מפיצים והוצאת האמת והצדק לאור. אשר על כן, משרדנו, ישמח באם תיתן לנו את הזכות לטפל בעניינך .
 
התקשר אלינו עתה וניכנס לפעולה מיידית! עו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

המדריך לרכישת דירה מיד שניה

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה לאחרונה, כי מחירי הדיור זינקו בלמעלה מ-10% בשנה החולפת. אין זה מפתיע, אם כן, שמרבית הציבור סבור כי עליית מחירי הדירות לא תיעצר בקרוב וכדאי לקנות דירה כבר עכשיו לפני שהמחירים יעלו עוד יותר. לכך יש להוסיף את משבר הקורונה המתמשך ואת הבידודים הרבים ש"מצמידים" אנשים לבתיהם וגורמים לישראלים רבים להבין כי "ביתם הוא מבצרם", ולא פחות מעניין – גורם לרוכשים הישראלים להעדיף לא פעם דירות יד שנייה על פני דירות חדשות "על הנייר", כדי שיוכלו להיכנס לבית משודרג מהר ככל האפשר.

הגבלים עסקיים ודיני תחרות

מניסיון העבר, על ידי טיפול מקצועי ונכון ניתן לצמצם את החשיפה והסיכונים הכרוכים בהליכים שנפתחים בגין אי עמידה בדיני התחרות וההגבלים העסקיים. במהלך השנים האחרונות, ליווינו וייצגנו בהצלחה גופים עסקיים בכירים, בעניינים הקשורים לדיני התחרות והגבלים עסקיים.

החזר מס על שימוש בדלק לעצמאים ברכבי הסעים ורכבים מסחריים מעל 3.5 טון

"מניעת הונאות בתחום הדלק". כך הגדירה רשות המיסים את מטרת התקנה הקובעת שיש להתקין התקן תדלוק אוטומטי בכלי הרכב, ניסוח הצעת התקנה קבע כי "מוצע לקבוע בתקנות מס ערך מוסף, התשל"ו-1976 כי כתנאי לניכוי מס תשומות על רכישת דלק יש להתקין ברכב בגינו נדרש הניכוי התקן תדלוק אוטומטי ולתדלק באמצעות ההתקן, וכי לנישום יש בגין אותו החודש דו"ח ריכוז חודשי".

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.