מאת:


ייעוץ וליווי משפטי לישראלים המבקשים לעבור לקפריסין ולהקים בה עסק

מדינת ישראל הינה מדינה לא קלה, המורכבת מהרבה אנשים מוכשרים, הרבה עשייה, מחשבה וים של יצירתיות, קניין רוחני, אנשים מיומנים מאוד וכו'. עם זאת המדינה אינה קלה במובן זה שהיא כפופה לרגולציה ענפה ומורכבת במס, תחרות גדולה ומיתוג בין-לאומי המקשה על יזמים הפועלים תחת זהות ישראלית לפרוץ לעולם עם פעילותם מישראל.
 
אין חולק כי לחברה ישראלית לא אחת קשה למכור שירותים ו/או תוצרת למספר רב של מדינות וכי עצם ההתנהלות מתחום קפריסין המהווה חלק מהאיחוד האירופאי עשויה לקדם את העסק מהותית. ואכן, יש בנמצא ישראלים רבים הפעילים מישראל לטובת הקמת חברות הזנק אשר כל הפוטנציאל שלהם ממוקד בקהל לקוחת המתגורר בעולם וישראל עבורם היא בכלל לא יעד ששווה להשקיע בו משאבים. כמו כן יש בנמצא ישראלים רבים הפעילים בתחום המסחר האלקטרוני ברשת אשר גם הוא ממוקד לקוחות זרים. אותם ישראלים הפועלים בארץ נדרשים לשלם מס חברות ישראלי של 23%, מס על דיבידנד של 30%, 17% מע"מ, מס גבוה על משכורות, ביטוח לאומי ועוד, מה שמצמצם באופן ניכר את שורת הרווח של הפעילות, אשר כאמור, בחלק גדול מהמקרים כלל אינה קשורה לישראל.

כך יוצא שישראלים רבים להם פעילות אינטרנטית או אחרת במגוון תחומים עושים בימים אלה את הצעדים הראשונים לטובת מעבר לאי השכן קפריסין. הלכה למעשה נכון להיום יש בנמצא כבר אלפי ישראלים החיים ומנהלים עסקים בקפריסין ומספרם רק הולך וגדל. באמצעות התנהלות תחת חברה בקפריסין יכול הישראלי, המנהל את הפעילות מקפריסין, להגיע לשיעור מס חברות שהינו כ-50% ממס החברות הישראלי, לשלם 0% מס על דיבידנד וכן 0% מס על רווח הון ובשורה התחתונה להישאר עם הרבה יותר רווחים נטו בהשוואה למה שנשאר לו בישראל. משכך, ישראלים להם פעילות ברשת - כמו קנייה, מכירה, שיווק, קידום, הפניות, פורקס, אפיליאצייה, ארביטרזים, קריפטו, זירת מסחר ועוד אשר לא בהכרח קשורים לישראל - פועלים נמרצות לטובת הקמת חברה בקפריסין וזאת מתוך הבנה לפיה שם יניבו הרבה יותר נטו. אותם ישראלים מבינים כי הם חייבים להגיע למצב בו הם מקימים עסק בקפריסין המנוהל ונשלט מקפריסין. בחלק מהמקרים הישראלי מסתפק במצב בו רק העסק/חברה בלב תוגדר כתושבת קפריסין והוא עצמו ממשיך להיות תושב ישראל ובחלק אחר של המקרים מעדיף היזם לגרוף את כל ההטבות ולגרום לכך שגם הוא עצמו, באופן אישי, מתנתק מישראל והופך להיות תושב קפריסין.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
 
בכל המקרים האמורים הללו משרדנו אשר לו סניף בקפריסין ישמח לעזור. משרדנו ידע לסייע לישראלי בכל אחד מהמישורים הבאים:
  1. תכנון וגיבוש מבנה משפטי מתאים באמצעותו יכול הישראלי לעבוד בחו"ל וליהנות ממקסימום הטבות.
  2. עריכת חוות דעת ללקוח המבטיחות התנהלות חוקית ושקופה על פי דיני מדינת ישראל ואם נדרש אף קבלת החלטות מיסוי המעגנות את הנדרש.
  3. הקמה של חברות בקפריסין, אם לבעל מניות אחד ואם למספר חברות, תוך התייחסות למערך ההסכמים בין המייסדים.
  4. פתיחת חשבונות בנק בקפריסין ו/או במדינות אחרות בעולם עבור החברה הקפריסאית.
  5. טיפול בכל הקשור לאשרות שהייה ואשרות עבודה, מה שיקנה לישראלי את הזכות להימצא באי באופן קבוע, כתושב חוקי ולפעמים אף הכניסו למסלול של קבלת אזרחות.
כאמור, משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס הכנסה ורשויות אחרות. למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נקדם את הנדרש עבורך ללא דיחוי, עו"ד אלי דורון 054-4251054
מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד.

נישואים בקפריסין והמצאת אישורים קשורים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

סניף משרדנו שבקפריסין, הפועל ומנוהל מקפריסין, נותן ,בין השאר, מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים, מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה – מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים