מאת:

הקורונה לא עוצרת את השעון: התמהמהות או שיהוי בהליכים משפטיים עלולה לפגוע בזכויות שלך!

ההרגשה היא שהעולם "השתגע", ששום דבר לא כמו שהיה קודם ולכן אנו פוגשים לקוחות המגיעים אלינו לאחר שהמתינו זמן ניכר ללא טיפול נכון בענייניהם המשפטיים, רק בגלל משבר הקורונה. חשוב להדגיש כי במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.
 
בוודאי שעיכוב בתשלומים או בהגשת ניירת נדרשת מול רשויות המדינה השונות, מול בתי משפט או מול גורמים עסקיים, לא עצרה מלכת עקב הקורונה, ולכן חוסר טיפול משפטי עלול לסבך ולחשוף את האזרח למצב מורכב או מסובך יותר. עם תחילת ימי הסגר משרדנו הקשוב לצורכי לקוחותיו, הקים מערך תמיכה לטובת מתן שירות מרחוק. אנו ערוכים להעניק ליווי צמוד לכל לקוח, גם בימים של "ריחוק חברתי" עקב הקורונה. האחריות בידיים שלכם - ניתן לפנות אלינו בכל עת להתייעצות בכל סוגייה משפטית בתחום המיסים, מע"מ וטיפול בחשבונות בנק בחו"ל, סכסוכים הנוגעים לחוזים, עסקאות וזכויות נדל"ן, שוק ההון, דיני העבודה, דיני נזיקין ועוד.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הוצאת צו מניעה או צו עשה - סעד זמני

מאת: אלי דורון, עו"ד

באמצעות סעד זמני ניתן להגיע למצב שיחסוך כסף, זמן ואנרגיה ובנוסף, יקנה וודאות, כאן ועכשיו, תחת התנהלות ממושכת המותירה את כל המחלוקת באוויר, ומקשה על התנהלות בעלי הדין. כמובן שכל מקרה חייב להיבחן לגופו ולא תמיד ניתן לסיים את המחלוקת כבר בשלבים מוקדמים, אולם התנהלות נכונה יכולה למקסם את הסיכוי.

נפסק נגדך פסק דין כספי בסכום מהותי?​ - כך תפעל

מאת: אלי דורון, עו"ד

חלק נכבד מההליכים המשפטים מבוססים רצונו של תובע לקבל סעד כספי: ככל שישנה מחלוקת משפטית כספית מהותית נכון וראוי שלא להתנהל עצמאית, אלא להסתייע בעורך דין אזרחי על מנת שינתח את המצב ויגבש ביחד עם הנתבע אסטרטגיה משפטית.

הפרת הסכם שבעל פה - תביעה משפטית מתוחכמת

מאת: אלי דורון, עו"ד

עולם המשפט הינו עולם מורכב, יחד עם זאת הוא עולם מאוד הגיוני, כזה המתיישב עם הנהוג והמקובל ועם השכל היישר. כך, שכל בעיה משפטית בסופו של יום יושבת על היגיון ועל פעולות חיוניות מקובלות יותר או מקובלות פחות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.