ביטול עיכוב יציאה מהארץ שהוצא כנגד תושבי ישראל או תושב זר
 
למשרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי משרד המשפטים, ניסיון רב בטיפול בביטול צווי עיכוב יציאה מהארץ המוצאים כנגד ישראלים או תושבים זרים, לטובת גביית חובות ו/או מטרות אחרות.

משרדנו יודע לפעול במהירות לטובת נטרול הבעיה מתוך הבנה ברורה לדחיפות העומדת על הפרק, אי הנעימות הנגרמת ללקוח ולעלויות הנובעות כתוצאה מהצו. משרדנו מודע לכך כי יש בנמצא מצבים רבים בהם לומד הלקוח על קיומו של הצו עם הגיעו לשדה התעופה, בסמוך לעלייתו למטוס, מה שמעמיד אותו בפני מצב קשה ביותר, מכניס אותו למצוקה - מצב אותו יש לנטרל בדחיפות!

אנו מודעים לעוצמה העומדת מאחורי צו המונע יציאה של לקוח מהמדינה, כמו גם ליכולת, בנסיבות מסוימות, לשכנע את בית המשפט במעמד צד אחד, על סמך עובדות שקריות או לא מלאות, לקבל צווים מסוג זה. למשרדנו פריסה ארצית מיוחדת ונבחרת לוחמת של מבחר עו"ד מנוסים בתחום אשר ידעו לפעול במהירות, ביעילות וללא דיחוי, לטובת סיוע מידי ללקוח המעוכב בישראל.

התקשר עכשיו ותן לנו לפעול במיידי בשמך לטובת ביטול צו עיכוב היציאה מהארץ 
חייג כעת:
054-4251054   


 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

כך פעלה "סלטי שמיר" לפני פירוק

חברת "סלטי שמיר", שחובותיה מוערכים בכ-40 מיליון שקלים, הגישה החודש בקשה להקפאת הליכים על פי תיקון מספר 4, הקבוע בסעיף 319ג לחוק. החברה השכילה לנקוט משנה זהירות ולפנות לבית המשפט בבקשה לערוך הסדר חוב, טרם הידרדרות כלכלית אשר תביא את החברה לחדלות פירעון.

טיפול בחובות (חייבים ונושים) בימי קורונה

משרדנו מתמחה במתן מענה לישראלים אשר מגפת הקורונה הכניסה אותם למערבולת משפטית כזו או אחרת, אם לטובת ניהול הליכים משפטיים אל מול צדדים שלישיים ואם לטובת ניהול הליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ו/או כל הליך משפטי נדרש אחר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים