מאת:


מי שמסתובב לאחרונה בחנויות בסינגפור, כמוני, לא יכול שלא להבחין בטרנד החזק של תעשיית הקוסמטיקה, בהשתלטות השקטה אך המסיבית של טרנד המסכות.

לא עוד קרמים, אלה מסכות דמוי נייר אשר ספוגות בחומרים מקוויאר ירוק, חומצה הילרונית, חומרי אנטי-אייג'ינג, הבהרה, לחות ואפילו מסכות זהב - והכל תוצרת אסיה, טאיוואן, דרום קוריאה וסינגפור, מדינות שידועות באיכות היצור אך במחירים סבירים.

מי שמעודכן, יראה באינסטגרם ובכל הרשתות החברתיות, סלבס אשר עטות על עצמן מסכות, מצטלמות ומתייגות. לא עוד מסכות במאות דולרים כי אם מסכות בעלות של דולרים בודדים, והתוצאה - מי שמנסה, לא יכול להפסיק להתפעל. המסכות הינן חד פעמיות, רק מניחים על הפנים, משאירים ל-20 דקות, מעסים את הפנים והן נראות כאילו קיבלת זריקת מרץ. נכון להיום, אין אף קבוצת עסקים מישראל אשר קיבלה זיכיון למכור מוצרי קוסמטיקה מקוריאה, סינגפור או טאיוואן ואף מוצר מאזור זה לא נמכר רשמית בישראל. מוצרים אלו ניתן לרכוש רק ביבוא אישי בהזמנה באינטרנט.

ההזדמנות האסייתית...

בשנים האחרונות, דרום-מזרח אסיה עשתה קפיצת מדרגה באיכות המוצרים, בטכנולוגיות ייצור ובמפעלי הייצור בעלי הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות ואיכות ובעלי כל האישורים של משרדי הבריאות המקומיים. גושפנקה לכך מקבל שוק הקוסמטיקה האסייתי מהממשלות השונות אשר חפצות מאוד להגדלת סחר בתחום.

מדינות אסיה ידועות בקשר המנטלי/התרבותי המקדש את החיצוניות של האדם, בשל האמונה הרווחת כי אדם נאה הוא אדם משכיל אשר יתקבל לעבודה יותר טובה ומעמדו החברתי יהיה גבוה יותר. לכן העיסוק בטיפוח, קוסמטיקה ואסתטיקה הינו דבר בולט.

אז אם אתם יודעים לקרוא את המפה, מעוניינים לקבל מידע ספציפי על מוצרים וחברות בתחום הקוסמטיקה האסייתית ולהפוך לזכיינים בלעדיים, דסק דרום אסיה של משרדנו ייתן מענה מלא בעניין, יאתר לכם את המוצר/החברה אשר מתאימה לכם וינהל עבורכם מו"מ עד לקבלת זיכיון הפצה בלעדי.

>> מוזמנים להכיר את דסק דרום-מזרח אסיה המיוחד של משרדנו כאן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הטבות מס לתושב חוזר ותיק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

על מנת לעודד את אזרחי ישראל לחזור ולמדינתם בשנת 2008 אושרה רפורמת מס מקיפה, שעיקרה מתן הטבות מס לתושבים חוזרים ולתושבים חוזרים ותיקים...

תכנון השלכות מס לפני רילוקיישן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שוקלים לעשות רילוקיישן לחו"ל? - כך תתכננו את השלכות המס הנובעות מהמעבר

החשיבות בהכנת הצהרת הון יזומה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שחר נח, עו"ד ויועץ מס

מומלץ לכל תושב חוזר ותיק או עולה חדש, להכין "הצהרת הון יזומה" בצירוף כלל המסמכים המאמתים, כדי לקבע את ההון אשר נצבר בחו"ל, כאשר על הון זה לא חלו דיני המס בישראל בעת צבירתו בשל היותם "תושבי חוץ"...

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.