המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממלכתי גדול וייחודי, המחויב על פי דין לשלם לתושבי המדינה כספים בגין אירועים ביטוחים באמצעות קצבה, גמלה, אחוזי נכות וכדומה. כיום הטיפול בתביעות ביטוח לאומי הפך מורכב מבעבר, כאשר החוקים והתקנות משתנים כל הזמן.

עורכי דין לתביעות ביטוח לאומי

ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי הינה התנהלות לא קלה ולעיתים מסורבלת. ההתנהלות מחייבת ידע והתמקצעות, שכן החוק בנושא מורכב, בנוי מהרבה תיקוני ושינויי חקיקה, כך שרק מי שבקיא בהוראות החוק, באופן ההתנהלות המוסד לביטוח לאומי, בוועדות הקיימות בתחום ועוד - ידע להביא את התוצאה הרצויה.

למוסד לביטוח לאומי ניתן להגיש תביעה לקבלת קצבה או גמלה בגין תאונות אישיות, תאונות דרכיםתאונות עבודה, נזקי גוף, נכות נפשית, אובדן כושר עבודה, פוסט טראומה, נפגעי פעולות איבה, סיעוד ועוד. ישנן תביעות הכרוכות בהגשת אישורים, חוות דעת, מסמכים, בבדיקה רפואית ואף בדיון בפני ועדות רפואיות, הקובעות את גובה אחוזי הנכות.

למשרדנו ידע וניסיון רב בהגשת תביעה לביטוח לאומי, היכרות עם החוק והפסיקה, בעובדות הרלוונטיות והאישורים והמסמכים אשר יש להציג בפני הגורמים המוסמכים לטובת קבלת המענה. במסגרת זו אנו מסייעים באיסוף המסמכים הרלוונטיים, ניהול התביעה, הכנה וליווי לוועדה הרפואית ובייצוג בביטוח לאומי.

משרדנו גם ידע לבחון את החלטת הגורמים במוסד לביטוח לאומי ולקבוע האם יש מקום להגשת ערר על החלטות אלה ולפעול לטובת שיפור ההטבה. אנו נדע לפעול ביעילות ובמסירות ולהביא את התוצאה הטובה ביותר במינימום זמן ובמינימום עלות.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.