מאת:


ייצוג יזמים ו/או רוכשים ישראלים המבקשים לבצע עסקאות נדל"ן בקפריסין היוונית

ישראלים רבים מגלים את האי קפריסין, את הקרבה שלו למדינתנו ואת הפוטנציאל העסקי הגלום בו, אם במישור של תיירות ואם במישורים רבים אחרים. חלק מאותם ישראלים מבקשים לבצע עסקה פשוטה של רכישת דירה בעיר מרכזית ו/או בסמוך לים לטובת השכרה ויש כאלה המבקשים ליזום בניה של ממש, משמע לרכוש מגרש וליזום הקמה של פרויקט דירות פרטיות, למטרות נופש ו/או למטרות השכרה ויצירת הכנסה מניבה.
 
הקרבה של קפריסין לישראל, שיטת המס הנוחה, חוקי ההגירה המעודדים בנקל הגירה לקפריסין ותושבות חוקית, שיעור המס המופחת ועוד, כמו גם השתייכות קפריסין לאיחוד האירופאי – מעודדים רבים להשקיע באי. כאשר מדובר בעסקה של רכישת נדל"ן בנוי, מוגדר, דירה, בית וכו', המלאכה יחסית פשוטה ומצריכה בדיקה דקדקנית של הנדל"ן הנרכש ולהבטיח כי אכן בסופו של יום הישראלי יוכל לבצע עסקה ולקבל קניין בממכר. מאידך, כאשר ישראלי מבקש לבצע עסקת יזמות בקפריסין ו/או להיות מעורב בעסקאות יזמות ו/או להיכנס שותף בעסקאות יזמות ו/או לרכוש דירה או בית "על הנייר", כאן העניינים נעשים מורכבים יותר ומצריכים בדיקות רחבות יותר. לכל עסקה יש את הפרמטרים ואת הכללים שלה ובהתאם לכללים, לאילוצים ולרצונות של הלקוח יש להחליט על מבנה נכון לעסקה. כך לדוגמא יש לקחת בחשבון מה מקור ההון (חברה ישראלית או חברה זרה); לבחון אם המטרה לשמע נרכש הנכס היא לטובת שימוש עצמי, לטובת הפעלה או לטובת מכירה; יש לקחת בחשבן מי הבעלים של המיזם ומה מדינת תושבותם ועוד ועוד פרמטרים. בהישען על כל הפרמטרים האמורים, משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ואשר לו שלוחה בקפריסין, ידע להציע לך הישראלי כיצד בדיוק לבצע את העסקה - האם לרכוש את הנכס באופן פרטי, האם לרכוש הנכס באמצעות חברה קפריסאית, האם לרכוש את הנכס באמצעות חברה ישראלית המחזיקה חברת בת בקפריסין ועוד ועוד חלופות אותן נכון לבחון לטובת קידום של מהלך עסקי נכון וראוי, כך שהאינטרסים של הלקוח הם אלה שימצאו במרכז העניינים.
 
יש כאלה המבקשים לרכוש דירה בקפריסין לטובת השכרה וקבלת תשואה, יש המבקשים לרכוש זכויות ו/או יחידות מוגמרות לטובת קנייה ומכירה מהירה ברווח, יש המבקשים לרכוש יחידות מגורים לטובת הפעלה כבתי מגורים ועוד עוד סיבות – כשאת כל אלה יש לקחת בחשבון ובהתאם לאמור יש לראות ולהחליט על המבנה האופטימאלי, תוך התייחסות לחבות המס בישראל בקפריסין, חובת הדיווח, חובת תשלום המס ועוד.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

כאן בדיוק משרדנו יודע לעזור לך - משרדנו הישראלי מתמחה במיסוי בינלאומי וישראלי ובמסגרת זו יש לו ניסיון ספציפי בכל הקשור למבנה המשפטי המתאים ביותר לטובת ביצוע העסקה בהינתן שיקולים של מקור הכסף, יעוד ההכנסות העתידיות ועוד. בנוסף למשרדנו שלוחה בקפריסין באמצעותה נוכל להקים עבורך חברה בקפריסין ואף להבטיח את תפעולה השוטף והתקין, בחוקיות ובשקיפות. בנוסף למשרדנו הקפריסאי קשרי עבודה צמודים עם עורכי דין קפריסאים המורגלים לעבוד עמנו על מגוון רחב של עסקאות נדל"ן בקפריסין ואשר אותם נוכל לגייס לטובת מענה מתאים ללקוח.
 
התקשר אלינו, נקיים פגישה לא מחייבת והיה ותמצא לנכון, נקדם עניינך - אנו נדע לתת לך הן את המענה הנדל"ני, הן את מענה המס והן את המענה המסחרי.
התקשר כעת לעו"ד אלי דורון - 0544251054
עסקאות נדל

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד.

מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.

נישואים בקפריסין והמצאת אישורים קשורים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

סניף משרדנו שבקפריסין, הפועל ומנוהל מקפריסין, נותן ,בין השאר, מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים, מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה – מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים