מאת:

הקורונה לא עוצרת את השעון: התמהמהות או שיהוי בהליכים משפטיים עלולה לפגוע בזכויות שלך!

ההרגשה היא שהעולם "השתגע", ששום דבר לא כמו שהיה קודם ולכן אנו פוגשים לקוחות המגיעים אלינו לאחר שהמתינו זמן ניכר ללא טיפול נכון בענייניהם המשפטיים, רק בגלל משבר הקורונה. חשוב להדגיש כי במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.
 
בוודאי שעיכוב בתשלומים או בהגשת ניירת נדרשת מול רשויות המדינה השונות, מול בתי משפט או מול גורמים עסקיים, לא עצרה מלכת עקב הקורונה, ולכן חוסר טיפול משפטי עלול לסבך ולחשוף את האזרח למצב מורכב או מסובך יותר. עם תחילת ימי הסגר משרדנו הקשוב לצורכי לקוחותיו, הקים מערך תמיכה לטובת מתן שירות מרחוק. אנו ערוכים להעניק ליווי צמוד לכל לקוח, גם בימים של "ריחוק חברתי" עקב הקורונה. האחריות בידיים שלכם - ניתן לפנות אלינו בכל עת להתייעצות בכל סוגייה משפטית בתחום המיסים, מע"מ וטיפול בחשבונות בנק בחו"ל, סכסוכים הנוגעים לחוזים, עסקאות וזכויות נדל"ן, שוק ההון, דיני העבודה, דיני נזיקין ועוד.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פסק דין חשוב של ביהמ"ש העליון בתביעת רשלנות מקצועית של רואה חשבון

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט העליון פסק דין חשוב בנוגע לתביעת רשלנות מקצועית כנגד רואה חשבון, הקובע מהו סטנדרט התנהגות ראוי ומצופה מרואה חשבון ומתי התנהגות זו מהווה הפרה של חובות רואה החשבון כלפי לקוחו.

תביעה נגד מפעל הפיס - חוק ההתיישנות

מאת: אלי דורון, עו"ד

האם בקשה לסעד זמני המוגשת ללא תביעה עיקרית, עוצרת את מרוץ ההתיישנות? בית המשפט העליון קבע לאחרונה, כי בקשה לסעד זמני שהוגשה ללא תביעה עיקרית, ואף לא הוגשה תביעה תוך 7 ימים מיום הבקשה, אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ואין לייחס לה משמעות כלשהי במישור זה.

מי רשאי לעסוק בגידול קנאביס מסחרי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

הרפורמה בתחום הקנאביס הרפואי נכנסה לתוקף ב- 2019 וסללה את הדרך ליזמים, המעוניינים לגדל קנאביס בהיקף מסחרי, ברמה גבוהה ובכפוף לדרישות תקן מחמירות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.