מאת:

ייעוץ לישראלים שנדרשו על ידי מס הכנסה למלא טופס 5329

ישראלים רבים, להם אין תיק במס הכנסה, מקבלים ממס הכנסה דרישה למלא טופס 5329 - המקבל טופס זה חייב לקבל ייעוץ, נא לא למלא את הטופס לבד. לטופס זה השלכות משפטיות חשובות ולכן כל מילה הנכתבת בו חשובה, לכל מילה הנכתבת בו השלכות מס אזרחיות ופליליות ולכן משנה זהירות מתחייב.

 

הלכה למעשה, רשויות המס בישראל הוציאו ומוציאות דרישות למלא טופס 5329 וזאת לישראלים אשר מסיבה כזו או אחרת נקלטו במערך המחשבים של מס הכנסה כגורם המצריך בדיקה ספציפית, לרבות בחינה עניינית של המקרה שלו, בחינה לעניין הדיווחים שלו, בחינה לעניין חובתו לדווח על הכנסות וכו'.את הדרישות למלא טופס 5329 מוציאה רשות המס לישראלים אשר מסיבה כזו או אחרת, דבר מה בהתנהלות שלהם הדליקה במחשבי מס הכנסה ובמחלקת המודיעין של מס הכנסה "נורית אדומה" המלמדת על הצורך בבדיקה. אותה נורית אדומה ייתכן ונדלקה עקב מידע ספיציפי מאוד אשר הגיע לרשויות המס בנוגע להתנהלות לא חוקית ברורה של האזרח ויתכן שהנורית נדלקה עקב אינדיקציה לעבירת מס ו/או למחדל אחר אשר לגביו אין עדיין לרשויות המס מידע מוחלט אלא מידע כללי, כזה המצריך בדיקה נוספת, נתונים נוספים ואולי דיווחים ספציפיים. כך יוצא שכל המקבל ממס הכנסה דרישה למלא טופס 5329 נמצא תחת זכוכית מגדלת של מס הכנסה, מה שאומר שהוא נמצא במצב המחייב במיידי בחינה משפטית-מקצועית של מעמדו ובחינה מקצועית של המצב המשפטי בו הוא מצוי והחשיפות בהן הוא נתון - הבדיקה חייבת להתבצע באמצעות עו"ד המתמחה בדיני מס.

 

 

כיצד אנו יכולים לסייע לך בעניין?

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, מתמחה בטיפול בעניינים אלה. למשרדנו, אשר לו ניסיון של עשרות שנים של טיפול בבעיות מס, הידע והניסיון לטפל במצבים בהם ישראלי מקבל דרישה למלא טופס 5329 באופן מהיר, מקצועי ואמין מתוך מטרה להביא לידי פתרון יעיל וחוקי ללקוח. בכלל זה ימלא משרדנו את הטופס ביחד עם הלקוח וינקוט בשמו בפעולת מיידיות נדרשות, היה ונדרש, על מנת לנטרל כל חשיפה פלילית ו/או אזרחית ולנטרל בעיות פליליות העלולות להיווצר כתוצאה מההתנהלות של הלקוח ו/או לנטרל בעיות פליליות העלולות להיחשף כתוצאה מהדרישה של רשות המס מגורם ישראלי למלא את הטופס. למשרדנו ניסיון טיפול במאות תיקים בתחום ואנו משוכנעים שנדע לטפל גם בעניינך על הצד הטוב ביותר שניתן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מסלול אדום לבוקרים, בעלי עדרי בקר בקו העימות

מאת: אלי דורון, עו"ד

את התביעות במסלול האדום יש לקדם ללא דיחוי, מועד הגשת התביעות נגזר משורה של פרמטרים, אם כי אין בנמצא צורך ב"הפסקת פעילות" שכן התקנות אינן דורשות הפסקת פעילות בענף החקלאות.

הכשרת קריפטו "שחור" - גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

התנהלות משפטית מקצועית – תביא את התוצאה לטובת כל המעורבים בהצלחה רבה.

פיצוי למפונים בגין הזנחת הבית

מאת: אלי דורון, עו"ד

נזקי רכוש שנגרמו מפעולות אויב הינם נזקים ישירים ברי פיצוי, אך האם אותם נזקי הזנחה ונטישה הינם נזקים ישירים אשר יזכו את הניזוק בפיצוי?

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.