מאת:

ליווי משפטי לחברות או סטארט-אפים בתחום המוצרים רפואיים והקוסמטיים ויצוא מוצרים למזרח

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אם הנכם בעלי אחד מהאישורים הרגולטורים הנדרשים FDA OR CE אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה - Go East !
 

השווקים המתעוררים באסיה הם בעלי הצמיחה המהירה ביותר בעולם כיום, מעמד הביניים גדל בצורה מהירה והאוכלוסייה צורכת עוד ועוד שרותי בריאות, ואיתו הכסף הממשלתי והפרטי מושקע בתחום הבריאות. כל מי שעוסק בתחום המכירות וההפצה יודע שנקודת התורפה הגדולה ביותר היא הרגע שצריך לממש את החזון - להתחיל ולמכור - והמחסום הוא הרשת החברתית המקצועית במדינות היעד. כדי להצליח בתחום הרפואי צריך לאתר key opinion leaders רלוונטיים ואת הרשת החברתית המחברת בין מנהלי בית החולים, הקניינים הראשיים, מנהלי המחלקות הקובעים את מדיניות הרכש, לרכוש את האמון, לדעת להתנהל בתרבות אחרת ובקודים שונים. אנחנו כאן כדי להציע לך להשתמש ברשת הקשרים המקצועיים שלנו שעובדים ומוכחים כבר שנים - פתיחת דלתות מול מנהלי בית החולים ומפיצים מקומיים בדרום מזרח אסיה - תאילנד, סינגפור, אינדונזיה, וייטנאם, רוסיה ועוד. באמצעות קשרים מקצועיים אלו אנו נאתר לך את הזכיין או את הלקוח הרלוונטי למוצר, נעזור לך לקצר את שלב איתור הלקוח ובניית האמון שכן לשוני התרבותי יש משקל מכריע לקיום העסקה. אנחנו נציב אותך במסלול מהיר למכירת המוצרים - שהוא  הרלוונטי ביותר לחיי החברה.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

איתור ספקים חדשים באסיה ובעולם

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בליווי יצרנים ישראלים לטובת איתור ספקים חדשים ביבשת אסיה וברחבי העולם בכלל, עקב משבר הקורונה ובכלל - לחצו כאן לפרטים.

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.