מאת:


הקמת חברה / עסק בקפריסין לטובת מכירת שירותים או מוצרים במקביל לעסק בישראל

יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות שבמדינת קפריסין שכנתנו - מדינה קטנה ומודרנית, קרובה לישראל, עם מערכת משפטית המושתתת על הדין הבריטי (כמו בישראל), הנהנת משיעורי מס נמוכים מאוד. לכך ניתן להוסיף את מזג האוויר הנוח, את הנכונות של המדינה לתת בנקל מעמד של תושב לישראלים המעתיקים את מרכז חייהם לקפריסין ובמקרים מתאימים אף להקנות לאלה מעמד של אזרח קפריסאי.

 
אם לא די בכך, הרי שקפריסין הינה מדינה המשתייכת לאיחוד האירופאי, כך שהיא בהחלט מהווה שער עבור רבים המבקשים לסחור מול מדינות באירופה ו/או מדינות אחרות אשר מסרבות להתנהל מול ישראל. יצוין כי בקפריסין רשת בנקאית ענפה, חלקה הגדול בין-לאומית, עם נציגות של הבנקים הגדולים בעולם, מה שמאפשר לעסקים המעדיפים שלא לעבוד עם בנקים קפריסאים, להתנהל אל מול בנקים שוויצרים או אחרים הפעילים גם בקפריסין. אותם ישראלים המבקשים להקים עסק בקפריסין, אם במקביל לעיסוקם הישראלי ואם בכלל בעניינים אחרים, חייבים לקחת בחשבון שורה ארוכה של שיקולי מס וזאת מתוך מטרה להבטיח התנהלות חוקית ושקופה, כזו המתיישבת עם הדין בישראל. משכך על היזמים להחליט האם הם מוכנים להעתיק את מרכז החיים שלהם או של מי מקרוביהם לקפריסין, האם הם בשלים להביא לידי ניהול ושליטה של אותה פעילות מחוץ לישראל ממש והאם אין בנמצא חשיפה בכל הקשור לכניסה לסעיפים אנטי-תכנוניים המופיעים בפקודת מס הכנסה הבאים להתמודד עם מצב בו ישראלי מבקש להעתיק את פעילותו אל מחוץ לישראל בפרט בתחום השירותים. לכל אלה יש להוסיף כמובן מרכיבים נוספים הקשורים למידת הקשר של המבנה החדש עם המבנה הקיים בישראל, לבחון סוגיות של מחירי העברה וכן סוגיות הנוגעות למערך החוזים העומדים על הפרק.
 
כיצד משרדנו יכול לסייע בנושאים אלו?
למשרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון יוצאי רשויות מס הכנסה שלוחה בקפריסין. כמו כן למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור בהתנהלות בקפריסין ובכלל זה ניסיון בכל הקשור בהקמה של מבנים משפטיים בקפריסין עבור ישראלים, אם כאלה המנוהלים מקפריסין ואם כאלה המנוהלים מישראל או ממדינות אחרות. משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד. כאמור, לקפריסין יתרונות רבים ובכלל זה שיעור מס חברות של 12.5%, מס על דיבידנד של 0% ועוד שורה של הטבות אשר יש בהן כדי לשכנע ישראלים רבים לראות בקפריסין יעד מעניין. בנוסף בקפריסין אוכלוסייה אינטליגנטית, השפה האנגלית נפוצה, חלק נכבד מהסטודנטים לומדים באנגליה וחלקם האחר באוניברסיטאות קפריסאיות אשר אף הן התפתחו עד מאוד.
 
היה ותבקש לקדם מהלך עסקי בקפריסין, נשמח מאוד לסייע לך - נוכל לסייע אם בתחומי האינטרנט, שיווק וכדומה ואם בתחומי הנדל"ן ועוד. התקשר אלינו עתה ונקיים פגישה לא מחייבת לטובת קידום האמור, חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054  
הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.

נישואים בקפריסין והמצאת אישורים קשורים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

סניף משרדנו שבקפריסין, הפועל ומנוהל מקפריסין, נותן ,בין השאר, מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים, מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה – מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים