מאת:


לא אחת קורה כי עובד נפגע או נפצע במסגרת עבודתו - הפגיעה יכולה להיות כתוצאה מאירוע נקודתי כמו נפילה ו/או כמו פגיעה לא צפויה אחרת, יכולה היא להתרחש בדרך לעבודה, במהלך העבודה ובדרך חזרה מהעבודה הביתה. כמו כן ייתכנו מצבים בהם אין בנמצא אירוע ספציפי אלה שחיקה ו/או התנהלות מתמשכת המביאה לידי "מחלקת עבודה", אשר מקורה באותה עבודה כאמור ו/או בתנאי עבודה בעייתיים, רעש, מקום מזוהם, מיקום עם קרינה, בתנאים הפוגעים בתיפקוד הגוף ועוד.

 
בכל אותם מקרים, מתגבשת לזכות העובד אפשרות לתבוע שורה של גורמים, כאשר את זהות הגורם הנכון יש לקבוע מיד ובהתאם לנסיבות של המקרה. כך יוצא שעקב תאונת עבודה יש בנמצא אפשרות לתבוע את המעביד, את חברת הביטוח, את הביטוח לאומי ו/או גורמים אחרים. כמובן שכל מקרה חייב להיבחן לגופו ומשכך עו"ד בעל התמחות בתחום של תאונות עבודה ידע לקבוע עבורך את מי לתבוע, מתי לתבוע וכיצד לנהל את ההליך עצמו. תביעות עבודה הינן תביעות מורכבות אותן יש לנהל בצורה חכמה ומקצועית, אשר לטובת מיקסום התוצאות יש לבחון את שלל המרכיבים ובכלל זה ראיות המלמדות על התאונה ו/או על המחלה ובנוסף יש לגבות את אלה בחוות דעת רפואיות ו/או תיעוד רפואי מתאים המלמד על המחלה, על הפגיעה, הטיפולים, הסבל ועוד. כמו כן יש בנמצא צורך לערוך תחשיב מפורט באשר לנזקים ובהתאם לכך לקבוע מה הפיצוי אותו נכון לתבוע. במסגרת האמורה נכון יהיה לבחון בנוסף את פוליסות הביטוח הבאות לפצות בגין אירוע שכזה, אם כזו שנרכשה על ידי המעביד ואם כזו שנרכשה על ידי העובד עצמו. בהישען על שלל המרכיבים האמורים נכון יהיה לבנות את התביעה המתאימה ביותר לטובת מקסום הפיצוי, במינימום זמן ובמינימום עלות. כמובן שבמסגרת התביעה יש לקחת בחשבון את הנזקים שאירעו, החמרת מצב צפויה, טיפול מתמשך נדרש, סיוע עתידי נדרש, כלי עזר נדרשים ועוד, הכל בהתאם לחומרת המקרה והמתחייב הימנו.
 

כיצד נוכל לסייע לך בנושא?
משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך. יובהר כי נכון להיכנס להליך במהירות ולהפעיל עו"ד מומחה מוקדם ככל שניתן - הפעלת עו"ד בשלבים מוקדמים תסייע בבניה נכונה של התיק, במתן הנחיות לנפגע באשר לראיות הנדרשות, לקבל הנחיות בנוגע למומחים הנדרשים ולבדיקות שיש לבצע מיד לאחרת קרות האירוע ועוד ועוד פרמטרים חשובים שיש בהם כדי לסייע לך לקדם את ההליך ולהביא לפתרון מיידי. אנא צור עמנו קשר ואנו נקדם את הנושא עבורך ללא דיחוי!

לתיאום פגישה שאינה מחייבת לטובת מיצויי זכויותייך, ניתן להתקשר לעו"ד אלי דורון 054-4251054
תאונות עבודה - תביעת מעביד

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תביעת דיני נזיקין

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים