מאת:


הקורונה לא עוצרת את השעון: התמהמהות או שיהוי בהליכים משפטיים עלולה לפגוע בזכויות שלך!

ההרגשה היא שהעולם "השתגע", ששום דבר לא כמו שהיה קודם ולכן אנו פוגשים לקוחות המגיעים אלינו לאחר שהמתינו זמן ניכר ללא טיפול נכון בענייניהם המשפטיים, רק בגלל משבר הקורונה. חשוב להדגיש כי במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.
 
בוודאי שעיכוב בתשלומים או בהגשת ניירת נדרשת מול רשויות המדינה השונות, מול בתי משפט או מול גורמים עסקיים, לא עצרה מלכת עקב הקורונה, ולכן חוסר טיפול משפטי עלול לסבך ולחשוף את האזרח למצב מורכב או מסובך יותר. עם תחילת ימי הסגר משרדנו הקשוב לצורכי לקוחותיו, הקים מערך תמיכה לטובת מתן שירות מרחוק. אנו ערוכים להעניק ליווי צמוד לכל לקוח, גם בימים של "ריחוק חברתי" עקב הקורונה. האחריות בידיים שלכם - ניתן לפנות אלינו בכל עת להתייעצות בכל סוגייה משפטית בתחום המיסים, מע"מ וטיפול בחשבונות בנק בחו"ל, סכסוכים הנוגעים לחוזים, עסקאות וזכויות נדל"ן, שוק ההון, דיני העבודה, דיני נזיקין ועוד.
התמהמהות או שיהוי בהליך משפטי עלולה לפגוע בזכויות

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תקנת שוק - ערכאת הערעור התערבה הממצאים העובדתיים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

ברצוננו לעדכנכם אודות פסק דין של בית המשפט המחוזי בנצרת בשבתו כבית משפט לערעורים אזרחיים , אשר עסק בתנאי תקנת שוק במטלטלין, עסקת מכר של מכונית יוקרה דרך מגרש מכוניות.

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים