מאת:


למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד האוצר, רשויות מס, מע"מ ומשרד הפנים, מחלקה משפטית המתמחה בדיני מטבעות דיגיטליים, קריפטוקרנסי וכל המשתמע מאלה. מחלקה זו מתמחה בייצוג ישראלים, פרטיים וחברות, הפעילים בתחום, במגוון רחב של מישורים, אם במישור הפרטי ואם במישור העסקי, תוך התייחסות לאספקטים נוספים דוגמת דיני מס ישראלי, דיני מס בין לאומי, דיני חוק איסור הלבנת הון ועוד.

 

במסגרת זו משרדנו מייצגים ישראלים האוחזים במטבעות דיגיטליים ו/או כאלה שאחזו במטבעות אותם הם מימשו או המירו במטבעות אחרים וזאת לטובת ייעוץ מס, ייעוץ מסחרי, ייעוץ בנקאי וייעוץ בכל הקשור בהתנהלות מול רשויות המס - תכנון מס, נטרול חשיפה פלילית, דיווח על פעילויות לרשויות, מימושים ועסקאות ועוד. בנוסף, משרדנו מייצג שורה ארוכה של יזמים ישראלים המקימים ו/או המבקשים להקים מיזמים אינטרנטיים ואחרים הקשורים למטבעות דיגיטליים, אם באופן עצמאי, אם באמצעות חברות זרות או ישראליות, עם או בלי שותפים, לרבות זירות מסחר, אתרים המאפשרים תיווך של מטבעות דיגיטליים, כספומטים המאפשרים המרה של מטבעות דיגיטליים ועוד.

 

הבטחת התנהלות חוקית ושקופה

לטובת האמור, מחלקת הקריפטו של משרדנו יודעת להנחות את היזם בכל הקשור לאופן בניה והקמה של המיזם, להנחותו בנוגע לחובות הדיווח ותשלום המס בגינו, התייחסות לחובת ניכוי המס במקור בגינו, עמידה בדרישות על פי חוק מע"מ, קבלת רישיון מתחייב מבנק ישראל ו/או משרד האוצר, קבלת רישיון נש"מ, קבלת מעמד של מוסד כספי ועוד ועוד מהלכים ופעולות נדרשות. כל הפעולות המבוצעות על ידנו מגובות, בסופו של יום, בחוות דעת משפטיות. בעניין זה יודגש כי בנסיבות הקיימות, יש בנמצא חשיבות מכרעת לקבל חוות דעת משפטית המבהירה ללקוח כיצד עליו להתנהל לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה. חוות הדעת נדרשת על מנת שהיזם והמייצג שלו יוכלו לדווח לרשות המס בהתאם לחוק. יתרה מזאת, חוות הדעת תסייע ליזם לבנות את המיזם בצורה המתיישבת עם הוראות החוק. לא פחות חשוב, קבלת חוות דעת ויישום האמור בה בהתאם לעובדות המרוכזות בה, מביא לידי נטרול חשיפתו הפלילית של היזם, משמע יזם הפועל על סמך חוות דעת משפטית, מנוטרל חשיפה פלילית. למעשה היצמדותו של היזם להנחיות משפטיות המבהירות מה לדווח, על מה לדווח ועל מה לשלם מס, מבטיחות לו כי לא ניתן יהיה לטעון כלפיו כי בוצעו על ידו עבירות מס.

 

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך?

משרדנו מלווה יזמים רבים העוסקים במטבעות דיגיטליים, ביטקויין ועוד. אנו עושים כן בדיסקרטיות ובזהירות רבה, באמצעות עו"ד המתמחים בביטקוין, עו"ד המתמחים במטבעות דיגיטליים ועו"ד המתמחים במס על מטבעות דיגיטליים ושילוב אלה עם הקמה של חברות בין לאומיות. כמו כן, משרדנו מלווה ומייעץ לישראלים רבים האוחזים במטבעות דיגיטליים, אם באמצעות ארנקם הקר, אם באמצעות בנק זר ואם באופנים אחרים. משרדנו יודע לתן לאלה ייעוץ משפטי נכון ומדויק.


אנו מזמינים אותך להגיע למשרדנו לטובת  קבלת מענה מתאים, פנה אלינו במיידי ואנו נתקדם הנדרש עבורך - התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

מחלקת קריפטוקרנסי

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

שוק מטבעות הקריפטו לשנת 2021

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

הביטקוין סוגר בזינוק של 300% - הישראלים קופצים על המטבע המצליח, אך מס הכנסה מתעקש שביטקוין אינו מטבע – סיכום שנת 2020 ואיך צולחים את 2021 בשוק מטבעות הקריפטו?

המרת מטבע דיגיטלי / קריפטו מסוג אחד לאחר

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי מיוחד לממירי מטבעות דיגיטליים / קריפטו מסוג אחד לסוג אחר במטרה להביא לידי הכשרת מטבעות וארנקים דיגיטליים, הלבנה של מטבעות שחורים וכו' - קראו כאן בהרחבה בנושא.

דיווח ותשלום מס על מכירת מטבעות דיגיטליים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); סטס קפיליוביץ, משפטן

לאחרונה פרסמה רשות המסים את טופס 1399 לשנת המס 2019, המכונה "הודעה על מכירת נכס וחישוב המס המגיע לשנת המס 2019", במסגרתו ישנה התייחסות מפורשת לדיווח אודות מכירה של מטבע וירטואלי בעמודה חדשה וייעודית לכך.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם