בנק עסקאות, השקעות ומשקיעים 
 

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח מחלקה עסקית/יזמית ייחודית, המתמחה באיסופם ובמיונם של עסקאות ייחודיות, בעלי הון רציניים ומשקיעים שאפתנים, מחד ובקידומם של חיבורים עסקיים רווחיים בין מי מאלה, מאידך. המחלקה יודעת לבצע שידוכים מתאימים, בין בעלי ההון לבין העסקה המתאימה להם ולהביא לידי קידומן של עסקאות מסחריות, בישראל ומחוצה לה, בתחומים טכנולוגים, תעשייתיים, נדלניים ואחרים.

 

למחלקה לקוחות, קטנים וגדולים, דוגמת אלה:

  1. בעלים של פעילות עסקית, המבקשים לבצע עסקה של מכירת 100% מעסקם ו/או מכירת חלק הימנו ו/או בעלי עסקים המבקשים לאתר משקיע לעסקם. המחלקה תדע למצוא את בעל ההון המתאים לטובת השלמת המהלך.
     
  2. בעלים של פעילות עסקית, ותיקה או חדשה, הזקוקה להזרמת כספים, אם כהלוואה ואם בתמורה לרכישת חלק מהבעלות, אם לטובת השבחת הפעילות ואם לטובת נטרול מצוקה תזרימית. המחלקה תדע לאתר את בעל ההון המתאים.
     
  3. יזמים אשר אתרו ו/או פתחו ו/או החלו בפיתוחה של הזדמנות עסקית, בארץ או בחו"ל ועתה מחפשים הם שותף אסטרטגי ו/או גורם מממן, עמו יוכלו הם לקדם את המיזם. המחלקה תדע למצוא את בעלי ההון ו/או את אנשי העסקים המתאימים לטובת קידום העסקה.
     
  4. בעלי הון המבקשים לרכוש פעילות עסקית ו/או להצטרף לפעילות עסקית קיימת, אם כמשקיעים פסיביים ואם לטובת השתלבות בפעילות וייצור הכנסת שוטפת, אם עבור עצמם ואם עבור בן משפחה ו/או כל גורם אחר אשר הם חפצים בעקרו.

המחלקה תמצא עבורך את החיבור הנכון לטובת קידום עסקה ולקדמה עסקית ומשפטית, ככל שתתבקש, לעבר התקשרות חוזית מחייבת. למחלקה, הפועלת על בסיס הצלחה, ניסיון רב בכל הקשור בקידום עסקאות מגוונות, בארץ ובעולם.

- למידע נוסף בנושא בנק עסקאות, גיוס הון ותוכנית עסקית לחץ כאן.

 
 
התקשר עתה ותן לנו לקדם את עניינך העסקי: 054-4251054  
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

חוות דעת כלכליות בהליכים משפטיים

לחיזוק הטיעון המשפטי ולנימוק גובה הפיצוי הנדרש, עורכי דין רבים בוחרים בתיקים מסוג זה להסתייע בחוות דעת כלכלית, המציגה את ראשי הנזק השונים ומנתחת את האומדן הכספי של כול אחד מהם...

חשיבות דו"חות כלכליים ככלי עזר לניתוח דו"חות כספיים

החברה צמחה, נוספו פעילויות, מגוון המוצרים והלקוחות גדל ונתוני הדוחות הכספיים כבר אינם מספיקים על מנת לנתח את מקורות הרווח והמגמות שהשפיעו על היווצרותו - זה הזמן להתחיל לחשוב כלכלית!

בנק עסקאות – גיוס הון ובניית תכנית עיסקית

בנק עסקאות הוא ריכוז של העסקאות שבוצעו בחשבון העסק שלך וכוללים בתוכם עסקאות יוצאות או עסקאות נכנסות ובכך מאפשרים לך לבצע מעקב אודות מאזן ההכנסות וההוצאות שלך בחשבון העיסקי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.