מאת:

מרוויח מפעילות בחו"ל עליה לא דיווחת בישראל? זמן לנטרל את החשיפה הפלילית 

המוח הישראלי הוא מוח יצירתי. הוא מוח שלוקח את הישראלי לאין ספור מקומות בעולם, לאין ספור רעיונות ואין ספור מיזמים. המוח שלנו לא יודע את משמעות המילה "לא" - יסגרו בפניו את הדלת הוא יכנס מהחלון, יסגרו את החלון, הוא יכנס מהגג...

יצירתיות זו, לוקחת אותנו הישראלים, לא אחת, למחוזות רחוקים, לענפים, למיזמים ולפעילויות מגוונות באסיה, באירופה ובעוד מקומות רבים, אם בתחום הנדל"ן, אם בתחום האינטרנט, אם בתחום ההימורים ואם באין ספור תחומים אחרים. פעילויות אלה, כיודע, חייבות בדיווח בישראל וזאת כל עוד מרכז החיים של מפיק אותה הכנסה נמצא בישראל.

גם אם כל הפעילות של הישראלי נעשתה בחו"ל וגם אם אין קשר בין ההכנסות לישראל, הלכה למעשה, ברוב המכריעה של המקרים, יש לדווח ולשלם מס בישראל. העניין הוא שישראלים רבים, אם בשל המרחק מרשת המס הישראלית ואם מסיבות אחרות נמנעים מלעשות כן ובפועל אותן הכנסות לא מדווחות בישראל. הכנסות אלה מופקדות בחשבונות בנק בחו"ל, תחת שם הישראלי או תחת שמה של חברה ולפעמים מוצאים הישראלים את דרכם לחשבונות אחרים או למבנים אחרים אשר שם נשמר הכסף - מצב דברים זה, רחוק מלהיות נכון.

נטרול החשיפה, כאן ועכשיו

מצב דברים זה חושף את אותו יזם ישראלי אל מול רשויות מס הישראלי, אם במישור הפלילי ואם במישור האזרחי. אותו ישראלי, היה וייתפס, עלול למצוא את עצמו בבעיה קשה אל מול רשויות המס, בבעיה שככול הנראה תגרום לא להצטער על כל המהלך מראשיתו ועל כך שהוא לא פעל נכונה לטובת נטרול החשיפה - לשם כן אנו כאן, אנו רוצים לגרום לאותם יזמים לנטרל את החשיפה כאן ועכשיו - לנטרל את החשיפה לפני שרשות המס תגיע לאותם ישראלים.

משרדנו המורכב מיוצאי רשויות מס עושה כן כבר עשרות בשנים. אנו, באמצעות הליך של גילוי מרצון ו/או כל הליך נלווה אחר, נדע להביא את  נדרש לרשויות המס בישראל, בחוקיות ובשקיפות, ללא כל מעורבות של הישראלי ולסכם עם המדינה על האופן והמס לתשלום, כנגד נטרול החשיפה האזרחית ו/או הפלילית.

אנו נדע להתנהל מול הנהלת רשות המיסים ומול מס הכנסה באזור מגורי הלקוח, מבלי לחשוף את שם הלקוח, ובסופו של יום להביא לסגירה ולהסכם לשביעות רצון כל המעורבים. אנו נעשה זאת לטובת הלקוח, מבלי שהלקוח יידרש להיחקר, מבלי שיפתח נגדו תיק פלילי ומבלי ששמו יוזכר בכל רקורד פלילי. תתקשר אלינו עתה ותן לנו להסדיר את הנושא עבורך - לא נכון לחכות, יש לפעול מיד.

התקשר עתה, נפגש לקפה לא מחייב: 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הסדרת ארנק דיגיטלי שחור - גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון - צעד מתבקש למילוי הקופה המתרוקנת. לאחרונה פורסם כי רשות המס החליטה להפעיל מחדש את נוהל "גילוי מרצון" שמאפשר לנישומים תושבי ישראל לפנות מיוזמתם לרשות המסים ולדווח על הכנסותיהם שטרם הוצהרו תוך קבלת חסינות מפני העמדה לדין.

חשבוניות פיקטיביות וסנקציה של כפל מס

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט המחוזי לוד-מרכז פס"ד נוסף בהמשך ישיר למלחמה של רשויות המס בחשבוניות פיקטיביות. בפסק הדין דחה בית המשפט את ערעורו של בעל המניות בחברה וקבע, כי בפסיקה הוצבה דרישה מהותית כי חשבונית מס תשקף עסקה אמיתית שהתרחשה ואת הצדדים האמיתיים לעסקה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.