מאת:


יש בנמצא ישראלים רבים האוחזים בכמות גדולה של מטבעות דיגיטליים כאשר את אותם מטבעות רכשו הם במהלך השנים באופנים שונים, חלקם מתועדים יותר וחלקם האחר מתועד פחות. חלק מהרכישות ישנות וחלק אחר מהרכישות, מקורות בשנים האחרונות ממש.  
 
ישראלים אלו נתונים בפני חשיפה כפולה - האחת היא אל מול רשות הלבנת הון והמערכת הבנקאית, במובן זה שיש להם קושי להוכיח את אופן מימון ורכישת כלל המטבעות, מה שעלול להקשות עליהם, לאחר מימוש המטבעות בחו"ל, להכניס את התמורה אל תוך המערכת הבנקאית הישראלית; והשנייה, החשש מפני מצב בו רשות המס הישראלית תראה בהם עוסקים בעולם הקריפטו ועל סמך זאת תבקש לחייב את המימוש ואת הרווחיים בגין אותו מימוש, בשיעור מס של הכנסה מעסק, 50% בתוספת מע"מ וביטוח לאומי ולא להסתפק בשיעור מס רווח הון של 25%. 
 
נטרול החשיפה
ישראלים רבים מבינים כי עסקינן בחשיפה גדולה ומשכך פונים הם למשרדנו על מנת שאנו נפעל בשמם לטובת צמצום אותה חשיפה. לטובת נטרול חשיפות אלו, פועל משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות המס, משרד האוצר, משרד המשפטים ועוד, בשמם של בעלי מטבעות קריפטו. משרדנו יודע לפעול בשמו של האוחז ובתאום ובהסכם אל מול רשויות המס בישראל לפעול לטובת מימוש כלל המטבעות ו/או חלק גדול מהן כאשר במקביל למימוש המטבעות באמצעות אחת מזירות המסחר מוסכם עם רשויות המס כי עסקת המימוש תמוסה בשיעור מס הוני, להבדיל מפירותי עסקי ובכך להבטיח כי הלקוח לא ידרש לשלם 50% מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. בנסיבות כאלה, משרדנו פועל בשם הלקוח בזהירות ובשקיפות אל מול רשויות המס. משרדנו מגיע עבור הלקוח להבנה והסכמה כתובה עם מס הכנסה ובהישען על הסכמה זו, פועל הלקוח לטובת מימוש הכספים והפקדת התמורה הדולרית או האחרת בחשבון בנק בשוויץ או בבנק אחר. משם, לאחר המימוש, לאחר שהכספים ממתינים בחשבון בחו"ל להעברה לישראל, יפעל משרדנו אל מול המערכת הבנקאית בישראל לטובת העברת הכספים לחשבונות הבנק בישראל. 
 
עריכת הסכם שומה
הסכם השומה המתגבש עם רשויות המס בישראל מנטרל את החשיפה האפשרית במישור המס ובנוסף מסייע הוא בהכנסת הכספים לישראל הישר מהבנקים בחו"ל. הסכם השומה עם רשות המס יוצג בפני המערכת הבנקאית וזו, מטבע הדברים, לא תוכל להתעלם ממנו. הניסיון מלמד כי המערכת הבנקאית אינה יכולה להתעלם מהתנהלות שכזו והלכה למעשה, שעה בה המערכת הבנקאית התעלמה, פנה משרדנו בשם הלקוח לבית המשפט ובמסגרת ההליך המשפטי המהיר נדרש הבנק להתחייב לקבל את הכסף מחו"ל לחשבון שבישראל. במקביל, בחלק גדול מהמקרים, אותו ישראלי יפעל לטובת רכישה מיידית של מטבעות דיגיטליים חלופיים, אלא שהפעם הרכישה תתבצע ישירות בחשבונות הבנק ובאמצעות המערכת הבנקאית השוויצרית או האחרת, מה שינטרל טענות וקשיים הרובצים לחובתו עתה, עקב רכישות מגוונות אשר בוצעו על ידו במהלך השנים. 
 
כיצד אנחנו נסייע לך?
משרדנו יודע לייצג את הישראלי בכל אותה התנהלות, אם אל מול רשות מס הכנסה – בדרך של יזום הליך שומתי ותשלום מס מינימום ואם בכל הקשור בהתנהלות אל מול המערכת הבנקאית בחו"ל ובישראל, אם לטובת פתיחת חשבונות בחו"ל והעברת התמורה מזירת המסחר לחשבון הבנק בחו"ל ואם לטובת העברת הכספים מחשבון הלקוח בחו"ל לחשבון הבנק שלו בישראל. משרדנו ידע להבטיח התנהלות חוקית , שקופה ויעילה, תוך צמצום מרבי של כל חשיפת מס אפשרית. 
 
אנו סבורים כי בתמורה לעלות משפטית נמוכה ניתן לרכוש ודאות גדולה. אנו מאמינים כי העלות המשפטית הנמוכה עשויה לחסוך עלויות מס ענקיות וכן עלויות משפטיות רבות, למקרה בו בעל המטבעות לא יתנהל בצורה חכמה ושקולה מראש. אנו בדעה כי נכון לתחום את הסיכון בדרך של מימוש מושכל ומוסכם עם מס הכנסה הישראלי. מימוש שכזה גם מבטיח חבות מס נמוכה מאוד וגם מאפשר לישראלי "לנקות שולחן", לנטרל חשיפה וככל ויבקש, לבצע רכישות מחודשות נקיות באמצעות המערכת הבנקאית הזרה. כל אלה יאפשרו לישראלי ליהנות במיידי ובבטחה מהכספים הנצברים על ידו ולהימנע ממצב בו הוא צריך לחיות באי ודאות ובחששות לחבויות מס אזרחיות ו/או להתפתחות חו"ח פלילית. אנו יודעים לפעול בנושא בצורה מקצועית ובטוחה עבורך - אל תחכה, פעל במיידי!   
 
 
התקשר אלינו עתה ואנו נפעל בנושא ללא דיחוי, 
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון
054-4251054
מימוש מטבעות דיגיטליים באופן חוקי ובטוח

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מענק סיוע לעסק להשתתפות בהוצאות קבועות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

ניתן יהיה להגיש תביעה החל מה-15 בחודש העוקב לתום תקופת הזכאות הרלבנטית (שלגביה מוגשת התביעה), ועד תום 90 ימים מאותו מועד, אך מנהל רשות המיסים הוסמך להאריך את התקופה להגשת תביעה, בתנאי שלא תעלה על 30 ימים.

נכסי בת הזוג עוקלו שלא כדין ושלא בסמכות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

לאחרונה, ניתן פסק דין בעניין ת"א 56498-03-18 אולגה מלוייב נ' ממונה מע"מ באר שבע מאת בית המשפט המחוזי בבאר שבע, אשר דן בבקשה למתן פסק דין הצהרתי שלפיו, מקרקעין, כספים בחשבון בנק ורכב הרשומים כולם על שם התובעת ואשר עוקלו ונתפסו על ידי ממונה מע"מ בבאר שבע.

השגה וערר על החלטת רשות המס להשבת מענק קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); עמית כהן, עו"ד; שלומי פרץ, מתמחה

משרדנו מטפל בימים אלו בשורה ארוכה של עסקים שנדרשו באופן מפתיע להשיב את מענקי הפעימה השלישית ששולמו להם על ידי המדינה כמענק השתתפות בעד הוצאות קבועות, אם באופן מלא ואם באופן חלקי.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם