מאת:


שוק הנדל"ן ברומניה מתעורר - זה הזמן להשקיע!

שוק הנדל"ן ברומניה מתעורר וזאת בחלוף עשור של קיפאון - האבטלה ירדה, הכלכלה משתפרת וביחד עמה אנו רואים יותר ויותר עסקאות בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום רכישת הדירות ברומניה בפרט. הבנקים מתאוששים מההפסדים של שנת 2007 ומשכך פועלים הם לטובת מתן משכנתאות לרוכשים דירות. גם ממשלת רומניה נכנסת לתמונה ולטובת האמור יצאה היא בתכנית המאפשרת לחסרי דיור לרכוש דירה ראשונה ברומניה בערבות המדינה, בריבית נמוכה ובשיעור מע"מ מופחת של 5% בלבד. כך יוצא שישראלים האוחזים בדירות, פועלים עתה לטובת מכירת הדירות ובנוסף יש בנמצא יותר ישראלים להם יש רצון להשקיע בדירה ברומניה ומתחילים הם לחפש דירות להשקעה ברומניה.

 

ישראלים רבים מבינים כי נכון למציאות בה אנו חיים, יש בנמצא קושי לרכוש דירות בישראל - רכישת דירה בישראל כערוץ השקעה מטיל על הרוכשים מס רכישה גבוה ובמידה רבה ההתייחסות היום לבעלי דירות בישראל הינה בעייתית ובמידה מסוימת אף פוגענית. כל אלו מביאים הרבה ישראלים לכלל החלטה לפיה נכון וראוי להתחיל לרכוש דירות ברומניה, בבוקרשט ו/או במקומות אחרים ברומניה וזאת על סמך הנחת עבודה לפיה קנייה של דירות בעיר בוקרשט ו/או במקומות מבוקשים אחרים, צפויה להניב שכר דירה נאה וגמישות, למקרה בו הבעלים יבקש למכור את אותה דירה. אותם ישראלים מתרשמים כי דירות בלב בוקרשט נכון להיום שקולות ללחמניות חמות, כך שהסיכון ברכישה נמוך והתמורה שתתקבל גבוהה.

 

 

קנייה ומכירה של דירות ברומניה בסיוע עו"ד רומנים וישראלים

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח ישראלים ורומנים, סניף בבוקרשט שברומניה, סניף הפעיל כבר 10 שנים, ומורכב משלושה משפטנים ועו"ד רומנים להם ניסיון רב בביצוע עסקאות ברומניה. בנוסף למשרדנו קשרים ענפים עם מתווכים רומנים ואחרים, כך שיש בידנו את האפשרות לסייע לישראלי המבקש לבצע עסקה ברומניה, אם עסקת מכירה, קנייה וכל עסקת נדל"ן אחרת. משרדנו יודע הן לחבר את הלקוח למתווך, היה ונדרש, ובאותה מידה יודע משרדנו לבדוק כל עסקה ועסקה, לבחון את הזכויות הקנייניות בכל דירה או נכס ולקדם עבור ישראלים המבקשים לרכוש או למכור נכסים ברומניה, עסקאות בצורה נקיה, חלוקה והוגנת.

 

למשרדנו שבישראל יש במקביל גם את ידע המס הנדרש לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה אל מול רשויות המס בישראל. כך יוצא שאנו במשרדנו הישראלי ובמשרדנו הרומני יכולים לתת לישראלי המבקש לקדם עסקת מכירה או קנייה של דירה/נדל"ן אחר ברומניה, מענה מעולה - אנו יכולים לתת לו הן את המענה העסקי ולחבר אותו לגורמים ולמתווכים ובמקביל יכולים אנו לתת ללקוח את כל המענה המשפטי, לרבות קידום העסקה, תכנון מס ישראלי ובין לאומי, הקמת חברה ברומניה ונקיטה בכל פעולה מתחייבת לטובת השלמת המתבקש על ידי הלקוח. אנו יודעים לעשות זאת בהגינות וביעילות לשביעות רצון הלקוח. אנו יודעים לתת מענה חם, אישי, משפחתי ואמין ביותר ומשכך חלק גדול מלקוחות המשרד הם כאלה שאין להם ניסיון רב בנדל"ן ואנו בהסתמך על ניסיון נצבר של מאות עסקאות נדל"ן, מקדמים ללקוח את המתחייב ושומרים על האינטרסים שלו עם דם בעיניים וסכין בין השיניים.

 

אנו מזמינים אותך להתקשר למשרדנו ולקדם העסקה במיידי - ניתן לפנות לפני איתור הנכס לרכישה או בכל שלב אחר, אנו נקדם עמך את כל המתחייב!

שוק הנדל

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.83 ע"י 6 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים