מאת:

בימינו, יצואנים רבים לא מודעים לעובדה כי חלק מרכישותיהם לצורך ייצור מאפשרות החזרי מס (מכס ומס-קנייה). משרדנו מתמחה במתן שירות מקיף ואפקטיבי שיעזור לכם להחזיר הוצאות על רכישת מרכיבים שונים עד 5 שנים אחורה, ואף למנוע הפסדים עתידיים לחברתכם.
 
מחלקת ההישבון של משרדנו מנוהלת על ידי עורכת הדין שרון פישמן - יועצת לשעבר של רשויות המס, שותפה בחברתנו ומתמחה, בין היתר, בתיקי מע"מ, מס הכנסה, מכס ומס קניה. הידע העשיר של עו"ד פישמן בתחום, בשילוב ניסיונו העשיר של רואה חשבון ישראל פלג מטעם משרדנו, מומחה בתחום ההישבון, תאפשר גישה למתן החזרי מס ליצואנים המייבאים/רוכשים מרכיבים המשמשים אותם לייצור מוצרים אשר יוצאו.

השירות שאנו מציעים ללקוחותינו מתחלק למספר שלבים:
1. בדיקת הזכאות להישבון - לא כל יצואן זכאי לקבלת החזרים או דחיות של תשלום המס. על מנת שנוכל לדרוש הישבון, יש צורך לסווג את חברתכם באופן התואם את נוהלי אגף המכס, לבדוק תנאים מקדמיים לזכאות, להתייחס להסכמי הסחר בין ישראל ובין המדינות עליהן ייצאה החברה ועוד.
2.  קבלת החזרי המס - אם ישנה זכאות להישבון, השלב הבא הוא לפנות ליחידות ההישבון בהתאם למיקום הגיאוגרפי של מקום העסק שלכם. בכדי לבצע פניה זו יש תחילה לפתוח "תיק הישבון" הכולל נתונים רבים, בחירת מסלול פעולה – דחיית תשלום מסי יבוא או החזר מסים לאחר ביצוע היצוא, טיפול בהצהרות יבואן וערבויות בנקאיות, הגשת התביעה ועוד. תהליך זה עלול להיות תובעני וארוך, עזרתנו תקל עליכם ותאפשר לכם הגשת תביעת הישבון מושלמת.
3.  הכנסת החזרים שוטפים למערכת.
4. הגשת דו"חות שנתיים.

מחלקת ההישבון של משרדנו מתחייבת לספק לכם ליווי משפטי, כלכלי ועסקי לכל אורך הדרך, מבדיקת הזכאות להישבון עד קבלת החזרי המס, ואף אחרי כן בקביעת ההחזרים השוטפים והגשת הדו"חות השנתיים. הצוות שלנו יעסוק בכל סוגיה העולה מנושא ההישבון, וייתן מענה חם ומקצועי בכל רחבי הארץ. 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מסלול אדום לבוקרים, בעלי עדרי בקר בקו העימות

מאת: אלי דורון, עו"ד

את התביעות במסלול האדום יש לקדם ללא דיחוי, מועד הגשת התביעות נגזר משורה של פרמטרים, אם כי אין בנמצא צורך ב"הפסקת פעילות" שכן התקנות אינן דורשות הפסקת פעילות בענף החקלאות.

הכשרת קריפטו "שחור" - גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

התנהלות משפטית מקצועית – תביא את התוצאה לטובת כל המעורבים בהצלחה רבה.

פיצוי למפונים בגין הזנחת הבית

מאת: אלי דורון, עו"ד

נזקי רכוש שנגרמו מפעולות אויב הינם נזקים ישירים ברי פיצוי, אך האם אותם נזקי הזנחה ונטישה הינם נזקים ישירים אשר יזכו את הניזוק בפיצוי?

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.