מאת:


לקוח גדול "עקץ" אותך ומסרב לשלם? תן לנו לטפל בו, עו"ד ורו"ח מומחים בגבייה קשה!

ספקים רבים, מפעלים או גופים אחרים, מורגלים לעבוד שנים על גבי שנים מול לקוחות הרוכשים מהם מוצרים בהיקפים גדולים יותר וגדולים פחות. מערכות יחסים אלה נמשכות שנים, כאמור, ומובילות לא אחת לקשרים הדוקים מאוד בין הספק לבין לקוחותיו. 

 

הלכה למעשה, הספק והלקוח מפתחים מערכת יחסים הדומה לזה של בנק ולקוח כאשר בחלק מהמקרים אשראי הספקים גדול ובחלק מהמקרים אשראי ספקים הוא נמוך - לפעמים האשראי ניתן על סמך ערבויות אישיות ובחלק גדול של המקרים, במיוחד אם מדובר בלקוח ותיק, האשראי ניתן על סמך מילה או התחייבות בעל פה. לפעמים במהלך השנים מתעורר משבר בין הצדדים ובחלק גדול מהמקרים המשבר בסופו של יום מגיע לכלל הסדר אשר בסופו של יום הלקוח משלם בפריסה כזו או אחרת את חובו ונותן השירותים או המוצרים מחליט האם להמשיך לעבוד עם אותו ספק או האם לסיים עמו את מערכת היחסים. בחלק גדול מהמקרים, המשבר רק מחזק את הקשר ומעודד את הספק לתת ללקוח אשראי גדול יותר ללא בטוחות.

 

רק טבעי כי סיום מערכת יחסים עם לקוח אינה בהכרח קלה בפרט בשעה בה מדובר בשנים של קשר. בדרך כלל הספק יגלה גמישות כלפי הלקוח המבקש להמשיך ולעבוד, אם בהסתמך על בטוחות כאלה או אחרות ואם בהעדר בטוחות. השנים עושות את שלהם, הספק מכיר את הלקוח ומשפחתו, משתתף בשמחותיו ומלווה את משפחתו, מערכת היחסים לא אחת מפסיקה להיות פורמאלית, מה שבסופו של יום, לפעמים עוזר ללקוח להסתיר מהספק את מצבו הכלכלי האמיתי, לפעמים מאפשרת היא  "למכור" לספק סיפורים באשר לעסקה גדולה, צפי להכנסה רבה וכו', ובשורה התחתונה גורמת לספק להעמיד לטובת הלקוח מסגרות אשראי גדולות מהמתוכנן, מה שמגדיל את החשיפה של הספק לתלות חריגה של הלקוח ביכולתו לשלם לו בגין הסחורה שסופקה. עד כדי כך התלות קיימת, כך שלפעמים הלקוח מבהיר לספק כי עליו לקבל סחורה נוספת לשם עמידה בהתחייבות ולמעשה הספק בכדי להציל את חובו או בכדי לנסות ולהציל את האשראי שממילא ניתן, נאלץ הוא לתת ללקוח כספים ו/או סחורות, העיקר לקבל את החוב בחזרה. כך הדברים נמשכים עד לשלב מסוים בו הלקוח מודיע לספק, אם בלב כבד ואם בצחיחות דעת, כי עסקו קורס וכי אין לו לשלם את החוב. לפעמים הלקוח נותן לספק להרגיש כי במהלך השנים הוא שילם לו, כך שהוא מרגיש מצפונית בנוח בכך שעתה נותרה יתרה אותה מנוע הוא 
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע במקרים שכאלו?

משרדנו מתמחה בנקיטת פעולות יעילות ומהירות כנגד חייבים ובפעולה בשורה של מישורים במקביל אשר תביא את הלקוח למצב בו עליו לשלם את חובו, גם אם לא היו לו תכניות לעשות כן. למשרדנו ניסיון במאות תיקים ובכל תיק יש בנמצא אפשרות לנקוט במהלכים ו/או בפעולות יצירתיות אשר יביאו לספק במהירות את הכסף. יש בנמצא מצבים בהם יכולים אנו להטיל עיקולים על חשבונות הלקוח, יש מצבים בהם יכולים אנו לפעול באופן אישי כנגד בעל החברה, יש מצבים בהם ניתן לנקוט בתביעה כנגד חברה אליה הלקוח הבריח את פעילותו, יש מצבים בהם נכון לנקוט בהליכי פשיטת רגל ולדרוש ביטולם של נכסים שהועברו שלא כדין לבני משפחה של הלקוח או צדדים שלישיים כלשהם ופעמים נכון לנקוט בפעולה כנגד חברה קשורה אחרת אליה דאג החייב מבעוד מועד להבריח ללא תמורה את נכסי החברה הקורסת ו/או את מי מנכסיה ובכך לגרום לכך שהחברה הנושה נוקטת בפעולות אגרסיביות כנגד החייב, אשר לא אחת פעל בדרכי מרמה, מבעוד מועד, בכדי שלנושים לא יהיה ממה להיפרע.

 

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעברם ייצגו את חקירות מס הכנסה וגורמים נוספים - אנו יודעים לבצע ביקורת חקירתית, ללמוד את התמונה בשלמותה ולמצוא את "הבטן הרכה". אנו יודעים כיצד לנהוג ומה לעשות מול החייב, מול שותפיו ומול בני משפחתו על מנת להחזיר את הכסף במהירות וביעילות. אנו נדע לאתר את הבטן הרכה של הלקוח וללחוץ בדיוק במקום הנכון עד לקבלת תוצאות. היה ונדרש נדע גם לפנות לבית משפט ו/או למשטרת ישראל, הכל לטובת גיוס מלא של הכספים אותם חייב הלקוח. הנוכלים הם רבים, לפעמים הם מטעים, מחובתנו לטפל בהם ולדאוג לגבות מהם את המגיע לך, את שנשלל ממך. אלה שניצלו את תום לבך, את אמונתך בם, את נכונותך לתת להם סחורה, את נכונותך לקנות את סיפורם חייבים לשאת בתוצאות.

 
למשרדנו ניסיון באלפי תיקים שכאלה - אנו מייצגים הן עסקים פרטיים, הן בנקים והן גורמים אחרים, אנו נדע לנהל המשבר עבורך. בוא נקיים פגישה לא מחייבת ונחליט ביחד האם וכיצד לפעול. אל תרים ידיים, כנראה יש מה לעשות, התקשר אליי כעת ואנו ניכנס מיידי לפעולה למענך. התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054   
לקוח מסרב לשלם - כך תפעל

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.33 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם