מאת:


משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', אחד המשרדים המובילים כיום בארץ עם שלוחות בחו"ל ממשיך להתרחב: פותח בימים אלה מחלקה חדשה לניהול משברים במשפט ורגולציה.

בראש המחלקה החדשה יעמוד עו"ד גיל סלומון מי שכיהן כמנכ"ל לשכת עורכי הדין בישראל, כיהן כיועץ תקשורת של שני שרי משפטים לשעבר דניאל פרידמן ויעקב נאמן, בעלים לשעבר של חברה שעסקה בייעוץ תקשורתי ומנחה תוכנית בנושא חקיקה ומשפט בערוץ הכנסת. עו"ד סלומון רס״ן במילואים ביחידה קרבית ויוצא היחידה לאבטחת אישים בשב"כ. 

המחלקה החדשה תכלול כתובת לניהול משברים, ליווי הליכים רגולטורים וייעוץ במסגרת הליכים משפטיים במגוון נושאי המשפט. לעו"ד סלומון ניסיון רב בניהול מצבי משבר מורכבים ביניהם ניתן למנות: ייצוג ארגון הפרקליטים, פרשת ״השופט המכה״, פרשות שונות השוק ההון ועוד...

עורך דין סלומון הוביל הליכים משמעותיים בלשכת עורכי הדין ביניהם ניהול מו"מ וחתימה על הסכם קיבוצי לעובדי הלשכה מול ההסתדרות הכללית, יוזמה ומעורבות בשינוי שיטת מבחני הסמכה של הלשכה ומעורבות מול משרד המשפטים בהליכי חקיקה. כיום משמש עו"ד סלומון כיועץ בתחום משפטי-תקשורתי ליו"ר האופוזיציה, בוז'י הרצוג וכן מייצג שורה של גופים מובילים.

המחלקה החדשה לניהול משברים ורגולציה בראשות עו"ד סלומון, תעבוד בצמוד לשאר המחלקות בפירמה ומומחים מקצועיים שונים לפי צורך, ותהיה בעלת יכולות לסייע ללקוחות, חברות ויחידים כאחד, עם כל הכלים היצירתיים והמשפטיים בהתמודדות עם המשבר וביציאה ממנו.

עו"ד גיל סלומון: "אני חש גאווה ואתגר עם התפקיד החדש בפירמה הנמצאת בשלבי צמיחה וזינוק למעלה. בתפקידים שמילאתי עד כה הייתי מעורב במצבים משבריים שונים ומורכבים ואני כאן להביא לפירמה את הידע, הניסיון והיכולת שלי לנהל משברים מגוונים ולקדם הליכי רגולציה לצד המומחים בצוות של הפירמה".

עו"ד אלי דורון שותף מייסד בדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות': "צירופו של עו"ד סלומון הוא בעל חשיבות ונותן מענה לצורך שזיהינו לתת מענה לניהול משברים באופן מקצועי והכי מהיר, במגוון תחומי המשפט לצד קידום נושאי רגולוציה. היתרון שלנו הוא לתת מענה סביב השעון וסנכרון בין מחלקות המשרד על ידי צוותי עורכי דין מקצועיים בתחומם בישראל ובחו"ל".

 

הפירמה

משרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' הינו מהמשרדים המובילים בארץ בתחום המסים, הנדל"ן, שוק ההון, היי-טק, ליטיגציה מסחרית, משפט מסחרי, בנקאות וגבייה משפטית.

המשרד נמנה כיום בין 25 משרדי עורכי הדין הגדולים בארץ, על פי דירוגי עורכי דין של "דן אנד ברדסטריט" ו-בי.די.איי, ובשלוחותיו בארץ ובחו"ל הוא מונה מעל 75 עורכי דין. המשרד הנו בעל אוריינטציה כלכלית, חשבונאית ומסחרית, והצוות שלו מורכב מעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים. באחרונה המשרד חנך והרחיב גם את מחלקות דיני עבודה, דיני משפחה ו-משפט פלילי ותעבורה לצד המחלקות המובילות בפירמה בתחומי המסים, נדל"ן, שוק ההון, מיזוגים ורכישות והיי-טק.

המשרד מנוהל על ידי השותפים המייסדים עורכי הדין אלי דורון, ירון טיקוצקי, רונן קנטור, שלמה נס ועמית גרוס. לפירמה 2 סניפים מרכזיים בארץ, סניף חיפה וסניף בני-ברק וכן שלוחות בחו"ל: בניו יורק, בבוקרשט ובקפריסין. כמו כן מפעיל המשרד דסקים המטפלים בדוברי רוסית, ערבית, סינית וצרפתית.

 

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ניהול סכסוכים בתחום הזכיינות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט העליון שב וקבע: אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו ללא קשר להיותו עובד אצל אותו מעסיק...

מנכ"ל שפרש נמצא זכאי לדמי תיווך בגין עסקה שעליה נודע לו עוד במהלך כהונתו בחברה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מנכ"ל של חברה נחשף להזדמנות עסקית במסגרת תפקידו ומעלה הזדמנות זו בפני הנהלת החברה, אך הנהלת החברה דוחה את הרעיון. כעבור זמן קצר פורש המנכ"ל מתפקידו ומציע את אותה ההזדמנות מחדש לחברה והפעם מבקש לשמש כמתווך בעסקה למימוש של אותה הזדמנות עסקית. החברה מקבלת את הצעתו של המתווך (המנכ"ל לשעבר) ובסופו של יום מתקשרת בעסקה שאותה היא דחתה זמן לא רב לפני כן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.