המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממלכתי גדול וייחודי, המחויב על פי דין לשלם לתושבי המדינה כספים בגין אירועים ביטוחים באמצעות קצבה, גמלה, אחוזי נכות וכדומה. כיום הטיפול בתביעות ביטוח לאומי הפך מורכב מבעבר, כאשר החוקים והתקנות משתנים כל הזמן.

עורכי דין לתביעות ביטוח לאומי

ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי הינה התנהלות לא קלה ולעיתים מסורבלת. ההתנהלות מחייבת ידע והתמקצעות, שכן החוק בנושא מורכב, בנוי מהרבה תיקוני ושינויי חקיקה, כך שרק מי שבקיא בהוראות החוק, באופן ההתנהלות המוסד לביטוח לאומי, בוועדות הקיימות בתחום ועוד - ידע להביא את התוצאה הרצויה.

למוסד לביטוח לאומי ניתן להגיש תביעה לקבלת קצבה או גמלה בגין תאונות אישיות, תאונות דרכים, תאונות עבודה, נזקי גוף, נכות נפשית, אובדן כושר עבודה, פוסט טראומה, נפגעי פעולות איבה, סיעוד ועוד. ישנן תביעות הכרוכות בהגשת אישורים, חוות דעת, מסמכים, בבדיקה רפואית ואף בדיון בפני ועדות רפואיות, הקובעות את גובה אחוזי הנכות.

למשרדנו ידע וניסיון רב בהגשת תביעה לביטוח לאומי, היכרות עם החוק והפסיקה, בעובדות הרלוונטיות והאישורים והמסמכים אשר יש להציג בפני הגורמים המוסמכים לטובת קבלת המענה. במסגרת זו אנו מסייעים באיסוף המסמכים הרלוונטיים, ניהול התביעה, הכנה וליווי לוועדה הרפואית ובייצוג בביטוח לאומי.

משרדנו גם ידע לבחון את החלטת הגורמים במוסד לביטוח לאומי ולקבוע האם יש מקום להגשת ערר על החלטות אלה ולפעול לטובת שיפור ההטבה. אנו נדע לפעול ביעילות ובמסירות ולהביא את התוצאה הטובה ביותר במינימום זמן ובמינימום עלות.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

תביעת רשלנות רפואית

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה

משרדנו מתמחה בהגשת תביעת נזיקין בגין אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה בסיוע צוות עורכי דין ורואי חשבון, יוצאי מס רכוש, מומחים בהגשת תביעות בגין אובדן רווחים, לחצו כאן לפרטים.

תביעת אבדן רווחים בגין נזקי קורונה

אנו מזמינים אותך הנפגע לפנות למשרדנו במיידי ויחדיו לאפשר לנו להעריך עבורך את הנזק ולקדם מהלכים משפטיים בניסיון להשיב לך את הרווח ו/או להביא לידי בלימה של ההפסדים!

עו"ד תאונות עבודה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון מומחים בתביעות שעניינן בתאונות עבודה, אנו נדע לקבל פיקוד מהיר על התיק, להבין את מצוקתך ובהתאם לפעול בכל המרץ על מנת להביא לך מקסימום תוצאה והכנסה במינימום סיכון.

החלפת פוליסת ביטוח - השפעות והשלכות

קושי מרכזי לממש את פוליסת אובדן כושר נובע מהחלפת פוליסת הביטוח בין חברות ביטוח שונות, בהמלצת סוכן ביטוח, עליו המבוטח, לעתים קרובות, סומך ומסתמך - קראו כאן בהרבה בנושא.

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

מוסך יפצה לקוחה בגין נזק גוף שנגרם בעת טיפול ברכבה

תובעת קיבלה פיצוי בסך 525,000 ₪ בגין נזקי גוף שנגרמו לה בעת ביקורה במוסך בעיר בדרום הארץ שהפר את חובת האחריות כלפיה כמי שביקרה בשטחו וכי הוא התרשל עת לא שמר על כללי הבטיחות במקום.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.