לשכת ההוצאה לפועל הינה אחת הלשכות העמוסות והגדושות ביותר בפעילות. לשכה זו היא המרכזת את הליכי ההוצאה לפועל והגבייה ונותנת מענה הן לנושים והן לחייבים.

הליך ההוצאה לפועל מטרתו לשמש אדם לשם מימוש פסק דין שניתן לטובתו על ידי בית משפט או בית דין המוסמך לכך, וכן למימוש מסמכים המקנים זכויות כספיות שתוקפן דומה לתוקפו של פסק דין, כגון שטר משכנתא, שטר חוב או המחאה. מסמכים אלו מקנים לרוב זכות לקבלת סכום כסף, אך לעתים המדובר בסעד מורכב יותר, כגון סילוק יד מדירה.

הליך ההוצאה לפועל מוסדר באמצעות דיני ההוצאה לפועל. לשם קיום דינים אלו הוקמה במדינת ישראל מערכת של הוצאה לפועל, הדואגת למימושם של פסקי הדין והמסמכים האחרים המוגשים לה לביצוע. החיקוק העיקרי העוסק בהוצאה לפועל הוא חוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז-1967, והתקנות שהותקנו מכוחו.

שירותינו המיוחדים בתחום

אנו במשרד עורכי הדין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים ושות' מתמחים בייצוג נושים וחייבים במערכת ההוצאה לפועל ונוכל להעניק את המענה המושלם לכל דורש. מחלקת הוצאה לפועל מובלת ע"י עורך הדין נידאל סיאגה, אשר במשך השנים ייצג מאות נושים וחייבים בהליכים השונים בהוצל"פ.

שרותינו בייצוג נושים כוללים בין היתר:

  • נקיטה בהליכי הוצל"פ מתוחכמים.

לטובת גביה מהירה של חובות המשרד מחובר למאגרי מידע מחשבי ההוצל"פ ועוד .
למשרד מערך חוקרים פרטים, מאתרים , מעקלים ועוד.

שרותינו בייצוג חייבים כוללים בין היתר:

  • איחוד תיקים.
  • ערעור עפ"י חוק שקים ללא כיסוי.
  • פשיטות רגל.
  • הסדרים עם נושים.

לפיכך, עת הנך נדרש להתנהל מול לשכת ההוצאה לפועל – פנה אלינו לקבלת טיפול מקצועי ומסור.

זקוקים לסיוע וייצוג של עורך דין מומחה ומנוסה בתחום?
צרו עימנו קשר ותקבלו טיפול מהיר ומקצועי בהקדם!
נייד: 
054-4251054, עו"ד אלי דורון

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

כך פעלה "סלטי שמיר" לפני פירוק

חברת "סלטי שמיר", שחובותיה מוערכים בכ-40 מיליון שקלים, הגישה החודש בקשה להקפאת הליכים על פי תיקון מספר 4, הקבוע בסעיף 319ג לחוק. החברה השכילה לנקוט משנה זהירות ולפנות לבית המשפט בבקשה לערוך הסדר חוב, טרם הידרדרות כלכלית אשר תביא את החברה לחדלות פירעון.

טיפול בחובות (חייבים ונושים) בימי קורונה

משרדנו מתמחה במתן מענה לישראלים אשר מגפת הקורונה הכניסה אותם למערבולת משפטית כזו או אחרת, אם לטובת ניהול הליכים משפטיים אל מול צדדים שלישיים ואם לטובת ניהול הליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ו/או כל הליך משפטי נדרש אחר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.