מישהו משמיץ אותך? אנו נסייע לך משפטית כנדרש!

המציאות בה אנו חיים כרוכה בלא מעט השמצות, הוצאת לשרון הרע, פרסומים שקריים ו"הדלפות" של נתונים שגויים ולא נכונים, כאלה שיש בהם כדי לפגוע באחרים, אם ברמה האישית ואם ברמה העסקית, אם בדרך מפורשת ואם בדרך עקיפה. התחרות במדינתנו גדלה במגוון תחומים ובפועל יש בנמצא כאלה העושים רבות, לפעמים ברמה היום-יומית לטובת הכפשות של חבריהם למקצוע ו/או של גורמים אחרים, לרבות יריבים עסקיים ו/או יריבים במישורים חברתיים אחרים, מה שבסופו של יום מסב לגורמים המושמצים נזק תדמיתי וממוני.

פגיעה תדמיתית
הפגיעה התדמיתית יכול ותהא מיוחסת לפעילות עסקית כזו או אחרת, אם ברמת טיב השירות, אם ברמת טיב המוצר ואם ברמות רבות ומגוונות אחרות ויכול ותהא זו - מופנית כלפי אדם ספציפי, סגולותיו, תכונותיו, אופיו, יושרו, שמו הטוב ועוד. כנגד אותם גורמים המפיצים כזבים, יש לפעול משפטית, באמצעות עו"ד המתמחה בתביעות הוצאת לשון הרע. כנגד אלה יש למצות את הדין באמצעות עו"ד אזרחי מומחה בתחום הוצאת לשון הרע ולגרום למזיק, על סמך הליכים משפטים מוצקים, להצטער משפטית על שהפיצו כזב ו/או על מעשיהם ולגרום להם לשלם על אותה התנהלות. הליך מסוג זה חשוב משום שיש בו כדי להרתיע את אותו גורם מפיץ ואחרים מלחזור בעתיד על עוולתו זו. בנוסף, יש בהליך זה, כדי לפצות את הנפגע בגין העוול שנגרם לו. בנוסף, יש בהליך המשפטי כדי לתקן את העוול שנגזרם לניזוק, בדרך של פרסום פסיקת בית משפט לפיה, לדוגמא, אותו גורם מפיץ, פעל ממניעים זרים ומשכך, עליו לפצות את הגורם הנפגע.
 

כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו, מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות המס, אשר להם התמחות ובקיאות ייחודית בניהול משפטים בתחום של הוצאת לשון הרע. עו"ד ממשרדנו המתמחים בתביעות הוצאת לשון הרע, בקיאים בפסיקה העדכנית, בתחשיבים האפשריים, בהערכת הנזק, בראיות הנדרשות ובאופן איסופן, כמו גם בהוראות החוק הרלוונטיות, הכול לטובת חשיבה מקורית ומתן מענה מנצח. לשון אחר, למשרדנו הכלים הראיתיים, החוקרים והמשפטנים הראויים, המתמחים בדיני קניין רוחני, לטובת תקיפת אותם גורמים מפיצים והוצאת האמת והצדק לאור. אשר על כן, משרדנו, ישמח באם תיתן לנו את הזכות לטפל בעניינך .
 
התקשר אלינו עתה וניכנס לפעולה מיידית! עו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

העתקת תמונות ותכנים באינטרנט

משרדנו מתמחה בטיפול משפטי והתגוננות בפני תביעות שעניינן העתקת תמונות ותכנים באינטרנט ו/או הפרת זכויות יוצרים, על ידי צוות עורכי דין מנוסים בתחום.

תביעת לשון הרע באינטרנט

במשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, מחלקה אזרחית גדולה אשר לה ניסיון ספציפי בתחום - מחלקה זו תדע להגיש לבקשתכם תביעה אזרחית כנגד מי שפגע בכם ברשת. למשרדנו אף עורכי דין המתמחים בדין הפלילי, לרבות יוצאי רשויות האכיפה, אשר יגישו קובלנה פלילית כנגד הצד הפוגע, אם הדבר יידרש.

רישום סימני מסחר והגנה כנגד מפרים

סימן מסחרי הינו אמצעי חשוב ביותר לטובת מיתוג וקידום מוצר, שירות ועוד, ומשכך חשוב וראוי לרשום אותו בצורה נכונה, כסימן הנמצא בבעלות ממציאו. רישום הסימן המסחרי מבטיח את הבעלות של הלקוח בסימן ומאפשר לו לעשות בו שימוש באופן בלעדי ובכלל זה, להשתמש בו לטובת פרסום פועלו, לבדל אותו מאחרים, למכור אותו, להשכיר אותו וכו'.

תפקיד המכס מול הפרות זכויות קניין

על תופעת הפרת זכויות הקניין הרוחני ותפקידו של אגף המכס במלחמה בתופעה זו.

הפחתות מס בתחום הקניין רוחני

בתאריך 24 במאי 2012 נתנה הממשלה הקפריסאית אור ירוק להענקת שורה ארוכה של תמריצי מס אשר נועדו להביא לצמיחתה וחיזוקה של כלכלת האי השוכן בים התיכון. תמריצי המס נוגעים לתחומים נרחבים תוך מתן דגש מיוחד על משטר הקניין הרוחני במדינה, מתוך תכלית עיקרית שמטרתה לשפר ולשכלל את התחרותיות בענף זה ולהביא להרחבת ההשקעה בפיתוח ומחקר.

ביהמ"ש הורה לשותף במיזם אינטרנטי להשיב את התוכנה והדומיין בו עשה שימוש לחברה המשותפת

לאחרונה התפרסם פסק דין מפי כב' השופטת ד'ר דרורה פלפל, שעניינו תביעה למתן צו מניעה קבוע ולקביעת פיצוי כספי בגין הפרת זכויות קניין רוחני ועשיית עושר ולא במשפט הנובעות מהעברת רישום הבעלות בשם המתחם "Blidira.co.il" על שם חברת "מקורות תוכנה בע"מ. כמו כן מעשיית שימוש שלא כדין בדומיין ובתוכנה שפותחה במסגרת מיזם אינטרנטי.

ע"א 9183/09 The Football Association Premier League Limited נגד פלוני

המשיב הוא בעל אתר אינטרנט המציע לגולשים צפייה ישירה במשחקי כדורגל בשידור חי ללא תשלום. בית המשפט המחוזי קבע כי לא הופרו זכויות היוצרים של הליגה שמשדרת את השידור החי. כמו כן קבע בית המשפט המחוזי לעניין "שימוש הוגן" כי מדובר במקרה זה בפעילות שיש בה תרומה חברתית חשובה, וכי למשתמשים קיימת זכות להשתתף בחיי התרבות ולצפות במשחקי ספורט בינלאומיים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים