הקמת קרנות ושותפויות לטובת גיוס הון להשקעות במיזמים בארץ ובעולם

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר ולקדם מיזמים ורעיונות לטובת מקסום רווחים ומינוף הון עבור מיזמים. ישראלים רבים מקדמים מיזמים כדרך חיים במגוון תחומים וזאת מתוך הבנה לפיה הריבית הבנקאית וערוצי ההשקעה הבנקאים האחרים אינם אטרקטיביים, כך שראוי להשקיע מאמצים, לחשוב יצירתי ולאתר ענפים וערוצי השקעה בהם נכון וכדאי יותר להשקיע כסף.
 
ישראלים אלה, כך אנו למדים, מפנימים היום יותר מתמיד כי השוק הישראלי מורכב משורה לא מבוטלת של בעלי הון, קטנים וגדולים, אשר עייפו מהחלופות הבנקאיות הדלות. יזמים אלה פועלים במגוון ערוצים לטובת איתור עסקאות, בחינת כדאיותן העסקית, גיוס הון משקיעים וכניסה משותפת להשקעה יצירתית וחכמה והכל תוך הישענות על ייעוץ משפטי המחייב בין השאר הסכם שיתוף, הסכם ניהול ו/או הסכם בין המארגנים של הקבוצה לבין בעלי ההון. המטרה המשותפת למיזמים שכאלה היא לייצר מקסימום הכנסה בטוחה, רצוי לא ספקולטיבית ו/או במידת חשיפה מינימאלית, במינימום זמן ומקסימום שקיפות. יזמים אלה פועלים, אם בישראל ואם מחוץ לישראל, לטובת איתור מיזמים והזדמנויות עסקיות אשר השקעה בהם צפויה להניב את התוצאה הרצויה, כאשר לנגד עייני אותם יזמים עומד הרצון לנצל מגמות, למנף מצב כלכלני נתון ולקדם הנדרש לטובת קניה מרוכזת ו/או בניית מהלך עסקי, באמצעות קרן ו/או באמצעות שותפות ו/או באופנים אחרים, כאשר כל המהלך מושתת על הון נצבר משורה של משקיעים, תכנון מס נכון, מהלך מסחרי מתוחכם ובטוח והתנהלות חוקית ושקופה אל מול רשויות המס במדינה. כך ניתן לאתר קבוצות של יזמים, קרנות וחברות המקדמים עסקאות נדל"ן בברלין, בספרד ו/או ארה"ב, עסקאות משוק ההון, רכישות מרוכזות של ניירות ערך בבורסות ישראליות וזרות, יזמויות מרוכזות באירלנד ועוד. כאמור המוח הישראלי לא שקט - זה קודח וצומח ללא הרף, מה שמביא אותנו הישראלים לאין ספור הזדמנויות עסקיות, אם בישראל ואם בחו"ל, המייצרות בחלק ניכר של המקרים רווחים נאים לקהל המשקיעים ואף הרבה מעבר לכך.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, בקיא בכל הקשור בהקמת קרנות ו/או בבניית עסקאות חכמות עבור יזמים וקהל משקיעים. משרדנו יודע להקים עבור היזם ועבור קהל המשקיעים המצטרפים לעסקה, בהתאם למתווה המוסכם והמוגדר מראש, מערך של הסכמים, חוקי ושקוף, הוגן ומאוזן, כזה המאפשר ליזם, ביחד עם המשקיעים, להוציא את המיזם אל הפועל ביעילות. יתרה מזאת, למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור בליווי מיזמים שכאלה והשלמתם המבוקרת והבטוחה עד וכולל חלוקת הרווחים, תוך שמירה על עקרונות חשבונאיים ראויים ותוך שמירה על מנגנונים של שקיפות ובקרה איכותיים. למשרדנו בקיאות הן בדין המסחרי והן בדיני מס ולזה שלוחות בארץ ובחו"ל, כך שבכל עת בה מבצעים אנו עסקאות מסוג זה, נדע להשתית את העסקה ואת אופן בנייתה על תכנון מס חוקי וראוי, כזה שיאפשר למשקיעים להביא לביתם, עקב ההשקעה, מקסימום רווח במינימום עלות מס. יתרה מזאת, התמחות משרדנו בתחומים בנקאיים וניסיון שנצבר על ידנו במסגרת ייצוג בן עשרות שנים של בנקים ישראלים מובילים, מאפשרת לנו להביא לידי קידום עסקאות שכאלה תוך מקסום הביטחון והבטוחות העומדים לטובת קידום העסקה. משרדנו ידע להכין עבור הלקוח מערך הסכמים פשוט וברור, מובן והחלטי, כזה המאפשר ליזם להוציא את המיזם אל הפועל בצורה נעימה וברורה, תוך שמירה איתנה על היזמים והמשקיעים, כמו גם על האינטרסים של כל הגורמים המעורבים.
 
התקשר אלינו עתה ומשרדנו יפעל במיידי לטובת קידום המיזם עבורך, אם במסגרת של קרן ואם במסגרת תאגידית אחרת.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

חוות דעת כלכליות בהליכים משפטיים

לחיזוק הטיעון המשפטי ולנימוק גובה הפיצוי הנדרש, עורכי דין רבים בוחרים בתיקים מסוג זה להסתייע בחוות דעת כלכלית, המציגה את ראשי הנזק השונים ומנתחת את האומדן הכספי של כול אחד מהם...

חשיבות דו"חות כלכליים ככלי עזר לניתוח דו"חות כספיים

החברה צמחה, נוספו פעילויות, מגוון המוצרים והלקוחות גדל ונתוני הדוחות הכספיים כבר אינם מספיקים על מנת לנתח את מקורות הרווח והמגמות שהשפיעו על היווצרותו - זה הזמן להתחיל לחשוב כלכלית!

בנק עסקאות – גיוס הון ובניית תכנית עיסקית

בנק עסקאות הוא ריכוז של העסקאות שבוצעו בחשבון העסק שלך וכוללים בתוכם עסקאות יוצאות או עסקאות נכנסות ובכך מאפשרים לך לבצע מעקב אודות מאזן ההכנסות וההוצאות שלך בחשבון העיסקי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.