תכנון מס שבח ומיסוי מקרקעין בעסקאות מכירה של נדל"ן לרבות מכירת דירות, נכסים מסחריים ועוד

שיטת המס הישראלית, בכל הנוגע למיסוי עסקאות במקרקעין, מורכבת ומסובכת במיוחד. השינויים בחקיקה הם רבים, סוגי הנכסים הנמכרים מגוונים אף הם והעסקאות בתחום המקרקעין ואופן בנייתן הינן שונות ומשתנות, כשחלקן מורכבות יותר וחלקן מורכבות פחות, חלקן מתבצעות מול חברות, חלקן מתבצעות מול עצמאים או שותפויות וחלקן מתבצעות מול גופים הממוקמים בחו"ל לרבות חברות זרות.
 
כך יוצא שלתכנון המס בתחום המקרקעין חשיבות מכרעת, אם בשלב רכישת המקרקעין ואם בשלב מכירתה וכי יש בתכנון מס, חוקי ולגיטימי , ע"י עו"ד המתמחה במיסוי מקרקעין, כדי לשנות באופן מהותי את התמונה וכדי להפוך עסקה מפסידה לרווחית. כך לדוגמא, יש בנמצא מגוון רחב של ניכויים מותרים, הקלות מס ופטורים ממינים ומסוגים שונים, המתקיימים רק בהתקיים תנאים מסוימים, תנאים אותם יש למלא בדבקות, שאם לא כן, האזרח לא ייהנה מההקלה.
 
כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי מס שבח, רשויות המס ומשרד המשפטים, ניסיון עשיר בכל הקשור במיסוי מקרקעין, בתכנון מס ובנקיטה בפעולות מתחייבות לטובת קבלת הנחות, פטורים וכדומה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים ואין ספור עסקאות אשר הושלמו, בייצוג מוכרים, קונים, יזמים, פרטיים ועוד. הכל לטובת הבטחת התנהלות חוקית ושקופה, נכונה ואפקטיבית. משרדנו מתמחה במתן ייעוץ המס, אם ללקוח ישירות ואם לעו"ד מטעמו, זה המטפל עבור הלקוח בקניה או במכירה. אנו נדע לבחון את ההתנהלות, לבחון את אופן עריכת העסקה ולתת את ייעוץ המס הנכון, זה שיבטיח תוצאה אופטימלית. ישנם מצבים בהם אנו עורכים את העסקה ואת הייעוץ המס וישנם מצבים בהם אנו מתבקשים לתת רק את ייעוץ המס בלבד. נשמח לשלב פעולה, הכול לטובת אינטרס הלקוח.
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בעניינך!  נדע לעשות זאת בהצלחה, לשביעות רצונך המלאה, במהירות ובדיסקרטיות.
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 
054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

תקנת שוק במקרקעין

נוכל זייף צו ירושה, רשם נכס מקרקעין על שמו ומכר אותו לאדם אחר. האם הנכס שייך לרוכש שרכש אותו מהנוכל בהסתמך על המרשם החוקי (נסח טאבו) או שמא ליורשים החוקיים של בעל הנכס מכוח צוואתו האמיתית של המנוח? - זוהי השאלה אשר נדונה בבית המשפט המחוזי במחוז מרכז ת.א

היטל השבחה על פי חוק ההסדרים החדש

חוק ההסדרים אשר אושר במסגרת תקציב המדינה הביא עימו שינוי משמעותי בעניין היטלי ההשבחה בפרויקטים של התחדשות עירונית...

ייצוג בסכסוך שעניינו דמי שכירות בימי קורונה

הקורונה והשלכותיה נחתו על העולם כרעם ביום בהיר. ללא כל התראה , ללא כל הודעה מוקדמת וללא כל אפשרות להיערך קודם לכן. למעשה חלפו להן שנים רבות מאז המגיפה האחרונה שפקדה את העולם ומשכך הלכה למעשה גם עורכי הסכמיי השכירות לא העלו על דעתם מצב שכזה ולכן גם לא הזכירו אותו בהסכמים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.