גרמניה הינה אחת המעצמות החזקות בעולם במגוון רחב של תחומי השפעה. השפה הגרמנית היא השפה השנייה הזרה המדוברת ביותר באיחוד האירופי ומהווה שפה מרכזית בתחומים רבים ובין היתר בעולם העסקי. גרמניה הינה במגמת עלייה בשוק הכלכלה העולמי וכניסה לעסקים בגרמניה פותחת פתח לכניסה לכלל ארצות השוק האירופי. מסמכים רבים נכתבים בשפה הגרמנית שהינה שפת האם של כ-120 מיליון בני אדם.

נוטריון בשפה הגרמנית

נוטריון בשפה הגרמנית מאשר את אמינות ומקוריות המסמך המתורגם ובנוסף בסמכותו לאמת חתימה על מסמך, לאשר שהחתום על מסמך בשם זולתו, היה מוסמך לכך, לאשר נכונותו של העתק מסמך, לאשר נכונותו של תרגום מסמך, לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת, לאשר שאדם פלוני חי, לאשר נכונותה של רשימת מצאי, לערוך העדה של מסמך סחיר, לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר, להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר, לאמת הסכם ממון בין בני זוג, שנכרת לפני הנישואין. פעולה מן הפעולות המפורטות תעשה בידי הנוטריון כשהמסמך הנוטריוני דרוש לצרכי שימוש בחוץ לארץ. לאחר שנוטריון מוסמך מאשר את המסמכים בהתאם לסמכויותיו, ניתן להציג ולהגיש אותם במערכות משפטיות הן בארץ והן בארצות אחרות בעולם. תרגום נוטריוני לגרמנית, חייב להיעשות על ידי מומחה בתחום הבקיא ומתמקצע בשפה הגרמנית. על הנוטריון להכיר את השפה על בוריה ולהבדיל בין הדיאלקטים השונים.

כיצד אנו יכולים לסייע?

למשרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי משרד המשפטים ומשרד האוצר, מחלקה נוטריונית המתמחה במתן שירותים נוטריונים בשפה הגרמנית. למחלקה 50 שנות ניסיון במתן שירות נוטריוני אמין ומקצועי, בכל חלקי הארץ, במהירות וביעילות. ​בראש המחלקה עומדים עורך דין יאן רובינזון ועורכת הדין שרון פישמן.

>> זקוקים לשירותים נוספים של עו"ד לענייני גרמניה? לחצו כאן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

משרדנו ממשיך להתרחב - השופט בדימוס וקונסול כבוד בדימוס של פולין, עו"ד יאן רובינזון יעמוד בראש דסק פולין החדש

משרד עורכי דין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים & SRFK ממשיך להתרחב ולגדול ומודיע כי השופט בדימוס וקונסול כבוד בדימוס של פולין , עו"ד יאן רובינזון המצטרף לפירמה כראש דסק פולין בשיתוף הכלכלנית רוית ברקוביץ אשר מלווה ומקדמת שיתופי פעולה עסקיים ישראלים מחוץ לישראל.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.