מאת:


ליווי משפטי על אדמת קפריסין, לישראלים החיים בקפריסין או בישראל בסיוע עו"ד ישראלי ו/א עו"ד קפריסאי 

משרדנו הינו משרד עו"ד בין-לאומי המורכב ממבחר מעורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, כלכלנים ועוד, חלקם יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד.
משרדנו מורגל לתן שירות משפטי אם באמצעות עו"ד/רו"ח ישראלים, אם באמצעות עו"ד/רו"ח קפריסאיים ואם באמצעו צוות המשלב בין השניים.

 
למשרדנו פעילות משפטית ענפה, אם בישראל, אם בקפריסין. פעילות משרדנו שבקפריסין מתנהלת באמצעות סניף משרדנו שבניקוסיה, קפריסין. פעילות משרדנו שבישראל מתנהלת באמצעות משרדנו שבמרכז הארץ או בחיפה. במסגרת זו משרדנו מורגל לתן מענה משפטי, ברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחותיו, אם בישראל ואם בקפריסין, אם לישראלים ואם לקפריסאיים, אם באמצעות עורכי דין ישראלים ואם באמצעות עורכי דין קפריסאיים, הכל בהתאם לעניין והסוגיות העומדות על הפרק.
 
משרדנו נותן מענה משפטי וייעוץ משפטי מסניף משרדנו שבקפריסין, אם בעניינים הקשורים בישראל ו/או בדין הישראלי ואם בעניינים הקשורים בקפריסין ו/או בדין הקפריסאי. משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי. כמו כן, משרדנו יודע לתן מענה משפטי לישראלים החיים בישראל, מכותלי משרדנו שבישראל (במרכז או בחיפה) וזאת בעניינים הקשורים בדין הקפריסאי כגון תכנון מס בין לאומי, רכישת נדל"ן בקפריסין, הקמת חברות קפריסאיות, פתיחת חשבונות בנק בקפריסין, עסקאות בקפריסין ועוד. משרדנו מורכב משורה של מחלקות משפטיות ייחודיות, אשר לכל אחת ההתמחות משלה - מס, נדל"ן, מאבקים משפטיים, עסקאות, שוק הון, דיני עבודה ועוד - כך שיש ביכולתנו לתן לך הלקוח, מענה משפטי ברמה הגבוהה ביותר.
 
התקשר אלינו עתה ונתאם במיידי פגישה, אם בקפריסין ואם בישראל צוות משרדנו יעשה כל שנדרש לטובת מתן מענה משפטי איכותי ביותר!
לתיאום פגישה שאינה מחייבת, עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054
ליווי משפטי על אדמת קפריסין

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד.

מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.

נישואים בקפריסין והמצאת אישורים קשורים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

סניף משרדנו שבקפריסין, הפועל ומנוהל מקפריסין, נותן ,בין השאר, מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים, מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה – מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים