מאת:

ייצוג יזמים ו/או רוכשים ישראלים המבקשים לבצע עסקאות נדל"ן בקפריסין היוונית

ישראלים רבים מגלים את האי קפריסין, את הקרבה שלו למדינתנו ואת הפוטנציאל העסקי הגלום בו, אם במישור של תיירות ואם במישורים רבים אחרים. חלק מאותם ישראלים מבקשים לבצע עסקה פשוטה של רכישת דירה בעיר מרכזית ו/או בסמוך לים לטובת השכרה ויש כאלה המבקשים ליזום בניה של ממש, משמע לרכוש מגרש וליזום הקמה של פרויקט דירות פרטיות, למטרות נופש ו/או למטרות השכרה ויצירת הכנסה מניבה.
 
הקרבה של קפריסין לישראל, שיטת המס הנוחה, חוקי ההגירה המעודדים בנקל הגירה לקפריסין ותושבות חוקית, שיעור המס המופחת ועוד, כמו גם השתייכות קפריסין לאיחוד האירופאי – מעודדים רבים להשקיע באי. כאשר מדובר בעסקה של רכישת נדל"ן בנוי, מוגדר, דירה, בית וכו', המלאכה יחסית פשוטה ומצריכה בדיקה דקדקנית של הנדל"ן הנרכש ולהבטיח כי אכן בסופו של יום הישראלי יוכל לבצע עסקה ולקבל קניין בממכר. מאידך, כאשר ישראלי מבקש לבצע עסקת יזמות בקפריסין ו/או להיות מעורב בעסקאות יזמות ו/או להיכנס שותף בעסקאות יזמות ו/או לרכוש דירה או בית "על הנייר", כאן העניינים נעשים מורכבים יותר ומצריכים בדיקות רחבות יותר. לכל עסקה יש את הפרמטרים ואת הכללים שלה ובהתאם לכללים, לאילוצים ולרצונות של הלקוח יש להחליט על מבנה נכון לעסקה. כך לדוגמא יש לקחת בחשבון מה מקור ההון (חברה ישראלית או חברה זרה); לבחון אם המטרה לשמע נרכש הנכס היא לטובת שימוש עצמי, לטובת הפעלה או לטובת מכירה; יש לקחת בחשבן מי הבעלים של המיזם ומה מדינת תושבותם ועוד ועוד פרמטרים. בהישען על כל הפרמטרים האמורים, משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ואשר לו שלוחה בקפריסין, ידע להציע לך הישראלי כיצד בדיוק לבצע את העסקה - האם לרכוש את הנכס באופן פרטי, האם לרכוש הנכס באמצעות חברה קפריסאית, האם לרכוש את הנכס באמצעות חברה ישראלית המחזיקה חברת בת בקפריסין ועוד ועוד חלופות אותן נכון לבחון לטובת קידום של מהלך עסקי נכון וראוי, כך שהאינטרסים של הלקוח הם אלה שימצאו במרכז העניינים.
 
יש כאלה המבקשים לרכוש דירה בקפריסין לטובת השכרה וקבלת תשואה, יש המבקשים לרכוש זכויות ו/או יחידות מוגמרות לטובת קנייה ומכירה מהירה ברווח, יש המבקשים לרכוש יחידות מגורים לטובת הפעלה כבתי מגורים ועוד עוד סיבות – כשאת כל אלה יש לקחת בחשבון ובהתאם לאמור יש לראות ולהחליט על המבנה האופטימאלי, תוך התייחסות לחבות המס בישראל בקפריסין, חובת הדיווח, חובת תשלום המס ועוד.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

כאן בדיוק משרדנו יודע לעזור לך - משרדנו הישראלי מתמחה במיסוי בינלאומי וישראלי ובמסגרת זו יש לו ניסיון ספציפי בכל הקשור למבנה המשפטי המתאים ביותר לטובת ביצוע העסקה בהינתן שיקולים של מקור הכסף, יעוד ההכנסות העתידיות ועוד. בנוסף למשרדנו שלוחה בקפריסין באמצעותה נוכל להקים עבורך חברה בקפריסין ואף להבטיח את תפעולה השוטף והתקין, בחוקיות ובשקיפות. בנוסף למשרדנו הקפריסאי קשרי עבודה צמודים עם עורכי דין קפריסאים המורגלים לעבוד עמנו על מגוון רחב של עסקאות נדל"ן בקפריסין ואשר אותם נוכל לגייס לטובת מענה מתאים ללקוח.
 
התקשר אלינו, נקיים פגישה לא מחייבת והיה ותמצא לנכון, נקדם עניינך - אנו נדע לתת לך הן את המענה הנדל"ני, הן את מענה המס והן את המענה המסחרי.
התקשר כעת לעו"ד אלי דורון - 0544251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רילוקיישן לקפריסין - בזווית המס

מאת: אלי דורון, עו"ד

טרם החלטה על הגירה לקפריסין, או לכל מדינה אחרת, מומלץ לבדוק גם את משמעויות המעבר בזווית המס

הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד.

מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.