מאת:

מי שמסתובב לאחרונה בחנויות בסינגפור, כמוני, לא יכול שלא להבחין בטרנד החזק של תעשיית הקוסמטיקה, בהשתלטות השקטה אך המסיבית של טרנד המסכות.

לא עוד קרמים, אלה מסכות דמוי נייר אשר ספוגות בחומרים מקוויאר ירוק, חומצה הילרונית, חומרי אנטי-אייג'ינג, הבהרה, לחות ואפילו מסכות זהב - והכל תוצרת אסיה, טאיוואן, דרום קוריאה וסינגפור, מדינות שידועות באיכות היצור אך במחירים סבירים.

מי שמעודכן, יראה באינסטגרם ובכל הרשתות החברתיות, סלבס אשר עטות על עצמן מסכות, מצטלמות ומתייגות. לא עוד מסכות במאות דולרים כי אם מסכות בעלות של דולרים בודדים, והתוצאה - מי שמנסה, לא יכול להפסיק להתפעל. המסכות הינן חד פעמיות, רק מניחים על הפנים, משאירים ל-20 דקות, מעסים את הפנים והן נראות כאילו קיבלת זריקת מרץ. נכון להיום, אין אף קבוצת עסקים מישראל אשר קיבלה זיכיון למכור מוצרי קוסמטיקה מקוריאה, סינגפור או טאיוואן ואף מוצר מאזור זה לא נמכר רשמית בישראל. מוצרים אלו ניתן לרכוש רק ביבוא אישי בהזמנה באינטרנט.

ההזדמנות האסייתית...

בשנים האחרונות, דרום-מזרח אסיה עשתה קפיצת מדרגה באיכות המוצרים, בטכנולוגיות ייצור ובמפעלי הייצור בעלי הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות ואיכות ובעלי כל האישורים של משרדי הבריאות המקומיים. גושפנקה לכך מקבל שוק הקוסמטיקה האסייתי מהממשלות השונות אשר חפצות מאוד להגדלת סחר בתחום.

מדינות אסיה ידועות בקשר המנטלי/התרבותי המקדש את החיצוניות של האדם, בשל האמונה הרווחת כי אדם נאה הוא אדם משכיל אשר יתקבל לעבודה יותר טובה ומעמדו החברתי יהיה גבוה יותר. לכן העיסוק בטיפוח, קוסמטיקה ואסתטיקה הינו דבר בולט.

אז אם אתם יודעים לקרוא את המפה, מעוניינים לקבל מידע ספציפי על מוצרים וחברות בתחום הקוסמטיקה האסייתית ולהפוך לזכיינים בלעדיים, דסק דרום אסיה של משרדנו ייתן מענה מלא בעניין, יאתר לכם את המוצר/החברה אשר מתאימה לכם וינהל עבורכם מו"מ עד לקבלת זיכיון הפצה בלעדי.

>> מוזמנים להכיר את דסק דרום-מזרח אסיה המיוחד של משרדנו כאן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הקמת עסק תאום בחו"ל בעקבות המלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד

החלטתם אסטרטגית להקים עסק בחול? עסק אשר ידע לייצר את ההכנסות אותם אתם מבקשים לייצר בימים בהם מדינת ישראל מושבתת כתוצאה ממלחמה ו/או בכלל להקים עסק בחול אשר ידע לעשות את מה שהם יודעים לעשות בישראל, כך תעשו זאת נכון.

העברת כספים מחו"ל בזמן מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד

בעת העברת כספים מחול לישראל מומלץ לבדוק תחילה כי הכספים המצויים בחשבון הבנק הזר הם "לבנים" וכי יש בידיכם את כל האישורים המעידים על כך והיה ויש בנמצא בעיה ו/או היה ואין בידך אסמכתאות ו/או היה והכספים "שחורים" אזי נכון לטפל בעניין מבעוד מועד, עוד בטרם תעביר את הכספים לישראל, לטובת הבטחת קליטת הכספים בישראל בחוקיות ובשקיפות וללא מעצורים מצד הרשויות ו/או הבנקים.

רילוקיישן לקפריסין בגיל פרישה

מאת: אלי דורון, עו"ד

קפריסין הינה אחד היעדים האטרקטיביים לביצוע רילוקיישן בגיל פרישה. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי ביצוע רילוקיישן בגיל פרישה הינו מורכב יותר, בעיקר בשל העובדה כי לרוב האנשים בגילאים אלו משולמת פנסיה, ריביות או דיבידנדים שמקורם בישראל וכן רבים מחזיקים בנכסים שונים, בהם נכסי מקרקעין.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.