מאת:

חילוט נכסים ע"פ חוק איסור הלבנת הון - ליווי וסיוע משפטי

נכון להיום מדינת ישראל פועלת כנגד אזרחים רבים הנחשדים בביצוע עבירות על פי חוק איסור הלבנת הון ו/או בביצוע של עבירות הלבנה ממש. בחוק זה ישנן שורה של עבירות המוגדרות כעבירות אשר חוק איסור הלבנת הון והסנקציות בצדן, חל עליהם. הלכה למעשה, הרשימה הולכת ומתארכת, מתווספות לה עבירות נוספות ולאחרונה – התווספו לה עבירות של העלמת הכנסות.
 

בנסיבות בהן מתבצעת עבירה הנמנית על העבירות הכלולות בתוספת לחוק איסור הלבנת הון, קמות לזכות המדינה שורה ארוכה של סמכויות חילוט דרקוניות ביותר המאפשרות לה לפעול כלכלית באופן אגרסיבי מאוד כנגד החשודים - לעצור, לחלט נכסים, בתחילה באופן זמני ובהמשך בשאיפה של המדינה להרשעה, לממש את החילוטים. כך יוצא כי בתוספת לחוק מופיעה רשימה של עבירות אשר החוק חלק עליהן וכשאלו מתבצעות, המדינה רשאית לחלט נכסים. ישראלי הנחשד בביצוע עבירות הקשורות בסמים, שוחד, מרמה והונאה, גניבה, הברחה, חשבוניות פיקטיביות, הימורים, סחר בנשים, סחר בנשק, זיוף כספים, רשימונים כוזבים, הפרת זכויות יוצרים, עבירות של השמטת הכנסה של סך העולה על 2.5 מיליון ש"ח בארבע שנים או מיליון ש"ח בשנה - רשאית המדינה לפעול לחילוט כלל הנכסים ו/או חשבונות הבנק ו/או כספים אשר נבעו לשיטת המדינה מאותה התנהלות חשודה ובכלל זה רשאית היא לפעול לחילוט נכסים הרשומים על שם בני המשפחה ומקורבים לחשוד ולא רק לחשוד עצמו. כך יוצא שישראלים רבים הנחשדים בביצוע עבירות שכאלה מוצאים את עצמם, ללא כל התראה מוקדמת, כשכל הונם מחולט מה שהלכה למעשה בולם את יכולתם הבסיסית להתקיים ו/או לשלם לעו"ד אשר יפעל בשמם לטובת הוכחת חפותם.
 

כיצד משרדנו יכול לסייע במקרים שכאלו?

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס המתמחים בחוק איסור הלבנת הון, בחילוטים ובשחרור חילוטים. משרדנו יודע להתנהל אל מול הגורמים החוקרים, הגורמים המחלטים ובתי המשפט המוסמכים לטובת שחרור מיידי של חשבונות בנק ונכסים אחרים, אם פרטיים ועם עסקיים. במסגרת זו משרדנו, המתמחה בייצוג חשודים בביצוע עבירות ע"פ חוק איסור הלבנת הון, יודע לפעול הן לטובת שחרור מהיר של כספים מחולטים והן לטובת ליווי של החשוד בשלב החקירה והמשך ליווי משפטי, עד לסיום ההליכים, הכל בהתאם לצרכים המשתנים של המעורבים. משרדנו טיפל ומטפל בכל רגע נתון במספר רב של תיקים פליליים בהם מתעוררת סוגיית חילוט ו/או מצבים בהם יש לשחרר נכסים מחולטים. אנו מודעים למצוקה של החשוד ומשפחתו, למצב הבלתי נסבל בה בן משפחה נעצר, ומייד כל החשבונות, הרכבים וכו' מחולטים והמשפחה למעשה נותרת ללא כל יכולת קיומית בסיסית, על כל הכרוך והמשתמע מכך. משרדנו יודע לפעול כיחידה לוחמת, ללא דיחוי לטובת פניה לגופים המטפלים ו/או לבתי המשפט לטובת שחרור כספים, מה שיאפשר למשפחה ולגורמים הקשורים להתקיים, לקבל ייצוג ראוי ועוד. החילוטים יכול שיהיו על נכסים פרטיים ויכול שיהיו על נכסים עסקיים מה שעלול להביא לידי קריסה של הפעילות העסקית, משכך משרדנו יודע לפעול בבהילות לטובת שחרור חשבונות בנק חלוטים ונכסים אחרים שחולטו.


התקשר אלינו עתה, נפגוש אותך במיידי ונקדם ללא דיחוי את הנדרש, לרבות שחרור חילוטים וליווי משפטי של החשוד בביצוע העבירה, בשאיפה לסיום הפרשה ללא הגשת כתב אישום ו/או להביא לידי זיכוי - כל מקרה, מטבע הדברים, לגופו. התקשר כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054     

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.8 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הסדרת ארנק דיגיטלי שחור - גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון - צעד מתבקש למילוי הקופה המתרוקנת. לאחרונה פורסם כי רשות המס החליטה להפעיל מחדש את נוהל "גילוי מרצון" שמאפשר לנישומים תושבי ישראל לפנות מיוזמתם לרשות המסים ולדווח על הכנסותיהם שטרם הוצהרו תוך קבלת חסינות מפני העמדה לדין.

חשבוניות פיקטיביות וסנקציה של כפל מס

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט המחוזי לוד-מרכז פס"ד נוסף בהמשך ישיר למלחמה של רשויות המס בחשבוניות פיקטיביות. בפסק הדין דחה בית המשפט את ערעורו של בעל המניות בחברה וקבע, כי בפסיקה הוצבה דרישה מהותית כי חשבונית מס תשקף עסקה אמיתית שהתרחשה ואת הצדדים האמיתיים לעסקה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.