מאת:

ליווי עסקי, מסחרי ומשפטי ליזמים במדינות דרום מזרח אסיה - 
סינגפור, תאילנד, יפן, קוריאה, מלזיה, אינדונזיה, וייטנאם ועוד

השנה האחרונה שופעת גיוסי ענק וידיעות של חברות ואקזיטים מרשימים במיוחד - הידיעות הללו עלולות ליצור את הרושם כאילו קל להגשים את החלום האקזיט. המציאות, בלשון המעטה שונה. רובם המוחלט של הסטארטאפים נכשלים ואינם מחזירים את כספי המשקיעים, אם אנו רוצים ממש לדייק בדוחות של גורמים מובילים הסוקרים לעומק את ביצועי הסטארטאפים בישראל קובעים כי סיכויי הצלחה של סטארטאפ חדש הם כ-4% ובמילים אחרות 96 מכל 100 יוזמות חדשות יכשלו. היום במאה ה-21 לכולם יש רעיונות, כולם יזמים, כולם בתעשייה מכירים אחד את השני וכל יזם צעיר בטוח שהינה ממש מעבר לפינה מחכה לו חלום האקזיט והוא יהיה מובילאי הבאה. אבל אם אתם יזמים אמתיים אתם יודעים שהדרך לפסגה רצופה מכשולים ואתגרים בין בשלב הראשוני של בדיקת הכדאיות הכלכלית של המיזם, הכנת תחזית עסקית, בדיקת מחקר שוק ורגולציה, בדיקת מודל עסקי ובין בשלב מתקדם של איתור המשקיעים הנכונים וגיוס הכסף, יצור אב הטיפוס, איתור הצוות הנכון להובלת המיזם, איתור שת"פ בשווקים חדשים – אתם יודעים שאין חכם כבעל הניסיון ואין כאן מקום למזל!

 

החוכמה ביזמות היא להציף ערך למשקיעים, להציג התגברות על אתגרים וזיהוי הזדמנות בשווקים חדשים ולצורך כל זה אתם חייבים מעטפת מקצועית של כלכלן, רואי חשבון, אנשי פיתוח עסקי, עורכי דין מסחריים וכו'. אין כוונתנו להרפות את ידיכם אלא להפך אם תתמידו ותמשיכו לנסות, תשתפו ותתייעצו תצליחו, אם לא במיזם הראשון בהמשך הדרך. אז אם אתם רוצים את מרכז הפעילות שלכם באסיה או רוצים לשפר את הסיכוי לפרוץ באסיה - דסק אסיה מציע לכם שרות ייחודיי, מעטפת אישית  אשר תענה במדויק עבור הצרכים שלכם, הכל באותו בית!

 

אז מה אנו מציעים לכם?

  • תמיכה בכתיבת תוכנית עסקית התפורה אישית לצרכי החברה.
  • עזרה בכתיבתone pager  למשקיעים.
  • בדיקת שימוש בכלים שיווקיים ובהגשת בקשות למענקים מהרשות לחדשנות והקרנות הדו- לאומיות.
  • בדיקת היתכנות כלכלית של המודל העסקי
  • בדיקת רגולציה שוק היעד
  • חיבור לשת"פ עם גורמי מפתח בתעשיות השונות.
  • חיבור למפצים בשוק האסייתי
  • הכנת מודל כלכלי מותאם לאסיה
  • תמיכה ולווי בניהול המו"מ- המבוסס על תרבות שונה וקודים שונים.

 

הדסק בראשותה של אודליה כהן-שינדורף, מציע לווי עסקי, מסחרי ומשפטי לכל ההיבטים של היזמות שלכם אשר יעזור לכם להתגבר על המכשולים ולעמוד באתגרים שעוד נכונים לכם, ייתן לכם הכוונה ויעמוד לרשותכם בכל התלבטות/שאלה וימזער את הטעיותמוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישה.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

איתור ספקים חדשים באסיה ובעולם

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בליווי יצרנים ישראלים לטובת איתור ספקים חדשים ביבשת אסיה וברחבי העולם בכלל, עקב משבר הקורונה ובכלל - לחצו כאן לפרטים.

יצוא מוצר רפואי / קוסמטי למזרח

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה - Go East !

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.