תאונות דרכים המתרחשות מדי יום, כוללות לעיתים מלבד נזקי רכוש גם נפגעי גוף ונפש. חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, מאפשר לנוסע, נהג או הולך רגל להגיש תביעת תאונות דרכים ולקבל פיצוי בגין תאונת דרכים ללא קשר למידת האחריות לתאונה ובשאלה האם מדובר בתאונת דרכים קלה או תאונת דרכים קשה.

הפגיעות יכולות להיות פגיעות ראש, בעיות זיכרון וריכוז, פגיעת וויפלאש ("צליפת שוט"), כאבי גב, פגיעות גפיים, פגיעה בשמיעה, פגיעה נפשית, פגיעה בכושר העבודה, תשישות פיזית ("פיברומיאלגיה") וכדומה. כל אלו יכולים להוביל לאובדן ימי עבודה, הוצאות רפואיות, פוסט טראומה ועוד ועשויים לזכות בפיצויים.
לצורך חישוב הפיצויים לוקחים בחשבון פרמטרים שונים המתייחסים לחומרת נזקי הגוף, הנכות הרפואית, גיל הנפגע, מצבו המשפחתי ועיסוקו, הפסד ההשתכרות, הוצאות רפואיות קיימות ועתידיות, הפסדי פנסיה וכדומה.
 
עורכי דין תאונות דרכים
למחלקת הנזיקין של משרדנו ניסיון של טיפול באלפי תיקים משפטיים, המטופלים כולם במהירות, ביעילות ותוך שמירה על קשר אישי והדוק עם הלקוח. לצוות המחלקה עו'ד תאונות דרכים בעלי ניסיון בעריכת תחשיבים, הערכות וניתוחים כלכליים וחשבונאים באשר להיקף הנזק הכלכלי אותו ניתן לתבוע מחברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. אנו משלבים בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית ובמסגרת זו לחשב ולתבוע אובדן רווחים, עלויות שיקום, פגיעות נפשיות, נזקים עתידיים ועוד.
למשרד מערך מסועף של קשרים עם רופאים מומחים אותם מפעילה היא לטובת קבלת חוות דעת ונתונים אחרים, המאפשרים למחלקה, בהתאם להוראות החוק, לשכנע את הגורמים הרלוונטיים בדבר ההיקף האמיתי והמלא של הנזק ולתרגמו לכסף המובא במהירות ללקוח.
במידה ומדובר בתאונת דרכים הנחשבת גם כתאונת עבודה, אנו מסייעים גם בהליך הגשת תביעת ביטוח לאומי לקבלת פיצוי.
מדיניות המחלקה היא לייצג ניזוקים בלבד ולא חברות ביטוח, כך שכל האנרגיה והיכולת שלה מנותבות לעבר מיקסום הפיצוי לו זכאי לקבל הניזוק. 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.