מאת:


למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד האוצר, רשויות מס, מע"מ ומשרד הפנים, מחלקה משפטית המתמחה בדיני מטבעות דיגיטליים, קריפטוקרנסי וכל המשתמע מאלה. מחלקה זו מתמחה בייצוג ישראלים, פרטיים וחברות, הפעילים בתחום, במגוון רחב של מישורים, אם במישור הפרטי ואם במישור העסקי, תוך התייחסות לאספקטים נוספים דוגמת דיני מס ישראלי, דיני מס בין לאומי, דיני חוק איסור הלבנת הון ועוד.

 

במסגרת זו משרדנו מייצגים ישראלים האוחזים במטבעות דיגיטליים ו/או כאלה שאחזו במטבעות אותם הם מימשו או המירו במטבעות אחרים וזאת לטובת ייעוץ מס, ייעוץ מסחרי, ייעוץ בנקאי וייעוץ בכל הקשור בהתנהלות מול רשויות המס - תכנון מס, נטרול חשיפה פלילית, דיווח על פעילויות לרשויות, מימושים ועסקאות ועוד. בנוסף, משרדנו מייצג שורה ארוכה של יזמים ישראלים המקימים ו/או המבקשים להקים מיזמים אינטרנטיים ואחרים הקשורים למטבעות דיגיטליים, אם באופן עצמאי, אם באמצעות חברות זרות או ישראליות, עם או בלי שותפים, לרבות זירות מסחר, אתרים המאפשרים תיווך של מטבעות דיגיטליים, כספומטים המאפשרים המרה של מטבעות דיגיטליים ועוד.

 

הבטחת התנהלות חוקית ושקופה

לטובת האמור, מחלקת הקריפטו של משרדנו יודעת להנחות את היזם בכל הקשור לאופן בניה והקמה של המיזם, להנחותו בנוגע לחובות הדיווח ותשלום המס בגינו, התייחסות לחובת ניכוי המס במקור בגינו, עמידה בדרישות על פי חוק מע"מ, קבלת רישיון מתחייב מבנק ישראל ו/או משרד האוצר, קבלת רישיון נש"מ, קבלת מעמד של מוסד כספי ועוד ועוד מהלכים ופעולות נדרשות. כל הפעולות המבוצעות על ידנו מגובות, בסופו של יום, בחוות דעת משפטיות. בעניין זה יודגש כי בנסיבות הקיימות, יש בנמצא חשיבות מכרעת לקבל חוות דעת משפטית המבהירה ללקוח כיצד עליו להתנהל לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה. חוות הדעת נדרשת על מנת שהיזם והמייצג שלו יוכלו לדווח לרשות המס בהתאם לחוק. יתרה מזאת, חוות הדעת תסייע ליזם לבנות את המיזם בצורה המתיישבת עם הוראות החוק. לא פחות חשוב, קבלת חוות דעת ויישום האמור בה בהתאם לעובדות המרוכזות בה, מביא לידי נטרול חשיפתו הפלילית של היזם, משמע יזם הפועל על סמך חוות דעת משפטית, מנוטרל חשיפה פלילית. למעשה היצמדותו של היזם להנחיות משפטיות המבהירות מה לדווח, על מה לדווח ועל מה לשלם מס, מבטיחות לו כי לא ניתן יהיה לטעון כלפיו כי בוצעו על ידו עבירות מס.

 

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך?

משרדנו מלווה יזמים רבים העוסקים במטבעות דיגיטליים, ביטקויין ועוד. אנו עושים כן בדיסקרטיות ובזהירות רבה, באמצעות עו"ד המתמחים בביטקוין, עו"ד המתמחים במטבעות דיגיטליים ועו"ד המתמחים במס על מטבעות דיגיטליים ושילוב אלה עם הקמה של חברות בין לאומיות. כמו כן, משרדנו מלווה ומייעץ לישראלים רבים האוחזים במטבעות דיגיטליים, אם באמצעות ארנקם הקר, אם באמצעות בנק זר ואם באופנים אחרים. משרדנו יודע לתן לאלה ייעוץ משפטי נכון ומדויק.


אנו מזמינים אותך להגיע למשרדנו לטובת  קבלת מענה מתאים, פנה אלינו במיידי ואנו נתקדם הנדרש עבורך - התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

מחלקת קריפטוקרנסי

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

בנק אינו רשאי לסרב לפתוח חשבון לנותן שירותי מטבע דיגיטלי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע, כי בנק לאומי אינו רשאי לסגור חשבון בנק של חברה העוסקת בשירותי המרת מטבע על סמך חשש כללי מפני ביצוע פעולות הלבנת הון וכן אינו רשאי להתנות את המשך ניהול החשבון בתנאים בלתי סבירים המסכלים למעשה את מודל העסקי של החברה.

חידוד השלכות המס על רקע נסיקת שערי המטבעות הדיגיטליים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שערי המטבעות הוירטואליים, המכונים גם מטבעות קריפטוגרפיים כדוגמת ביטקוין (BTC) ואתריום (ETH) מגיעים לרמות שיא חדשות ונראה כי זהו הזמן לחזור ולחדד את המצב המשפטי העדכני בכל הנוגע למיסוי פעילות זו.

הכשרת ארנקים דיגיטליים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתנה ואי נקיטה בפעולות מידיות לטובת הסדרת המתחייב חושפת עוד יותר את בעל הארנק הדיגיטאלי ומעמידה אותו בפני מצב בו חשיפתו על ידי רשויות המס תסתיים בענישה מחמירה ולצידה חבות מס גדולה....

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.